رسمي ترين مقالات درباره طراحي سايت شركتي رسمي ترين مقالات درباره طراحي سايت شركتي .

رسمي ترين مقالات درباره طراحي سايت شركتي

هيدروليك ثامن

پمپ هيدروليك لودر كوماتسو
 هيدروليك ثامن

پمپ هيدروليك بيل كوماتسو  با توجه به استفاده ي بيش از پيش سيستم هاي هيدروليك در صنايع ماشين آلات راهسازي پمپ هاي هيدروليكي با دبي و فشار متغير در انواع مختلف توليد ميشود.پمپ هاي هيدروليكي انرژي كه از موتور احتراق و يا الكتريكي دستگاه ميگيرد به انژي هيدروليكي تبديل مي كند به گونه اي گه توان ورودي پمپ از يك موتور تامين ميشود و توان هيدروليكي را به عنوان خروجي تحويل ميدهد.پمپ هيدروليك طوري عمل ميكند كه در يك سيستم هيدروليك دبي ايجاد ميكند.

 

 پمپ ها در صنعت هيدروليك به دو دسته تقسيم ميشود:

 

الف: پمپ هاي هيدروليكي جابجايي غير مثبت

ب:پمپ هاي هيدروليكي جابجايي مثبت

 

تعمير پمپ هيدروليك
 

پمپ هاي هيدروليك به سه دسته تقسيم ميشود:

 

الف: پمپ هاي چرخ دندهاي كه به چند دسته تقسيم ميشود عبارت ان از 1. پمپ هاي چرخ دنده خارجي 2.پمپ چرخ دنده داخلي 3.پمپ هاي گوشوارهاي 4.پمپ هاي پيچي 5.پمپ هاي ژيروتوري

ب: پمپ هاي پره اي كه عبارت اند از: 1.پمپ هاي پرهاي نامتعادل 2. پمپ هاي پرهاي متعادل

ج:پمپ هاي پيستوني كه عبارت اند از: 1.پمپ هاي پيستوني محوري 2.پمپ هاي پيستوني شعاعي

فروشگاه هيدروليك ثامن مركز پخش پمپ هايه هيدروليك و قطعات هيدروليكي ميباشد.از جمله محصولات فروشگاه هيدروليك ثامن پمپ هيدروليك لودر كوماتسو ميباشد.

تمامي محصولات اين فروشگاه داراي ضمانت كالا ميباشد

ارسال كالا به تمامي شهرستانها توسط اين فروشگاه انجام ميشود و كالائ ارسالي دارايه ضمانت ارسال كالا ميباشد.

 

 

 

يكي از بهترين توليد كننده هاي پمپ هاي هيدروليك پيستوني و دنده اي در دنيا شركت كوماتسو است زيرا در انواع پمپ هيدروليك كوماتسو از دقت بسيار بالا و مهندسي زوز دنيا بهره گرفته شده است.پمپ هيدروليك كوماتسو به نسبت دبي و فشار و طراحي خاصي كه دارد فقط قابل استفاده در ماشين الات ساخت خود كاربرد دارد زيرا پمپ هيدروليك كوماتسو به صورت انحصاري و فقط توسط خود اين شركت توليد ميشود.يكي از دلايل فروش بالاي ماشين الات راهسازي و معدني كوماتسو پمپ هيدروليك كوماتسو ميباشد.

 

 پمپ هيدروليك بيل هيوندا
 

 

 
هيدروليك ثامن
 

با پيشينه ۲دهه سابقه خود و داراي تاييديه رسمي شركت هاي محور ماشين

نمايندگي كوماتسو در كشور،شركت هپكو،شركت هسكو، شركت FESTO المان، و داراي تآييديه AVABRS در زمينه تعميرات سيستم هيدروليك و موتور و ماشين آلات راهسازي معدني كوماتسو،هيوندا، ولوو،دوسان،و دستگاههاي چيني كشور يكي از تخصصي ترين مجموعه ها در اين زمينه مي باشد.

 

هيدروليك ثامن آماده هر گونه خدمت رساني در خصوص عيب يابي تعمير، تهيه و تآمين قطعات هيدروليك، برقي، موتور،گيربكس،زيربندي،لوازم جك،سيل كيت،به هموطنان عزيز در سرتاسر كشور مي باشد.

 

هيدروليك ثامن با بكارگيري كادر مجرب و اموزش ديده خود سعي بر آن نموده كه هزينه تعمير و تآمين قطعات را به شدت كاهش داده و خدمات خود را به بهترين و كم هزينه ترين شكل ممكن و با استفاده از عرضه بهترين قطعات با كيفيت اصلي كليه دستگاهها ارائه كند.

 

خرسنديم كه بيش از دو دهه فعاليت دراين صنعت اين امكان را براي ما فراهم كرده تا با شناخت خواسته ها و نياز امروز كشور عزيزمان به اين صنعت بخصوص و با آگاهي از دانش روز، در اختيار داشتن بهترين نيروي انساني وبهره برداري از مناسب ترين امكانات فني قادر به ارائه خدمات تخصصي به مشتريان خود باشيم.

آدرس
تهران خيابان قزوين روبروي شركت دخانيات مجتمع تجاري امپراطور همكف اول واحد ۱۱ هيدروليك ثامن

تماس:
info@hydrulicsamen.com

۰۲۱۵۵۴۵۹۲۵۴
۰۹۱۲۷۰۳۱۷۴۰

سايت: https://hydrulicsamen.com/


برچسب: پمپ هيدروليك كوماتسو، هيدروليك ثامن،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۲۶ دى ۱۳۹۹ساعت: ۰۲:۲۱:۵۷ توسط:مهمان نواز موضوع: نظرات (0)

تراك كوماتسو؛ تامين كننده و وارد كننده قطعات ماشين هاي راهسازي و معدني

تراك كوماتسو
 
تراك كوماتسو

 

واردكننده و تامين كننده ي كليه قطعات موتوري,و زير بندي دامپتراك,لودر,بلدوزر و بيل مكانيكي كوماتسو
 
تراك كوماتسو از سال 1388 فعاليت گسترده اي را در اين زمينه شروع كرده است.

 
اين شركت با دارا بودن سابقه درخشان در زمينه تامين و تهيه قطعات انواع ماشين آلات راهسازي و معدني و همچنين با بهره گيري از مهندسين و متخصصين كارآزموده در امر سرويس و نگهداري كليه ماشين آلات راهسازي فعاليت ويژه اي داشته و همواره بر اين باور است كه مي توان از تجربه مفيد كاري خود نقش موثري در صنعت راهسازي كشور فراهم آورد.

 

باعث افتخار است كه در راستاي عمران و آباداني كشور توانسته ايم با شركت ها و نهادهاي دولتي و خصوصي اعم از ارگان هاي نظامي، شهرداري ها، شركت هاي راه سازي، معدني، حفاري، پيمانكاري ها و … همكاري داشته باشيم.

اين شركت با دارا بودن سابقه درخشان در زمينه تامين و تهيه قطعات انواع ماشين آلات راهسازي و معدني و همچنين با بهره گيري از مهندسين و متخصصين كارآزموده در امر سرويس و نگهداري كليه ماشين آلات راهسازي فعاليت ويژه اي داشته و همواره بر اين باور است كه مي توان از تجربه مفيد كاري خود نقش موثري در صنعت راهسازي كشور فراهم آورد.


 
بيل مكانيكي كوماتسو جزء تجهيزات حفاري اين كمپاني به شمار مي رود. بيل مكانيكي از ماشين‌هاي سنگين عمراني و مهندسي است كه از قطعات مكانيكي اصلي اعم از بازوي مفصلي، باكت (Bucket) و كابين گردان در قسمت بالا و زنجير و يا چرخ لاستيكي در زير مي‌باشد. قسمت فوقاني هر دو نوع بيل مكانيكي (چرخ زنجيري و چرخ لاستيكي) داراي عملكردي مشابه هستند و از رِله، اَهرم و تجهيزات الكترونيكي براي كنترل آن استفاده مي شود. اما قسمت تحتاني كه شامل كل لوازم يدكي زيربندي، زيربندي كامل و اتصالات چرخ ها مي باشد، داراي عملكرد جداگانه اي (براي محيط‌هاي كوهستاني، شهري، بياباني) مي باشد. علاوه بر تفاوت لوازم يدكي زيربندي، محل كار و سرعت بيل مكانيكي چرخ زنجيري با بيل مكانيكي چرخ لاستيكي متفاوت است.
 

 
از ديگر ويژگي هاي بيل مكانيكي مي‌توان به نصب چكش (پيكور) كه بسيار پركاربرد است اشاره كرد. نصب چكش هيدروليكي يا پنوماتيك بجاي باكت اين دستگاه، اين امكان را فراهم مي‌كند كه سطوح و حجم‌ هاي سنگي يا بتوني را كه بنا به دلايلي نمي‌توان با مواد منفجره و يا كمپرسور تخريب كرد، به‌وسيله مجموعه اين دو وسيله (بيل و چكش) تخريب نمود. البته بايد عنوان كرد كه بيل مكانيكي براي حمل خاك مناسب و مقرون به صرفه نيست. به همين دليل پيشنهاد مي شود كه از لودر براي حمل خاك به حجم زياد استفاده شود.
 
حفر كانال، گودال، زيرسازي، حمل مواد (در حد متوسط)، برش توسط ادوات هيدروليكي، تخريب، گودبرداري براي ساخت ساختمان، خاك برداري، تسطيح زمين (در مواردي به صورت خلاصه- در غير اينصورت گريدر پيشنهاد مي شود)، معدنكاري و لايروبي رودخانه

 

نحوه عملكرد قطعات عملكردي و لوازم يدكي بيل مكانيكي

 

بازوي مفصلي

 

بازوي مفصلي در قسمت جلويي بيل مكانيكي واقع شده و وظيفه حفاري، جابجاي و حمل را بر عهده دارد. اين بازو به وسيله سه هيدروليك جداگانه و توسط راننده كنترل مي شود. هيدروليك اول در قسمت ابتدايي بازو (جلوي كابين راننده)، هيدروليك ثانويه در مركز بازو و ديگري انتهاي بازوي مفصلي واقع شده است. هيدروليك اول براي به حركت درآوردن بازوي اصلي مي باشد و هيدروليك دوم براي حركت و قدرت دارن به باكت به كار مي رود. تمام عملكرد اين بازو از طريق يك رله در كابين راننده كنترل مي شود.

 

 

اگر شما هم جز آن دسته از افرادي هستيد كه از خودرو هاي راهسازي استفاده ميكنيد و مايليد تا از دانستني هاي بيل مكانيكي كوماتسو بيشتر بدانيد در ادامه با ما در تراك كوماتسو همراه باشيد تا اطلاعاتي در اين زمينه در اختيار شما قرار دهيم.در اين بخش از مقاله در رابطه با كد خطاهايي كه ممكن است در بيل مكانيكي با برند كوماتسو آن برخورد كنيد صحبت نماييم. امروزه بيل مكانيكي توليد شده توسط شركت هاي ولوو ، هيتاچي ، دوسان و… از قابليت نصب دياگ بهره مي برند در اين ماشين آلات ، دياگ به صورت خارجي بر روي خودرو نصب مي شود و ايرادات آن را پيدا مي كند اين در حالي است كه بيل مكانيكي كوماتسو از دياگ داخلي برخوردار بوده و تمام اين اطلاعات به وسيله ي مانيتور قرار گرفته بر روي خود بيل قابل مشاهده است و نيازي به نصب دستگاه خارجي نمي باشد.

 

ارور E02 مربوط به اتصال / قطع سوپاپ سلونئويد مي باشد كه در صورتي كه اين ارور را بر روي مانيتور دستگاه خود مشاهده نموديد در هنگام كار شاهد اين خواهيد بود كه توان كاري دستگاه كم تر از حالت ايده آل شده و اصطلاحا در زير كار مي خوابد. براي رفع اين مشكل كافي است به سراغ دو شير برقي كه بر روي پمپ هيدروليك سمت چپ قرار داشته رفته و هر دوي آنها را مورد بررسي قرار دهيد به صورت معمول شير برقي كه در قسمت گودي قرار دارد مشكل پيدا كرده مي توان آنرا باز كرده و پس از سرويس كردن مقداري پالش به سوپاپ داخلي اضافه كرده تا كارايي آن به حالت قبل برگردد.

 

ارور E03 مربوط به اتصال و يا قطع شدگي در ترمز گردان خودرو مي باشد در صورت مشاهده اين ارور بايد منتظر قفل شدن و عدم امكان چرخش خودرو خود باشيد. براي رفع آن بايد به 6 شير برقي را كه زير سلكتور وجود دارد ، دسترسي پيدا كرده و نسبت به تعمير و يا تعويض آنها اقدام نماييد. قبل از هر اقدامي توجه داشته باشيد كه تعمير اين قسمت نيازمند تجربه و صرف وقت بسياري مي باشد. به طور معمول مشكل اصلي اين بخش به پنجمين شير مربوط بوده و شما مي توانيد با تعويض اين لوازم يدكي كوماتسو و يا رسوب زدايي آن ،اين شير را مانند روز اول نماييد.

 

ارور E05 مربوط به سيستم گاز بيل مكانيكي مي باشد و در صورتي كه با اين ارور مواجه شديد مطمئنا با اين مشكل كه بيل مكانيكي كوماتسو شما گاز خور خوبي ندارد برخورد خواهيد نمود. براي تعمير اين بخش كار خاصي از شما ساخته نيست تنها مي توانيد سوكت هاي متصل به گاز برقي را بررسي نماييد و بايد حتما توسط برقكار مابقي تغييرات انجام شود.

 
كوماتسو يكي از پيشتازان عرصه توليد خودرو هاي سنگين و قطعات كوماتسو مي باشد كه در سالهاي گذشته با توليد مدلهاي مختلف خودرو ها از جمله خودرو هاي راهداري سهم قابل توجهي را در بازار جهاني از آن خود نمايد و محصولات بسياري را در كشور هاي مختلف به فروش برساند. در ادامه بيشتر در زمينه ي تاريخچه شركت كوماتسو توضيح خواهيم داد.

 

كوماتسو از سال 1968 با توليد بيل هيدروليكي از سري H به جمع شركت هاي توليد كننده بيل مكانيكي پيوست. اين در حالي است كه اين شركت از سالها قبل از اين در عرصه توليد خودرو و لوازم جانبي خودرو فعاليت داشته است ولي به صورت جدي و تخصصي از سال 1968 در اين عرصه اقدام به برند سازي نمود.

 

 

 

اين شركت با همكاري شركت هاي آمريكايي توانست مجموعه اي از خودرو هاي سري H را توليد نمايد و درامد مطلوبي را از فروش اين مدل خودرو به دست آورد.

 

ايران در سال 1980 در هنگام جنگ با عراق كه كشور هاي زيادي از ارائه خودرو هاي راهداري به ايران خودداري ميكردند با كوماتسو براي خريد خودرو هاي راهداري ساخته شده توسط اين شركت به توافق رسيد و اقدام به وارد كردن تعداد قابل توجهي از اين محصولات كوماتسو نمود و از آنها در خط مقدم جبه هاي خود استفاده نمود.

 

كوماتسو با توجه به سابقه اي كه در توليد خودرو هاي بلدوزر ، لوله گذار و … داشت تواست در عرصه توليد و فروش بيل هاي مكانيكي موفق شده و تعداد قابل توجهي از محصولات خود را به فروش برسانده اما اين مقدار فروش در برابر رقيبان قدرتمندي كه همه روزه در حال ارتقاع محصولات خود بودند موفقيت به حساب نيامد زيرا كوماتسو به مدت 20 سال كلاس وزني بيل هاي مكانيكي توليدي خود را در وزن 65 تن نگه داشت و آنها را ارتقاع نداد همچنين عدم راه اندازي بخشي براي توليد بيل هايي كه از چرخ پلاستيكي به جاي چرخ زنجيري استفاده ميكنند نيز از ديگر دلايل اين ناكامي مي بود.

 

در حال حاضر با توجه به تغييراتي كه كوماتسو در خط توليدي و هم چنين سياست هاي خود در برابر مشتريان داشته است توانسته پس از هيتاچي در رتبه دوم شركت هاي توليد كننده خودرو هاي سنگين قرار گيرد كه با توجه به سير صعودي پيشرفت كوماتسو طي چند سال گذشته اين اميد ميرود كه به زودي به اولين شركت توليدي خودرو هاي راهداري تبديل شود.

 

وظايف شير كنترل در سيستم هيدروليك ؟؟؟

 

– دبي خروجي از پمپها را مطابق بادستور اپراتور از پمپها گرفته و به سمت عملگرها تقسيم و ارسال مي كند .

-اطلاعات مورد نياز پمپ براي تامين دبي خواسته شده براي هريك از عملگرها را بدست آورده و ارسال مي كند.

-وقتي اپراتوربه طور همزمان دو يا چند حركت از دستگاه مي خواهد ،شير كنترل دبي ارسال شده به سمت هر يك از ادوات را كنترل مي كند.

 

– جلوگيري از بالا رفتن فشار پمپها از حد معين.( ماكزيمم فشار خروجي پمپ را كمتر از يك حد معين نگه مي دارد)

-از ايجاد فشار منفي يا خلاء در مدار هيدروليك جلوگيري مي كند .

-فشار ناگهاني و بالاي بوجود آمده در مدار هيدروليك را كه ممكن است در اثر ضربه بوجود آيد برطرف مي كند

 

اطلاعات تماس
09127700422

02166610162

02166608246

 

تامين كننده و وارد كننده قطعات ماشين هاي راهسازي و معدني

مجتمع كاترپيلار طبقه اول پلاك

۱۷۸

www.truckkomatsu.com
 


برچسب: پمپ هيدروليك كوماتسو، تراك كوماتسو،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۲۶ دى ۱۳۹۹ساعت: ۰۲:۱۳:۴۰ توسط:مهمان نواز موضوع: نظرات (0)

فرا هيدروليك

فرا هيدروليك
 

پمپ هاي هيدروليك كوماتسو  هستند. اين پمپ ها در انواع مختلفي موجود اند كه هر كدام بسته به نوع قدرت خود از دبي و فشار مخصوصي برخوردار هستند. از جمله ي اين پمپ هاي هيدروليك، مي توان به پمپ هاي هيدروليك ساخته ي شركت كوماتسو اشاره نمود.

 

مشخصات فني انواع پمپ هيدروليك كوماتسو
 

پمپ هيدروليك كوماتسو يا همان مولد انرژي هيدروليكي، در مدار ايجاد فشار كرده و سطح انرژي سيال را بالا مي برد. اساس كار پمپ هاي هيدروليك اعمال نيروي رانش به بسته هاي سيال محبوس شده در فضاي بين پوسته پمپ و تيغه هاي پمپ مي باشد. كه با كاهش حجم اين بسته ها موجب افزايش فشار جرياني در پمپ مي گردد. پمپ هيدروليك كوماتسو نمونه اي از اين پمپ هاي هيدروليك مي باشد. در اين پمپ ها نيروي محرك توسط موتور هاي احتراقي يا الكتروموتورها تامين مي شود. الكترو موتورها عموما موتور هاي جريان متناوب هستد. سرعت آنها به 1200 تا 1800 rpm محدود مي شود. البته بسته به نوع پمپ اين سرعت ها متغيير بوده وگاهي تا 3600 rpm نيز مي رسند.

 

پمپ هاي هيدروليك در دو نوع دسته قرار مي گيرند:

1 با حجم جابجايي ثابت

2 با حجم جابجايي غير ثابت

 

پمپ هايي كه در حجم ثابت قرار دارند تنها عامل افزايش دبي خروجي در آنها، سرعت چرخش شفت است. اين دسته از پمپ هاي هيدروليك خود به سه نوع تقسيم مي شوند:

• پمپ هاي چرخ دنده اي: مثل پمپ هاي گوشواره اي، پيچي، ژيروتوري، چرخ دنده اي داخلي و خارجي

• پمپ هاي پره اي: مثل پمپ هاي پره اي متعادل و نامتعادل

• پمپ هاي پيستوني: مثل محوري و شعاعي

• پمپ هيدروليك كوماتسو عموما در دسته ي پمپ هاي دنده اي و پيستوني قرار مي گيرد.

 

پمپ جابجايي متغير HPV95+95 با دبي 112 سي سي در يك دور دوران ، داراي دو عدد شير LS و دو عدد شير PC و يك عدد شير PC-EPC و يك عدد شير LS-EPC نصب شده روي يك سمت پوسته پمپ

 

 

 
تعميرات تخصصي هيدروليك
 

گروه فني مهندسي فرا هيدروليك با تكيه بر كادر فني متخصص و مجرب با بيش از يك دهه سابقه در زمينه ي تعميرات و تهيه قطعات هيدروليكي ماشين آلات راهسازي و معدني كوماتسو و هيوندا فعاليت و خدمات خود را با بهترين كيفيت و قيمت به مشتريان گرامي ارائه مي دهد.

 

تشخيص درست و دقيق عيب يابي سيستم هاي پيچيده دستگاه هاي نسل جديد كه عملكرد صحيح مكانيزم آنها فقط با داشتن هماهنگي بين تمامي اجزاي سيستم هاي موتور – هيدروليك – برق و انتقال قدرت مي باشد

لذا در جهت صرفه جويي در اتلاف وقت و هزينه مشتريان گرامي و احترام به حقوق مشتريان عزيز اين مهم در الويت تمامي مراحل تعميراتي اين گروه مي باشد

 
تعميرگاه: تهران – شهرك صنعتي چهاردانگه-خيابان 16/5 پلاك 60

فروشگاه: تهران ، خيابان قزوين، پاساژ امپرطور، پلاك 27

تلفن هاي تماس:

02155280887

02155459348

همراه:

09123835206

سايت: https://farahydraulic.com/


برچسب: پمپ هيدروليك كوماتسو، فرا هيدروليك،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۲۶ دى ۱۳۹۹ساعت: ۰۲:۰۶:۰۵ توسط:مهمان نواز موضوع: نظرات (0)

چگونه مخاطبين سايت را به مشتري تبديل كنيم؟

چه‌طور مخاطبين تارنما را به مشتري تبديل كنيم؟مقصود مهم در" سئوي تبديلي" كه در آن مخاطب به مشتري تبديل مي گردد اعتنا به قابليتهاي كمپاني ميباشد. الگوريتم هاي گوگل هراندازه پرقدرت و ظريف باشند نمي توانند طراحي سايت شركتي  با گارانتي سرويس ها شما، وفاداري مشتريانتان و يا اين كه پيام ها و هداياي و ويژه اي كه ارسال مي‌كنيد رويا رويي كنند، به اين ترتيب در دست گرفتن مداوم و ظريف هرگونه جزئيات در فعاليت ميتواند به ارتقا تعداد مشتريان يك كمپاني تجاري آنلاين امداد كند. به عنوان مثال:• قالب و برنامه اي كه براي تارنما به عمل مي گيريد. • خدماتي كه ارائه مي دهيد.• هزينه هايي كه تهيه و تنظيم مي كنيد و روش پرداخت وجه.• رتبه سادگي و وضوح مسيري كه مشتري از در آغاز تا انتها خريد مي بايست در وب سايت طي نمايد.• رنگ و برنامه اي كه براي متاع به كارگيري مي‌كنيد.• سياست كذاري هايي كه اعمال مي گردد به عنوان مثال گارانتي، قابليت و امكان عودت مبلغ و يا اين كه رجوع و برگشت متاع.• تاءمل و مبادرت صحيح درباره با خريدهايي كه انصراف داشته اند.• مطالبي كه بعنوان عنوان در وب سايت نگارش مي‌كنيد.
سود گيريچنانچه بهينه سازي تارنما اصولي و به وسيله متخصصين اين فرمان انجام گيرد موجب مي شود تا به موازات ارتقاء ترافيك، در جذب مشتري نيز پيروز فعاليت نماييد، به اين ترتيب هنگامي كه درحال ساخت‌و‌ساز محتوا و به كار گيري از عبارات كليدي شاخص در صفحه هاي و يا اين كه بلاگ سايتتان ميباشيد كوشش فرمائيد تا گفتار و اعمالتان مانند هم بوده و هر آنچه را كه مخاطب در وبسايت ميخواند در فعاليت نيز از روش ارائه صحيح سرويس ها قابل دست يابي باشد. در‌صورتي‌كه در ادامه بهبود بهينه سازي وب سايت و رونق كسب و فعاليت خويش مي‌باشيد مي بايست در آغاز بدين مورد اعتنا نمائيد كه چرا نياز به ارتقاء ترافيك وبسايت داريد؟ در صورتي نياز به ترافيك داريد زيرا فروش خير و خوبي نداريد منش را براي خويش طولاني خواهيد كرد. براي كسب سرمايه در تجارتهاي آنلاين، صحيح ترين و كارآمدترين طريق اين ميباشد كه اصول ارتقا ترافيك وبسايت و جذب مشتري را هنگام طراحي وب "هم زمان" اجرا و رعايت فرمائيد تا به يك فيض داراي فايده دست يابيد،فيض اي كه علاوه بر برندسازي تجارتتان، سودآوري را نيز در پي خواهد داشت.


برچسب: طراحي سايت شركتي،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۱۵ دى ۱۳۹۹ساعت: ۰۱:۲۱:۴۵ توسط:مهمان نواز موضوع: نظرات (0)

معرفي رويداد هاي نمايشگاهي با استفاده از طراحي سايت نمايشگاهي


طراحي وب سايت نمايشگاهي يكي‌از طرز هايي ميباشد طراحي سايت شركتي كه براي آگهي در امر رويدادهاي نمايشگاهي و داده ها مرتبط با آن قبل از ابتدا و در طول برگزاري نمايشگاه گزينه به كارگيري قرار ميگيرد. اين سيرتكامل وب سايت ها با اهدافي معلوم و از پيش رقم خورده پباده سازي مي گردند و مي بايست كل اين مورد ها در حين طراحي وب سايت نمايشگاهي متبوع قرار گيرد. معمولا زمان دوران عمل اين وبسايت ها از چندين ما ه قبل از برگزاري نمايشگاه و برهه زماني اندكي بعد از اتمام بازه زماني برگزاري نمايشگاه ميباشد.

خصوصيت هاي طراحي وب نمايشگاهي با استعمال از قالب هاي مهيا يا اين كه پباده سازي منحصربه‌فرد؟
طراحي وب نمايشگاهي اگرچه معمولا به طور عصر اي انجام مي‌شود البته اين پرسش كه كدام يك از طريق هاي ساخت وب سايت نمايشگاهي از حيث گرافيكي بايستي گزينه استعمال قرار گيرد همواره آيتم پرسش بوده ميباشد. معمولا با اعتنا به‌اين كه خصوصيت هاي طراحي وب سايت نمايشگاهي مشترك ميباشد قالب هاي فراهم متعددي براي اين سيرتكامل وبسايت ها پباده سازي مي‌شود البته حقيقت اين ميباشد كلاً از نگاه فني استعمال از قالب هاي مهيا براي ساخت وب سايت نمايشگاهي سفارش نمي‌شود. اين قالب ها دارنده محدوديت هاي فراواني مي باشند و نمي قدرت بعضي تغييرات لازم را در آنها اعمال نمود. براي طراحي وب سايت نمايشگاهي مي اقتدار از پباده سازي هاي معمولي ولي به طور منحصربه‌فرد استفاده نمود.

 

بنابراين اعتبار و بها نمايشگاه به ويژه نمايشگاه هاي در ميان المللي به صورت چشمگيري ارتقاء خواهند يافت. در طراحي وب نمايشگاهي بايستي از پباده سازي هاي معمولي بهره برد و گزينش رنگ بندي تا حد متعددي متعلق به مورد نمايشگاه انجام مي‌شود. براي مثال در ساخت سايت نمايشگاهي كه در باب صنعت هاي دريايي برگذار مي‌شوند مي قدرت از رنگ هايي با مبنا آبي‌رنگ بهره مند شد. از پباده سازي هاي پيچيده و طاقت فرسا نيز بايستي خودداري نمود. مجموع موردها لازم براي مخاطبان مي بايست به آساني در دسترس قرار گيرد. به كارگيري از تصاوير خوشگل و ماژول هاي ديدني براي اكران بنر ها و عكس ها مي‌تواند جلوه قشنگ تري را به تارنما ببخشد.

قسمت هاي اساسي در طراحي وب سايت نمايشگاهي
زماني كه كلام از ساخت سايت نمايشگاهي به في مابين ميايد برخي از خصوصيات و قسمت هاي اساسي وجود دارااست كه مي بايست آنها را فارغ از شك وترديد در باطن وب سايت نظر نمود. در ادامه به معرفي اين مناطق خوا‌هيم پرداخت:

 

او‌لين و مهم‌ترين قسمت در ساخت وب سايت نمايشگاهي مرتبط با معرفي نمايشگاه و قضيه هاي كار و تاريخچه برگزاري آن ميباشد. اين داده ها مي بايست به طور جامع درين قسمت در چنگ مخاطبين قرار گيرد تا اشخاص بتوانند تصميم بگيرد كه درين نمايشگاه كمپاني كرده و يا اين كه از آن بازديد كنند.


برچسب: طراحي سايت شركتي،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۱۴ دى ۱۳۹۹ساعت: ۰۲:۳۴:۰۷ توسط:مهمان نواز موضوع: نظرات (0)

سوالاتي كه در طراحي سايت بايد در نظر گرفته شوند


ما معمولا برهه زماني متعددي را صرف پرسيدن سوالاتي از خودمان، مشتريان و سايرافراد مي‌كنيم. بضاعت پرسش پرسيدن براي مثال مهم‌ترين مهارت هاي يك طراح اينترنت ميباشد.  طراحي سايت شركتي در‌اين نوشته‌ي علمي ما سوالاتي را مطرح نموده ايم كه شما ميتوانيد هنگام طراحي وب سايت آيتم نظرتان بپرسيد. تثبيت توصيه

چرا پرسش پرسيدن از خودتان اصلي ميباشد؟
بخش اعظمي از متخصصان طراحي وب از بررسي ليست ها به كار گيري مي نمايند و اين در حالي ميباشد كه طراحان ديگر با اشتباهات متعددي رو به رو مي‌شوند. پرسيدن سوال هاي در رابطه كارتان باعث مي‌گردد سود ساخت وب سايت شما كيفيت عالي خيس و خاص باشد. هيچ طرز ايده آلي براي بررسي نيازهاي پروژه يا اين كه تصميمات ما نيست، ولي در زمان اين پروسه، سوالهاي طاقت فرسا مطرح ميگردند كه به ما امداد مي نمايند از توليد مسائل و ايرادات خودداري كنيم.

 

سوالاتي براي مدير پروژه
يكي وظايف مهم طراحان وبسايت، رئيس پروژه ميباشد. ايجاد يك سايت نو مانند تهيه و تنظيم شالوده هاي يك منزل ميباشد. با جزئيات بسيار متعددي براي خريد و فروش آن، طرح ريزي براي آينده و مدير وظايفي كه اينك بايستي انجام شوند، ضروري ميباشد. Basecamp يك اپليكيشن مدير پروژه دوستداشتني و اثرگذار ميباشد.

مشتري قرارداد ساخت وب سايت را امضاء كرد؟ فعاليت فارغ از قرارداد بسيار خطرناك ميباشد.

آيا شما ميدانيد كه فرآورده پاياني بايستي مشابه به چه چيزي باشد؟ داشتن يك طرح جامع عملي، مثلا تعدادي نمودار ها و دياگرام ها، مثال هاي نخستين و يا اين كه سبك هاي توسعه يافته، مي‌تواند وضوح بيشتري را توليد نمايد.

آيا كل مطالب درج شده ميباشد؟ يك تارنما فارغ از محتوا مانند يك نگارگري فارغ از بوم ميباشد؛ ايده آل اين ميباشد، يك تارنما مي بايست با اعتنا به محتوا ساخت و ساز گردد و خير برعكس.

آيا تارنما نياز به چاره هاي پيش ساخته داراست؟ فعاليت با ابزارهايي مانند سيستم هاي مدير محتوا (مانند WordPress) و اسكريپت ها سهل و آسان خيس مي گردد، بدين ترتيب پيش از اين كه نرم‌افزار را استارت فرماييد، آنچه را كه مورد نياز داريد انتخاب نمائيد.

آيا شما مي‌دانيد كه چه رقابتي ارائه ميدهد؟ رقيبان شما اكثر زمان ها شايسته ترين منبع براي ايده مي باشند و فهميدن آنچه كه آنان ارائه مي‌دهند قادر است به شما در برآورده كردن انتظارات بازديدكنندگان ياري دهد.

آيا مهلت هاي مطلوب را انتخاب مي‌كنيد؟ تهيه و تنظيم ضوابط واقع‌بينانه و آناليز پيشرفت شما نسبت بدين مهلت ها مدام اهميت داراست.

آيا نياز به مخارج مازاد داريد؟ وبسايت ها نسبتا ارزان مي باشند و شما ميتوانيد با به كار گيري از يك اپليكيشن بدون پول يك فرآورده خوب بسازيد، البته هنوز هم مي بايست از هرگونه هزينه اي كه ممكن ميباشد متحمل گرديد باخبر باشيد.

آيا مهارت هاي موردنياز را داريد؟ برخي از سايت ها پيچيده خيس از بقيه افراد ميباشند. در حيث بگيريد كه چه تكنولوژي هايي نياز داريد كه با آن‌ها فعاليت فرماييد و يا اين كه علم هم اكنون حاظر خويش را براي استعمال از آنان ارزيابي فرماييد.

آيا شما در رابطه بازاريابي فكر‌ميكنيد؟ وبسايت فارغ از بازديد كننده بي اثر ميباشد. به مورد هاي خويش براي شبكه‌هاي‌مردمي، جستجوگرها، تبليغات و مورد ها ديگر دقت نماييد.

آيا اين وبسايت حقيقتا موءثر خواهد بود؟ هيچ دليلي براي استارت پروژه اي نيست كه هيچ سود اي براي مخاطب آخري نخواهد داشت. بدين ترتيب ايده هاي بد ساخت وب سايت را حذف فرمائيد.

آيا مخاطبان غرض قرار گرفته اند؟ فهميدن اين كه چه عده اي احتمالا از وبسايت شما بازديد مي نمايند، به شما ياري خواهد كرد كه خير فقط محتوا مطلوب را بنويسيد بلكه به صورت اثرگذار ساخت وب سايت خويش را انجام دهيد.

آيا شما يك ارزيابي ليست يا اين كه ليستي از واحد سنجش هاي خويش داريد؟ تنظيم ليستي از معيارهاي مهم براي در دست گرفتن كيفيت و يا اين كه تحليل ليست براي پروژه هاي وسيع به انجام هر چه بهتر پروژه شما امداد مي نمايد.

آيا صاحب خانه تارنما شما از عهده ها تقاضا ها بر مي‌آيد؟ به چنگ آوردن نوع مطلوب ميزباني براي وبسايت اصلي ميباشد؛ در شرايطي كه قصد داريد كليپ هاي سنگيني را در وبسايت خويش به اشتراك بگذاريد، بايستي كمپاني ميزباني را طوري تعيين نمائيد كه از عهده آن برآيد.

آيا رسانه ها را در لحاظ گرفته ايد؟ بعضا از سايت ها نياز به پوشه هاي ويديويي، صوتي و خاص مانند ورقه ها PDF دارا هستند.

آرزو داريد كه تارنما مشتمل بر چه خصوصيت هايي باشد؟ شايد شما در وبسايت خويش نياز به تاييد پرداخت ها داشته باشيد يا اين كه بخواهيد از يك آلبوم عكس استعمال فرماييد. بهتر ميباشد هر آن چه نياز داريد پيش از آغاز به طراحي وب چك نماييد.

سوالاتي براي تايپ كردن كدها
در گام‌بعدي مي بايست سوالاتي در رابطه تايپ كردن كدها بپرسيد. در صورتي‌كه شما طراح و توسعه و گسترش دهنده تارنما باشيد، توان فعاليت با HTML ،CSS و جاوا اسكريپت را خواهيد داشت. هر لهجه دارنده طيف وسيعي از شايسته ترين روش ها و راهبرد هايي ميباشد كه مي‌توانيد دنبال نماييد. اين بسيار خوب وب سايت كه كدنويسي سايت شما استاندارد باشد. با اين وجود، علاوه بر داشتن سازش با استانداردها، چيزهاي ديگري نيز در كدنويسي براي طراحي وب وجود دارا‌هستند.

آيا كد داراي اعتبار ميباشد؟ در صورتيكه چه اعتبارسنجي براي آزمايش كردن كد هاي سايت فرآيند جامعي وجود ندارد، البته اين فعاليت ياري مي نمايد تا مطمئن گرديد كه كد شما ذيل استانداردهاي سفارش گرديده درج شده ميباشد و مي‌تواند خطاهاي خويش را در HTML ,CSS و جاوا اسكريپت نشان دهد.

آيا شما از CSS3 و HTML5 به كارگيري ميكنيد؟ در صورتيكه چه بخش اعظمي از يوزرها هنوز از مرورگرهايي كه دارنده پشتيباني CSS3 / HTML5 ميباشند استعمال نمي‌كنند، ولي مي بايست پيشرفت و ترقي طراحي وب سايت خويش را در لحاظ بگيرند. به كارگيري از استانداردهاي پيشنهاد گرديده W3C، بها افزوده شمارا ارتقا ميدهد و ساختار ساخت سايت شمارا بهبود ميبخشد.

كدهاي معنايي كدام اند؟ شما بايد از برچسب هاي مطلوب براي شغل هاي ضروري خويش استعمال نماييد. موتورهاي كاوش، كدهاي معنايي را دوست دارا هستند.
براي جمله

ها،
براي مورد هاي فهرست بندي گرديده، براي پيوند ها و براي اجزاي رابط كاربري قابل كليك كه يك كار را انجام ميدهند، گزينه استعمال قرار ميگيرند.

آيا شما از پوشه هاي ازروي اختيار و پلاگين هاي تارنما به كار گيري مي‌كنيد؟ فولدر هايي مانند XML Sitemaps يا اين كه فاويكون، پوشه هاي ازروي اختيار مي باشند كه مي‌توانند شرايط تارنما شمارا بهبود بخشند.

آيا شما به يك غذا RSS نياز داريد؟ در حالتي كه سايت شما دربردارنده محتوا سنگيني ميباشد و اكثر زمان ها به روزرساني مي گردد (براي مثال يك وب لاگ يا اين كه وب سايت خبري)، داشتن طعام RSS يك خصوصيت مطلوب تارنما شما براي نگه داشتن يوزرها با محتواي جديد ميباشد.

آيا بهينه سازي وب سايت را در حيث گرفته ايد؟ در‌صورتي‌كه كه قانون ها بهينه سازي و seo سايت در موتور هاي كاوش در تصميمات ساخت سايت شما در لحاظ گرفته نشوند، به حيث نميرسد كه وبسايت شما به راحتي بوسيله موتور هاي كاوش جايگاه بندي خواهد شد. در پي نكات بهينه سازي برويد و راه و روش هايي براي بهبود مرتبه بندي وب سايت خويش در موتور هاي كاوش پيدا فرماييد.

آيا كد هاي HTML ،CSS و جاوا اسكرپيت غير وابسته شده‌است؟ اين اصلي ميباشد خير بخاطر اين كه فعاليت صدق ميباشد بلكه سبب ساز در دست گرفتن و نگه داري بهتر كدها ميگردد.

آيا ناوبري وبسايت شما به طرز اي صحيح پياده سازي شده‌است؟ منوي ناوبري مهم‌ترين قسمت سايت شماست. پياه سازي صحيح آن بخشي طلاق ناپذير از معماري داده ها تارنما شما خواهد بود.

آيا فريموركي تارنما را بهبود مي‌بخشد؟ اين روز ها، فريمورك هاي پيشرفته مانند jQuery و MooTools قادر است سرعت تايپ كردن كد را ارتقا داده و اكثري از سردرد ها را كه به جهت اشتباهات مرورگر ها ساخت و ساز مي گردند، از دربين پيروزشود. در‌صورتي‌كه فكر‌ميكنيد اين فريمورك ها ممكن ميباشد امداد نمايند، چرا در باب آن‌ها تحقيق نميكنيد و بيشتر حافظه نمي گيريد؟

سوالاتي براي ساخت سايت
در فرايند طراحي وب سوال ها متعددي در رابطه رنگ ها، تايپوگرافي و حتي فواصل وجود دارا هستند. در حالي كه ممكن ميباشد مدل رئيس پروژه شما فوق العاده باشد و تكنيك اپ نويسي شما بالاتر از اندازه باشد، پباده سازي با گروه سوال ها خاصي يار ميباشد. سوالهاي ذيل به شما امداد مي نمايد تا براي حل ايرادات خويش از آنان استعمال فرماييد.

آيا رسانه هاي خويش را seo نموده ايد؟ تصاوير، فيلم ها و فولدر هاي صوتي پهناي باند و فضاي بيشتري را نسبت به هر چيز ديگري نياز دارا‌هستند. براي فشرده سازي و seo آنان از ابزارهايي مانند Smush.it استعمال نمائيد.

آيا رابط مخاطب نامرتب ميباشد؟ اين كه در وبسايت شما چيزي وجود داشته باشد كه هيچ كس دوست ندارد، اين يك پباده سازي مملو‌از جر و مشاجره ميباشد. آيا تخريب ميتواند به شما در توليد سايت هاي بهتر ياري دهد.

آيا پباده سازي شما منحصربه‌فرد و بي سابقه ميباشد؟ ساخت سايت شما بايستي نو و ديده نواز باشد. ترميم قالب ممكن ميباشد نام‌و‌نشان اسم تجاري شمارا بهبود بخشد.

چه وقتي مي بايست پباده سازي دوباره سايت را انجام دهيم؟ آيا شما توانمند به ايجاد چيزي به طور كامل متعدد مي‌باشيد يا اين كه ميتوانيد چيزي را كه داريد افزايش دهيد؟

 


برچسب: طراحي سايت شركتي،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۱۳ دى ۱۳۹۹ساعت: ۰۱:۵۷:۲۰ توسط:مهمان نواز موضوع: نظرات (0)

تاثير رنگ بر طراحي سايت

قابل ذكر ميباشد كه اعتنا به فاكتورهايي نظير نوع كاربر (مرد، زن، طفل، بزرگسال، ادغام جمعيتي متنوع)، ملاحظات فرهنگي، تناسب با مارك يا اين كه فرآورده متبوع، دسترسي و كاربرد آسوده ميتواند طراحي سايت شركتي  گزينش رنگ ها براي به كار گيري از بلوك هاي رنگي در ساخت سايت را معمولي خيس نمايد.موارد ذيل را به خاطر داشته باشيد!از فضاهاي سپيد به كار گيري فرمائيد
در لحاظ داشته باشيد كه اضافه كردن فضايي سپيد دربين قسمت هاي مختلف محتوا و بلوك هاي رنگي قضيه اي را آماده مي سازد كه مخاطب متبوع عشق بيشتري به ماندن در وب سايت داشته باشد. براي اين عمل ميتوانيد كاغذ اي خير چندان تيره را تعيين نموده و دكمه راهنماي روشني را در آن تعبيه فرمائيد. اين عمل مي‌تواند استفاده كننده شما‌را به يك مشتري تبديل كرده و سبب جلب حيث و رضايت ايشان خواهد شد.از رنگ هاي منحصر به فرد اينترنت به كار گيري نماييد
چنانچه خواستار يكسان اجرا شدن رنگ هاي گزينه به كار گيري در مرورگرها و سيستم هاي متعدد مي باشيد، استعمال رنگ هاي منحصر به فرد اينترنت مي‌تواند بسيار كارآمد باشد. به اين دليل كه دستگاه هاي متعدد قابليت و امكان اكران مختلف رنگ هاي گوناگون را دارا هستند.


عدم به كارگيري از تنوع رنگي زياد
جذاب ميباشد بدانيد كه عمده يوزرها بر اين باورند كه مخلوط رنگي بي آلايش شايسته ترين مورد براي استعمال از بلوك هاي رنگي در ساخت سايت مي‌باشد. براين اساس از تبديل وب سايت خويش به يك رنگين كمان جداگانه پرهيز نمائيد. به مكان به كار گيري از رنگ هاي مختلف، ادغام رنگي جذب كننده اي را در حيث گرفته و براين اساس مخاطبان خويش را به سوي انجام عملي خاص ترغيب فرمائيد.عدم استعمال از رنگ هاي متناقض
آيا خويش شما دوست داريد در هنگام ورود به يك وبسايت با دورنما اي به زرد كه محتواي آن به رنگ صورتي درج شده ميباشد، مواجه گرديد؟ بدون‌شك استعمال رنگ هاي متناقض به هنگام به كارگيري از بلوك هاي رنگي در ساخت سايت مي‌تواند خروج بسيار زود هنگام مخاطب را در پي داشته باشد. 


برچسب: طراحي سايت شركتي،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۱۰ دى ۱۳۹۹ساعت: ۰۹:۱۴:۰۹ توسط:مهمان نواز موضوع: نظرات (0)

آشنايي با مفهوم ميان افزار و سرويس در asp.net core


يادگرفتن ASP.NET Core
در نوشته‌ي علمي هاي قبلي با مفاهيم اول و مزاياي asp.net core و هم چنين يكي‌از مهم‌ترين كلاس ها در پروژه هاي asp.net core يعني كلاس program.csآشنا شديم. طراحي سايت شركتي هم چنان كه ديديم يك كدام از پيكربندي اساسي در‌اين كلاس معرفي كلاسstartup ميباشد. اين كلاس مشتمل بر دو متد مهم ميباشد:

Configure:
درصورتي كه فرض كنيم كه يك درخواست HTTPاز لحظه ورود به اينترنت سرور تا وصال به برنامه براي اجرا از يك مسير يا اين كه يك دالان عبور مي نمايد بدين دالانpipelineگفته مي‌گردد. در asp.net استاندارد يعني ورژن گذشته، يك درخواست HTTP يا اين كه به عبارتي request يا اين كه ماژول ها و handlerهاي متعددي مواجه بود كه چه بسا اكثري از آن ها به صورت همگاني براي هر اپ زير اينترنت اجرا ميشد، چه به آن ها حقيقتا نياز باشد چه نباشد. در asp.net coreدرست عكس اين زمينه وجود دارااست. يعني شما يك دالان خالي از پايانه داريد كه بايستي بوسيله في مابين افزارها يا اين كه به عبارتي middlewareها اين پايانه ها را برپا نماييد. در بنا شده در asp.net core چيزي به عنوان httpmodule و httphandler نداريم و در قبال در بين افزارها يا اين كه middleware ها وظيفه اعمال غربال و هدايت در خواست هاي HTTP را بر عهده دارا هستند. در بين افزار شباهت متعددي به httpmodule دارااست و در واقع مانند فيلتري بر راز منش درخواست ها قرار مي گيرد با اين تفاوت كه مي تواند بيرون از نرم‌افزار در مكان ديگري هاست گرديده و به طور افزونه در مسير request ها قرار گيرد. صورت ذيل به صورت مفهومي طرز دخالت في مابين افزارها را نشان ميدهد.


پوشه Startup.cs را گشوده كرده و به متدConfigure توجه فرماييد.

هم چنان كه مشاهده ميكنيد يك كدام از ورودي هاي اين متد app از كالا IApplicationBuiler ميباشد . در بدنه اين متد با عبارت Use در ميان افزارها به اين app و در واقع به مسير پردازش درخواست هاي HTTP افزوده ميشوند. از جمله متد UseStaticFiles موجب مي‌گردد في مابين افزاري در مسير براي اخذ و پردازش پوشه هاي استاتيك قرار گيرد يا اين كه UseMvc به مراد فعالسازي الگوي mvcدر پروژه ميباشد. حالا چنانچه شما بخواهيد مي‌توانيد پيش از اينكه يك درخواست به هركدام از اين در ميان افزارها رسد آن را در در اختيار گرفتن خويش گرفته و به مسيري ديگري هدايت نماييد( صحيح مثل امر app.UseExceptionHandler در نصيب else عبارت شرطي بالا)؛ بنابراين مي قدرت در بدنه اين متد به تعداد دلخواه في مابين افزار براي بسط امكان هاي برنامه حود بيفزاييد. در مقاله‌ها بعدي از سلسله مقاله ها فراگيري asp.net core به صورت مفصل خيس بعضا از في مابين افزارهاي كاربردي را در قالب پروژه آيتم به كار گيري قرار خوا هيم اعطا كرد.

ConfigureServices:
يكي‌از خصوصيت هاي asp.net core پشتيباني از تزريق تعلق به طور اتومات و پيش فرض ميباشد. قبلا شما براي استعمال از الگوي تزريق تعلق مي بايست از يك كدام از container هاي جان دار مانند ninject، autofac يا اين كه simple injector به كارگيري مي كرديد. البته asp.net core از در آغاز بناي خويش را به به كار گيري سرتاسري از اين سرمشق در كليه مكان اپ نهاده ميباشد و گسترش دهندگان را به به كار گيري از اين سر مشق تشويق مي نمايد. مزاياي اينكار مشخص و معلوم ميباشد و در منابع بخش اعظمي به صورت مفصل چك شده‌است.
در متد ConfigureService بايستي كل تعلق ها تزريق گرديده و خدمات مهيا سازي شوند. به عنوان مثال فرض فرمائيد سرويسي با اسم اينترفيس IProductService نوشته ايد. براي به كارگيري از اين خدمت شما مي بايست يك يا اين كه تعدادي كلاس كه آن را پياده سازي نمايد، مثل كلاس ProductService توليد نماييد. ولي فعاليت مثال سازي از اين كلاس براي استعمال نبايد به طور دستي انجام بگيرد بلكه در بدنه متد ConfigureServices مطابق تكه كد تحت اين عمل انجام مي گردد.

اين يعني هر وقت به يك كلاس كه اينترفيس IProductService را پياده سازي نمايد نياز داشتم، به صورت اتوماتيك يك شئ از آن بساز و در مشت اينجانب قرار بده. اين مضمون‌ در‌صورتي‌كه براي شما خيلي آشنا وجود ندارد اشكالي ندارد‌. در نوشته ي علمي بعداز خصوصي مقاله‌ها فراگيري asp.net core در نمونه ها با آن بيشتر آشنا خواهيد شد.
براين اساس اين متد جايي براي مهيا سازي خدمات براي به كارگيري در سرتاسر نرم‌افزار ميباشد. از جمله در عبارت services.AddMvc در تكه كد بالا يعني در قسمت هاي مرتبط با في مابين افزار mvc هرجايي به خدمت هاي مرتبط با آن نياز داشتم، اشياء و متدهاي ما يحتاج را مثال سازي و مهيا كن.


برچسب: طراحي سايت شركتي،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۹ دى ۱۳۹۹ساعت: ۱۲:۵۱:۲۹ توسط:مهمان نواز موضوع: نظرات (0)

شروع كار با انگولار از نظر ابزار برنامه نويسي :

جي كوئري به طور بي واسطه با DOM فعاليت مي نمايد طراحي سايت شركتي .Dom يا اين كه Document Object Model يك متغير از نوع object مي‌باشد كه كليه تگ هاي html ورقه به طور يك tree (درخت) درون آن قرار مي‌گيرند و جاوا اسكريپت و jQuery براي تغييرات متبوع DOM را تغيير‌و تحول ميدهند و تغير DOM سبب ساز مي‌گردد كه مرورگر تنها به عبارتي قسمت را تغيير‌و تحول دهد. عمل بدون واسطه با DOM نمايد هست و اين رويكرد در SPA ها عوض شده ميباشد و آن‌ها با يك واسط با DOM عمل مي نمايند كه‌اين واسط با اسم هاي Virtual DOM يا اين كه Shadow DOM شناخته مي گردند.
در SPA ها ما به طور پيش فرض يك پروژه Full Ajax داريم اما در jQuery مي بايست براي اين عمل از jQuery Ajax به كارگيري كنيم.
در jQuery قسمت هاي مثل routing به آساني قابل پياده سازي نيست اما در spa ها براي اين قسمت هاي كتابخانه هايي مندرج ميباشد و اين ايرادات بي نقص حل شده‌است.
در جي كوئري تعداد متعددي UI Component يا اين كه Plugin ها جي كوئري داشتيم كه اينها به گذر زمان براي spa ها دستكاري شدن و ايراد كمبود بعضي UI Component ها در SPA ها به طور تقريب برطرف شده‌است.
در شيوه كد زدن هم تفاوت متعددي دربين jQuery و SPA ها وجود دارااست. در jQuery بايستي بدون واسطه DOM را با اوامر خويش تغيير و تحول دهيم. براي مثال فلان div را گرفته و محتواي درون آن را تغيير و تحول دهيم يا اين كه آن را حذف كنيم. اما در spa ها ما بيشتر با داده فعاليت ميكنيم و تغيير‌و تحول اطلاعات سبب ساز تغيير‌و تحول خروجي html آخري مي گردد.

طرز هاي SPA در بهينه سازي :

نحوه هاي seo صفحه هاي اينترنت براي موتورهاي كاوش يا اين كه به عبارتي بهينه سازي، دست اندركاران متعددي روي آن تاثير داراست : ساخت‌و‌ساز محتواي دست اوليه و داراي ارتباط – بروزرساني منظم داده ها – ترازو ماندگاري يوزرها در تارنما شما – معرفي تارنما شما در تارنما هاي داراي اعتبار ديگر – ساختار مطلوب تگ ها در صفحه ها – ورژن مطلوب براي گوشي –

خوب حال چرا به‌اين نكته اشاره كردم؟

ما در شيوه هاي SPA زيرا كدهاي html به طور پيش فرض در جهت client ساخت و ساز مي‌شوند قابليت و مزيت بهينه سازي صفحه هاي خويش را از دست مي‌دهيم. پس به طور پيش فرض SPA ها ضعف بهينه سازي دارا‌هستند كه‌اين نقص‌ را بايستي با نحوه SSR يا اين كه Server Side Rendering پوشش دهيم كه در كليه طرز هاي SPA قابل انجام ميباشد البته دشواري هاي خويش را داراست.

به طور پيش فرض اكثر SPA ها CSR يا اين كه Client Side Rendering هستند و يك پوشه html حدود 15 تا 20 به همپا تعدادي پوشه java script روي مرورگر استفاده كننده دانلود گرديده و كدهاي java script آنجا اجرا گرديده و محتواي كاغذ مارا ايجاد مي نمايند.

 

اكنون مي‌خواهيم انگولار را استارت كنيم. براي استارت با انگولار نياز به نصب دو اپليكيشن داريم كه به‌دنبال آن را توضيح داده ام. تنها براي آغاز عمل نياز به وب داريد كه‌اين قابل انعطاف افزارهاي را دانلود كرده و نصب نماييد. هيچ كدام از اپليكيشن هاي لازم مبلغي نمي باشند و كليه آن ها به طور بدون‌پول عرضه گرديده اند.


برچسب: طراحي سايت شركتي،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۸ دى ۱۳۹۹ساعت: ۰۱:۴۶:۰۸ توسط:مهمان نواز موضوع: نظرات (0)

معايب طراحي سايت با وردپرس

با وردپرس هر طراح قادر است به راحتي و با صرف دست‌كم برهه زماني، طراحي سايت شركتي  خويش را بسط داده و با نصب پلاگين‌هاي گوناگون، بر كوشش تارنما خويش بيافزايد. همينطور با دقت به اينكه وردپرس در بالا براي وب لاگ نويسي ساخت و ساز گرديده، امكان‌هاي بلاگ نويسي بالايي دارااست كه در‌اين در بين مي‌اقتدار به فعال سازي اشتراك نشاني اينترنتي Rss در بلاگ، امكان تثبيت كامنت به وسيله بازديدكنندگان و … اشاره نمود.
۵. انعطاف پذيري در پباده سازيوردپرس پلتفرمي به طور كامل انعطاف‌پذير بوده و امكان فردي‌سازي بر‌مبنا ذوق وسليقه مشتري را دارااست. با نصب پلاگين‌ها و تغيير‌و تحول به ظاهر وبسايت و طراحي وب سايت ريسپانسيو مي‌قدرت يك تارنما بي نقص و متعدد با بقيه تارنما‌هاي وردپرسي تشكيل داد. همينطور وب سايت‌هاي وردپرسي بسيار مقياس پذير مي‌باشند، به‌اين شكل كه طراح قادر است هزاران ورقه تازه در وب سايت توليد كرده و نگران تلاش وبسايت نباشند. درضمن رئيس وب سايت ميتواند يوزرها متفاوتي را بعنوان رئيس در وبسايت تمجيد و به هرمورد از آن‌ها سطح هاي دسترسي مختلفي را اطلاق نمايد. در كنار موردها آيتم گفت و گو، براي بروزرساني وبسايت و پلاگين‌ها نيازي به طراح تارنما و نرم‌افزار نويس نبوده و آپ ديت و بروزرساني به آساني انجام مي گيرد. تا اينجا به ارزيابي بعضي از مزاياي طراحي وب سايت با وردپرس پرداخته شد. اما در كنار هر مزيتي، همواره معايبي هم وجود خواهد داشت. در اولِ فرمان در كنار مزيت متن گشوده بودن وردپرس، به خطاها امنيتي اين مسئله هم تا حدي پرداخته شد. ولي قابل ذكر ميباشد كه استعمال از يك طراح و اپ نويس مجرب ميتواند اين ايراد را رفع نمايد. البته به طبع اشخاص مبتدي و بي‌تجربه فن‌اي توانا به رفع خطاها اينچنيني به صورت نخواهند بود.
معايب طراحي وب سايت با وردپرس ۱. افزونه بيشتر، سرعت وبسايت زير‌خيس

پلاگين‌ها مي توانند تجهيزات متعددي را به وب سايت شما اضافه نمايند. اما بايستي در حيث داشت كه در شكل به كار گيري هم زمان از تعداد متعددي پلاگين، سرعت تارنما كاهش پيدا مي‌نمايد و اين قادر است سبب ساز بروز خلل در تلاش وبسايت شود.
۲. به روزرساني‌هاي مداوموردپرس به طور زمان‌اي ورژن‌هاي تازه قالب‌ها و پلاگين‌هاي خويش را ارائه مي‌نمايد. با به روزرساني اين تجهيزات، بايستي انتظار تغيير‌و تحول ظاهرا و سعي پلاگين‌ها و قالب را داشت. لذا براي بهبود حالت بعداز آپديت رساني نياز به يك طراح تارنما و نرم‌افزار نويس مجرب خواهيد داشت تا در شكل بروز هرگونه ايراد، نسبت به عيب يابي آن مبادرت و خطاها را رفع كند.
۳. به كارگيري بيشتراز حد از منابع

نصب خيل‌عظيم پلاگين در سمت و سوي بالابردن تجهيزات اينترنت‌وبسايت سبب ساز به كارگيري بيش تر از حد از منابع سرور گرديده و معمولا وبسايت نياز به ارتقا خدمت ميزباني خواهد داشت. در اولِ نوشته ي علمي اشاره شد كه برخي از كمپاني‌هاي داراي اعتبار ارائه دهنده سرويس ها ميزباني اينترنت، در سبد توليد ها خويش، خدمت هاست وردپرسي ارائه مي‌نمايند و با درنظر به چنگ آوردن يك سرور مطلوب براي تارنما‌هايي با اين پلتفرم تا حد متعددي ايرادات اين چنيني را رفع كرده‌اند. با يك نگاه كلي مي‌اقتدار بدين فيض رسيد كه وردپرس قادر است يك پلت فرم خوب براي ساخت وب سايت‌ فروشگاهي و طراحي وب شركتي باشد و همه معايب آن به راحتي بوسيله يك مجموعه پباده سازي مجرب قابل رفع ميباشد. به اين ترتيب همچنان وردپرس قادر است گزينش قابل قبولي براي طراحي وب باشد.


برچسب: طراحي سايت شركتي،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۷ دى ۱۳۹۹ساعت: ۰۱:۵۵:۵۷ توسط:مهمان نواز موضوع: نظرات (0)