رسمی ترین مقالات درباره طراحی سایت شرکتی رسمی ترین مقالات درباره طراحی سایت شرکتی .

رسمی ترین مقالات درباره طراحی سایت شرکتی

هزینه های طراحی وب سایت کسب و کار حرفه ای


شاید برای شما این پرسش ساخت و ساز گردیده باشد که یک طراحی سایت شرکتی  مطلوب برای کسب و عمل چه خصوصیت هایی را بایستی داشته باشد تا بتواند در مقابل رقبای دیگر خویش در فضای وب حرفی برای بیان کردن داشته باشد. بخش اعظمی از اشخاص وقتی که قصد خرید یا این که تهیه و تنظیم اینترنت سایتی برای کسب و فعالیت خویش را دارا‌هستند، با توصیه های متفاوتی رو به رو میشوند (از بها های بسیار زیر تا ارزش های یک‌سری صد میلیونی). ولی به حقیقت چه تفاوتی در میان این سایت ها وجود داراست که‌این تفاوت های بها بسیار زیاد را ساخت‌و‌ساز نموده است؟ درپی مقاله به محاسبه این مشخصات پرداخته ایم:

برای کسب داده ها بیشتر به کاغذ مهم رجوع‌نمایید.

 

به کارگیری از ابزار های مهیا طراحی سایت یا این که کدنویسی منحصر؟
امروزه ابزار های مهیا ای برای طراحی وب ارائه گردیده اند که مثلا آن‌ها سی ام اس ورد پرس هست که یکی‌از دارای اسم و رسم ترین ابزار ها در مورد طراحی سایت میباشد. به کارگیری از این سیرتکامل ابزار های مهیا برای ابتدا یک کسب و فعالیت کوچک مطلوب میباشد، ولی وقتی که حجم کسب و فعالیت شما بسط مییابد، به احتمال زیاد شما مستلزم به کار گیری از ابزار های منحصربه‌فرد خواهید شد که مستلزم پباده سازی یک وبسایت کدنویسی گردیده و منحصربه‌فرد برای شما است که نسبت به وبسایت های فراهم مخارج بیشتری را دربرگیرنده شود.

 

رعایت نکات امنیتی
با دقت به‌این که هر روز شاهد هک شدن سایت هایی که امنیت پایینی دارا‌هستند هستیم، رعایت نکات امنیتی در وب برای کسب و عمل شما بسیار حیاتی میباشد. متخصصین امنیت با به وجود آوردن استاندارد های امنیتی مطلوب و استعمال از رمزگذاری های توسعه یافته، قابلیت و امکان نفوذ و فاش شدن داده ها سایت شما‌را به دستکم تنزل میدهند. معمولا هزینه استعمال از ساختار های امنیتی توسعه یافته بسیار بالا میباشد اما شما با یک هزینه سنجیده می‌توانید وبسایت خویش را در مقابل اکثری از خطر ها بیمه نمایید.

 

seo سایت
فرض نمائید وبسایت شما پباده سازی گردیده و در دست شما قرار گرفته میباشد. شاید شما انتظار دارید که تارنما تان در به عبارتی هفته های اولیه آکنده از بازدید کننده و مشتری خواهد شد. ولی حقیقت این طور وجود ندارد و شما مستلزم seo وبسایت خویش به وسیله موتور های کاوش می باشید. برای این فعالیت بایستی از یک کارشناس بهینه سازی فایده بگیرید و وبسایت شما بعداز مدتی و بعد از کسب سکو بهتر در موتور های کاوش بازدید بیشتری به دست میاورد. هزینه seo سایت نیز به گفته بخش اعظمی از کارشناسان نوعی سپرده گذاری به حساب آورده می شود که با ارتقاء تارنما شما به صفحه ها برتر در گوگل و بقیه موتور های کاوش از مخارج مازاد شما برای تبلیغات نیز جلو گیری خواهد نمود.

 

پباده سازی ظاهری قشنگ و استفاده کننده پسند سایت
پباده سازی ظواهر وبسایت شما یک کدام از مهم‌ترین عواملی میباشد که می‌تواند در جذب یوزرها بیشتر به وبسایت شما یاری دهد. وبسایت شما بایستی علاوه بر این که از دید ظاهری مطلوب باشد، نباید باعث حیران شدن و گمراهی بازدید کنندگان خواهد شد و آنان می بایست بتوانند تخت‌گاز به ورقه متبوع خویش دست پیدا نمایند. برای انجام این فعالیت شما میتوانید از متخصصان در موضوع UI و UX استعمال کنید. هزینه ها در باب پباده سازی ظاهری و استفاده کننده پسند سایت نیز بسته به خصوصیت های طرح متبوع شما خواهد بود.

درین مقاله عملکرد نمودیم تعدادی گزینه از مهم‌ترین خصوصیت های یک وبسایت ماهر برای کسب و عمل را ارائه دهیم. در غایت تصمیم گیری مهم بر عهده خودتان میباشد که می بایست با دقت به حجم کسب و کارتان مطلوب ترین تارنما را گزینش فرمائید.


برچسب: طراحی سایت شرکتی،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۶ دی ۱۳۹۹ساعت: ۱۲:۲۷:۱۳ توسط:مهمان نواز موضوع: نظرات (0)

چرا طراحی سایت ؟

خب بعداز این توضیحات و بیان این نکته که بالای ۹۵ درصد وب را اینترنت سایتهای تجاری تشکیل میدهند طراحی سایت شرکتی  تاءمل میکنم به اهمیت این مسئله پی بردید که چنانچه برای خویش جایگاهی در دنیای دیجیتال نداشته باشید و یا این که به تفسیر دیگر در صورتی‌که تاکنون اینترنت سایتی برای معرفی خویش و یا این که مال و سرویس ها خویش ندارید به طبع بدانید که دنیای شما کوچکتر از آنی میباشد که تصور میکنید .
اهمیت ساخت سایت وقتی بیشتر معین می‌شود که می‌دانید رقبای شما نیز در‌این دنیای دیجیتال سهم داشته و در کنار شما هدف ها خویش برای جذب مشتری را دنبال می نمایند ، بدین ترتیب هر اینترنت سایتی که با اصوا و قواعد بازاریابی ایترنتی انطباق بیشتری داشته باشد و اصوا سئو یا این که seo را رعایت کرد‌ه باشد قادر است به صاحب و مالک وبسایت برای جذب مشتری امداد بیشتری نماید.
شاید این پست هم برایتان جذاب باشد : چطور دو تارنما را با هم مقایسه کنیم ؟امروزه کانال جهانی وب پر از وبسایت‌ها و وب لاگ‌هایی میباشد که از راز تفنن و به طور انباشته‌ای از سیاهی لشگر از سوی اشخاص فن‌ای و غیرحرفه‌ای پدید آمده‌اند و درین در بین احتمال چشم شدن تارنما خاصی، فارغ از ساخت و ساز تمهیدات مطلوب درین راستا به طور تقریب نا ممکن میباشد .
ساخت سایت امروزه از تمجید ساخت یک مقر اینترنتی جهت معرفی جنس و یا این که سرویس ها بالاتر رفته میباشد و موئد این گفته تاکید مشتریهای طراحی سایت در 1 سال اخیر بوده میباشد که قبل از دیدن طرح های گرافیکی مرتبط با اینترنت سایتشان پافشاری بر کامل شدن توصیه seo سایت خویش را دارا هستند.
طراحی وب امروزه گروه ای میباشد از فرایندهای اینترنتی که شمارا امداد میرساند تا به شکلی مناسب در دنیای دیجیتال چشم گردید و در‌این در میان ساخت و ساز یه مقر اینترنتی را نیز دربرگیرنده می‌شود ، کسانیکه این تعریف و تمجید را معمولی می انگارند با وارد شدن ساخت وب سایت ارزان ارزش یا این که به کارگیری از اینترنت سایتهای از پیش مهیا گردیده یا این که گروه های مدیر محتوا انتها تلخی برای ساخت سایت را متصور می باشند در حالیکه هر چه این قابل انعطاف افزارها بیشتر رویش نمایند از واقعه جا برای طراحی وب سایت به صورت ماهر بیشتر گشوده میشود چراکه در دنیای هم شکلی ساخت وب سایت ارزان بها میباشد که یک فعالیت میتواند خویش را بیشتر از سایر رقبا نشان دهد و متمایز باشد .
هر چه کارگزار شما ماهر خیس باشد و از تجربه بالاتری برخوردار باشد بیشتر قادر است شما‌را در وصال هدف ها بازاریابی در فن تان یاری دهد و در بخش اعظمی موردها حتی هزینه نیز تایین کننده وجود ندارد بلکه یک تکان کوچک در تعیین ابزارها برای مثال اتصال شبکه‌های‌مردمی ، ریسپانسیو بودن وبسایت و یا این که حتی ساخت رابطه آگاهانه با یک وبسایت با رنک بالا در موتور های کاوش از پباده سازی ود سایت اهمیت بیشتری پیدا می نماید .


برچسب: طراحی سایت شرکتی،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۴ دی ۱۳۹۹ساعت: ۱۱:۵۰:۱۵ توسط:مهمان نواز موضوع: نظرات (0)

چگونه می توان به یک توسعه دهنده وب مستقل تبدیل شد [نکاتی از توسعه دهندگان برتر]

وقتی آن را به هسته اصلی آن تقسیم می کنید ، طراحی سایت شرکتی تبدیل شدن به یک توسعه دهنده وب مستقل ساده است.

شما یک مهارت فنی مانند JavaScript یا PHP را یاد می گیرید و سپس مشتریانی را پیدا می کنید که مایل به پرداخت هزینه زمان شما هستند.

چالش واقعی فریلنسرها این است که چگونه موفق شوند.

در حالی که هزاران توسعه دهنده در سایتهایی مانند Freelancer.com و Fiverr با هزینه کمتر از 20 دلار در ساعت وجود دارند ، افراد مستقل دیگری نیز هستند که بیش از 100 دلار در ساعت شارژ می شوند.

بنابراین تفاوت چیست؟ (اشاره ، این فقط تجربه نیست).

در این مقاله ، نگاهی خواهیم داشت به نکات کلیدی مورد نیاز شما برای ایجاد حرفه ای موفق به عنوان یک توسعه دهنده وب مستقل.

توجه: نکات و نکات عملی در این راهنما از مصاحبه های متعدد با متخصصان بازاریابی و توسعه دهندگان مستقل ارشد با درآمد + 100 دلار در ساعت گرفته شده است.

راهنمای توسعه دهنده مستقل 2019
چرا می توان به یک توسعه دهنده مستقل تبدیل شد؟
مهارت های مورد نیاز
نحوه راه اندازی تجارت
چگونه مشتری بگیریم و تجارت خود را گسترش دهیم
چرا می توان به یک توسعه دهنده مستقل تبدیل شد؟
انعطاف پذیری
رهایی از محدودیت های یک محیط کار معمولی می تواند کیفیت زندگی شما را بهبود بخشد.

شما به عنوان یک شرکت انفرادی ، آزادی انتخاب در هنگام کار ، کار بر روی چه کار و میزان کار خود را دارید. در حالی که هنوز با محدودیت های خاصی در پروژه روبرو هستید ، می توانید از انعطاف پذیری در تنظیم برنامه و تنظیم آن در زندگی شخصی خود لذت ببرید.

کنترل مالی
به عنوان یک فریلنسر ، می توانید نرخ ساعتی خود را تعیین کنید و قیمت پروژه را ارائه دهید. این به شما امکان می دهد درآمد خود را کنترل کنید و آنچه را که ارزش دارید را بدست آورید.

محیط کار
بدون شک نرم افزار بهترین راه برای کار از راه دور است. با استفاده از نرم افزار ارتباطی بهبود یافته ، کار کردن از هرجای دیگر در دنیا از همیشه آسان تر است. تا زمانی که به اینترنت متصل باشید ، می توانید در خانه یا ساحل بالی فروشگاه راه اندازی کنید.


خودمختاری پروژه
علاوه بر انتخاب پروژه هایی که می خواهید روی آنها کار کنید ، متناسب با مهارت ها و علایق شما ، شما همچنین می توانید پروژه های منبع آزاد یا منفردی را دنبال کنید که در غیر این صورت نمی توانستید آنها را کشف کنید.

به همین دلیل است که کار آزاد اغلب به عنوان دریچه ای برای کارآفرینی تلقی می شود.


برچسب: طراحی سایت شرکتی،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۳ دی ۱۳۹۹ساعت: ۰۱:۵۷:۰۳ توسط:مهمان نواز موضوع: نظرات (0)

۱۰ ویژگی مهم در طراحی وب سایت حرفه ای


امروزه با توسعه وب اکثر زمان ها کسب و امور برای چشم شدن گام در دنیای وب گذارده اند. طراحی سایت شرکتی یک‌سری زمانی می‌باشد که به آنالیز وبسایت ها پرداخته ایم و متاسفانه با وبسایت هایی روبرو می شویم که هیچ اصول و استانداردهایی برای پباده سازی آنها رعایت نشده میباشد. به همین ادله تصمیم گرفتیم تا نوشته‌ی‌علمی ای درخصوص خصوصیت های پباده سازی تارنما ماهر بنویسیم. اکثر اوقات مدیران با دقت بیشتراز اندازه به ارزش ساخت وب سایت، راه‌اندازی تارنما خویش را به دست اشخاص غیر کارشناس می سپارند و در انتها سایتی بی کیفیت تحویل میگیرند.

در گام اولیه برای اینکه بتوانیم خصوصیت طراحی وب ماهر را داشته باشیم می بایست بدانیم دقیقا برای چه کاری وبسایت را پباده سازی می‌کنیم؟ مقصود ما از فعال‌ساز‌ی وبسایت چه میباشد؟ مخاطبان ما چه افرادی می باشند؟ جواب بدین سوالهای ظاهرا معمولی امداد بزرگی در پباده سازی یک تارنما ماهر می نماید.

درین نوشته‌ی‌علمی از گرین اینترنت تلاش داریم تا نکاتی که سبب میگردد یک تارنما مفید و کاربر پسند داشته باشیم را نظارت کنیم . درصورتی که شما هم اخیرا قصد فعال سازی تارنما را در پیش گرفته اید با ما همپا باشید تا بی آلایش ترین نکات طراحی سایت را دنبال کنیم تا بتوانید با دانش بی نقص طراح خویش را تعیین نمائید.

 

سازگار بودن با گوشی و تبلت یا این که ریسپانسیو بودن
امروزه همانگونه که شما بهتر میدانید، کلیه اشخاص همیشه در هم اکنون به کارگیری از تلفن همراه می باشند. با اعتنا به راحتی به کار گیری از تلفن همراه و تبلت، اشخاص بیشتر از شیوه این وسایل برای آنلاین بودن و حضور در شبکه‌های‌اجتماعی به کارگیری می نمایند. پیش گویی می‌شود که در آینده ای مجاورت اشخاص صرفا از این‌شیوه برای وبگردی به کار گیری نمایند. شما تحت عنوان مالک کسب و فعالیت برای اینکه از این مجال ویژه به کارگیری نمایید و از غافله عقب نمانید می بایست وبسایت خویش را سازگار با تلفن همراه پباده سازی نمایید.

 

 


برچسب: طراحی سایت شرکتی،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۲ دی ۱۳۹۹ساعت: ۱۱:۳۹:۲۷ توسط:مهمان نواز موضوع: نظرات (0)

آموزش طراحی سایت چیدمان عناصر در CSS


درین نوشته ی علمی با مفاهیمی مانند margin: auto ، text-align: center ، position: absolute، float و غیره آشنا خوا‌هیم شد.
فراگیری طراحی وب سایت دکوراسیون طراحی سایت شرکتی عنصرها در CSS
میانه چین کردن المان ها

برای اینکه موادسازنده block مانند
را میانه چین نمائید از ;margin: auto استعمال نمائید.

در حالتی که نمی‌خواهید که عنصر از فضای در حیث گرفته گردیده بیرون خواهد شد برای آن خصوصیت width تمجید نمایید.

بدین ترتیب عنصر پهنا معلوم را به خویش تخصیص داده و باقی دور و اطراف در دوطرف آن تقسیم می‌گردد

در نمونه پایین المان div میانه چین شده‌است:

.center {
margin: auto;
width: 50%;
border: 3px solid green;
padding: 10px;
}

مشاهده سود

 

نکته : میانه چین کردن سوای گزینش width کار نخواهد کرد. همینطور در شرایطی که پهنا عنصر 100% باشد نیز این خصوصیت فعالیت نخواهد کرد.

اواسط چین کردن متن
برای اینکه متنی را در میانه عنصر دکورا سیون نمائید. بایستی از خصوصیت ;text-align: center استعمال نمائید.

نمونه:

.center {
text-align: center;
border: 3px solid green;
}

مشاهده فیض

 

اواسط چین کردن عکس
برای اینکه عکس را میانه چین نمائید از خصوصیت ;margin: auto استعمال فرمائید. این خصوصیت عکس را با عنصری که عکس داخل آن میباشد میانه چین می نماید.

نمونه:

img {
display: block;
margin: auto;
width: 40%;
}

مشاهده سود

 

چپ چین و راست چین کردن با به کارگیری از خصوصیت ;position: absolute :
این خصوصیت مانند این میباشد که به عنصری بگوییم دقیقا در چه شرایط مکانی نسبت به عنصر دیگر قرار گیرد.

نمونه:

.right {
position: absolute;
right: 0px;
width: 300px;
border: 3px solid #73AD21;
padding: 10px;
}

مشاهده فیض

 

نکته : المانی که از Absolute positioned به کار گیری می نماید از خصوصیت های چینش نرمال بیرون گردیده و می‌تواند با موادسازنده دیگر همپوشانی داشته باشد.

نکته: زمانی که قصد به کارگیری از position را دارید همواره از خصوصیت های margin و padding برای تگ به کار گیری نمایید . اینکار بازدارنده اکران های مختلف در مرورگرهای گوناگون می شود.

ایراد دیگری در مروگرهای IE8 و دیرین خیس وجود دارااست، هنگامی که از خصوصیت position به کار گیری میکنید . و عنصری که آن را دربردارد در‌این نمونه
دارنده پهنا مشخصی باشد و شما از معرفی DOCTYPE! دوری کرده باشید. IE8 و مرورگرهای سابق خیس 17px margin را به سمت راست المان تخصیص خواهند بخشید. این گوشه و کنار برای عدم همپوشانی با اسکرول توشه ورقه ساخت‌و‌ساز میگردد. به این ترتیب هنگام به کار گیری از position همواره DOCTYPE! را تعریف‌و‌تمجید کنی:

نمونه:

body {
margin: 0;
padding: 0;
}

.container {
position: relative;
width: 100%;
}

.right {
position: absolute;
right: 0px;
width: 300px;
background-color: #b0e0e6;
}

مشاهده سود


چپ چین و راست چین کردن با به کارگیری از float
یکی‌از دیگر از طریق های چینش موادسازنده استعمال از خصوصیت float میباشد:

نمونه:

.right {
float: right;
width: 300px;
border: 3px solid #73AD21;
padding: 10px;
}

مشاهده فیض

 

نکته : هنگامیکه از خصوصیت float برای چینش ورقه به کارگیری میکند همواره برای تگ خصوصیت های margin و padding را تعریف‌و‌تمجید نمایید.اینکار بازدارنده اکران متعدد در مرورگرهای متعدد می گردد.

در اینجا هم با مرورگرهای IE8 و یا این که قدیمیتر ایراد داریم، هنگام به کارگیری از float در‌صورتی‌که از DOCTYPE! استعمال نکنیم بازهم به تگ ما 17px margin به سمت راست اضافه می‌گردد تا با اسکرول ورقه همپوشانی نداشته باشد به این ترتیب همواره از DOCTYPE! در هنگام بکارگیری خصوصیت float به کار گیری نمایید:

نمونه:

body {
margin: 0;
padding: 0;
}

.right {
float: right;
width: 300px;
background-color: #b0e0e6;
}

مشاهده سود


دکوراسیون عمودی با استعمال از padding
نحوه های مختلفی برای چینش عمودی یک عنصر در CSS وجود دارااست. یک راه‌حل بی آلایش استعمال از padding بالا و تحت میباشد

نمونه:

.center {
padding: 70px 0;
border: 3px solid green;
}

مشاهده فیض

 

برای دکورا سیون افقی و عمودی از هر دو خصوصیت padding و text-align: center به کارگیری فرمائید

نمونه:

.center {
padding: 70px 0;
border: 3px solid green;
text-align: center;
}

مشاهده سود


اواسط چین کردن عمودی با استعمال از line-height
یک نحوه دیگر برای دکورا سیون عمودی به کار گیری از خصوصیت line-height میباشد این خصوصیت بایستی کمی برابر با خصوصیت height داشته باشد.

نمونه:

.center {
line-height: 200px;
height: 200px;
border: 3px solid green;
text-align: center;
}

/* در‌صورتی‌که متن یک‌سری خطی بود از این کد به کار گیری فرمایید: */
.center p {
line-height: 1.5;
display: inline-block;
vertical-align: middle;
}

مشاهده فیض


میانه چین کردن عمودی با به کارگیری از position & transform
در صورتی‌که padding و line-height مورد های قابل قبولی برای دکورا سیون برگه شما نیستند . از خصوصیت های positioning و transform به کار گیری نمائید:

نمونه :

.center {
height: 200px;
position: relative;
border: 3px solid green;
}

.center p {
margin: 0;
position: absolute;
top: 50%;
left: 50%;
transform: translate(-50%, -50%);
}

مشاهده فیض


برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۱ دی ۱۳۹۹ساعت: ۱۱:۴۴:۰۴ توسط:مهمان نواز موضوع: نظرات (0)

نحوه استفاده از دستورالعمل مدل در آنگولار


فرمان العمل ng-model
شما با امداد راهبرد ng-model می‌توانید مقادیر  طراحی سایت شرکتی  جانور در فیلد inputرا با یک متغییر تولید گردیده در آنگولار ادغام نمایید.


Name:

 


مشاهده سود

 

اتصال دوطرفه
یک اتصال دوطرفه میباشد ، یعنی در حالتی که استفاده کننده مقدار جانور در فیلد input را تغییر تحول دهد ، مقدار متغییر در آنگولارجی اس نیر تغییر‌و تحول خواهد کرد:


Name:
You entered: {{name}}

 

مشاهده فیض


گزینش صدق داده وارداتی مخاطب
راهبرد ng-model می‌تواند قابلیت تائید صدق داده وارداتی را بر پایه ی (عدد، نشانی اینترنتی ،ورود مقدار اجباری) تائید نماید:


Email:

Not a valid e-mail address


مشاهده سود

 

در نمونه بالا تگ Span صرفا اگر که صفت ng-show مقدار صحیح را ارائه دهد. نشان داده میشود.

نکته : در نمونه بالا اگر‌که صفت ng-model وجود نداشته باشدT آنگولار این صفت را برایتان ساخت خواهد کرد.

موقعیت اپلیکیشن
راهبرد ng-model می‌تواند شرایط اپلیکیشن را در حالات ذیل گزارش دهد(invalid, dirty, touched, error) :


Email:

Status

{{myForm.myAddress.$valid}}
{{myForm.myAddress.$dirty}}
{{myForm.myAddress.$touched}}


مشاهده سود

 

کلاس های CSS
راهبرد ng-model قابلیت و امکان تولید کلاس برای تگ های Html براساس حالت آن‌ها‌را داراست:

 

 

Enter your name:

 

مشاهده فیض

 

راهبرد ng-model قابلیت اضافه کردن کلاس های پایین را با دقت به حالت فرم دارااست:

ng-empty
ng-not-empty
ng-touched
ng-untouched
ng-valid
ng-invalid
ng-dirty
ng-pending
ng-pristine


برچسب: طراحی سایت شرکتی،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۳۰ آذر ۱۳۹۹ساعت: ۰۱:۲۵:۴۰ توسط:مهمان نواز موضوع: نظرات (0)

پوسته‌ها و پلاگین‌های وردپرس رایگان در برابر پریمیوم


تعداد پوسته‌ها و افزونه‌های جان دار برای وردپرس بسیار فراوان میباشند. طراحی سایت شرکتی در واقع، هزاران مورد برای استعمال از اینترنت‌تارنما وجود دارااست.

درباره‌ی افزونه‌ها، میتوانید آنها را از وبسایت WordPress.org یا این که مخزن خویش وردپرس دانلود و نصب فرمائید. البته نکته مهم درباره‌ی افزونه‌های پریمیوم این میباشد که در مخزن وردپرس این ورژن‌ها قابل مشاهده نیستند و برخی بعضی از افزونه‌ها ورژن‌های محدود گردیده را به طور بدون‌پول در دسترس مردم قرار می دهند و برای اخذ ورژن‌ی پریمیوم آن می‌بایست شما آن افزونه را خریداری نمائید.


تفاوت در میان این دو گزینه چه است؟
برای اشخاص نو‌وارد، افزونه‌های پریمیوم به طور بدون پول در دست آنان قرار نمی‌گیرند. افزونه‌های پریمیوم معمولا به پشتیبانی مجموع‌ وقت از مشتریان، امنیت بهتر و ارتقاء سازش با جدیدترین ورژن‌‌های وردپرس می پردازند.

ممکن میباشد اکثر وقت ها مورد ها مستلزم نصیب پشتیبانی از مشتری نباشید البته مطمئنا دوران‌هایی وجود دارااست که شما دارنده سوالاتی در موضوع افزونه‌ها و راه اندازی وبسایت ویژه خویش می‌باشید.افزونه‌های پریمیوم دارنده تجهیزات بیشتری از افزونه‌های بدون‌پول می باشند. شما معمولا برای دستیابی به اهدافتان مستلزم تجهیزات مازاد نیستید، البته می بایست بدانید که در صورتی ورژن‌های مجانی به خیر و خوبی فعالیت نکنند، مورد‌های بیشتری برای جایگزینی آنها وجود خواهد داشت.

پوسته‌های وردپرس معمولا به طرز مشابهی فعالیت می‌نمایند. معمولا تعداد متعددی از آیتم‌های مجانی در وردپرس وجود دارا هستند، البته شما همینطور میتوانید پوسته‌های پریمیوم را از تعداد متعددی از توسعه و گسترش‌دهندگان و این موسسه‌ها تهیه و تنظیم نمائید. آیتم‌های پریمیوم به طور سفارشی‌خیس و با طرح‌های جدیدتر ارائه می‌شنود و دارنده قسمت پشتیبانی از مشتریان میباشند.

به جهت این تنوع زیاد میباشد که اکثری از عموم رغبت دارا هستند تا از پلتفرم وردپرس استعمال کنند. تحت عنوان گسترش‌دهنده کارشناس، میتوانید از پوسته‌ها یا این که افزونه‌های توسعه یافته به کارگیری کنید (یا این که حتی پوسته‌های منحصر به خویش را پباده سازی نمائید).تحت عنوان یک جدید‌عمل، تعداد مورد‌های معمولی متعددی وجود دارا‌هستند که به شما امداد می‌نمایند عمل خویش را مقدمه کنید.

سوای در لحاظ دریافت کردن سطح مهارتی‌، یوزرها دیگری نیز وجود دارا هستند که از همین ابزارها برای تارنما‌شان استعمال می‌نمایند، بدین ترتیب به جامعه‌ای می‌پیوندید که میتوانند به شما یاری نمایند تا مشکلاتتان را حل نمائید.

با صرفه‌سازی برای تلفن همراه(ریسپانسیو)
با سپری شد سالیان، امروزه تعداد بخش اعظمی از یوزرها از روش تلفن‌ یاور به بازدید سایت‌ها می پردازند، البته اکثری از این وب سایت‌ها واکنشگرا نبوده و سرعت بار گذاری آنان هنوز باصرفه‌سازی نشده‌میباشد.

خوشبختانه با اعتنا به برخی از تجهیزات درونی وردپرس و اکثر پوسته‌های وردپرس، تارنما شما بلافاصله با ورژن گوشی نیز سازش پیدا خواهد کرد.یکی فاکتورهای اصلی موتور جستجوی گوگل، جایگاه‌بندی مبنی بر تجارب یوزرها تلفن همراه میباشد، به این ترتیب در صورتی بخواهید وبسایت‌تان در نتیجه ها جستجوی تلفن همراه بهتر ظواهر گردد بایستی این مورد بسیار اساسی را در لحاظ داشته باشید.

امنیت در وردپرس

با وجود اینکه تعداد متعددی از سایت‌های الان جهان بر روی سیستم مدیر محتوای وردپرس فعال‌ساز‌ی گردیده‌اند ولی خطرها هک شدن این‌سیرتکامل وبسایت‌ها نسبت به تعدادشان بسیار معدود میباشد. ولی مدام حفره‌هایی وجود داراست که هکرها ممکن میباشد از آن سوء‌به کارگیری نمایند (در زمینه ی هر سیستم رئیس محتوای دیگر نیز ممکن میباشد به همین شکل باشد)، البته وردپرس معمولا آپ دیت‌های امنیتی را برای پشتیبانی از وب سایت‌ در قبال آسیبهای احتمالی منتشر می‌نماید.

بدین ترتیب، تحت عنوان یک صاحب و مالک وبسایت، هک شدن نهایی موضوعی میباشد که می بایست نگران آن باشید.از روش بروزرسانی دائمی وب سایت‌تان به آخری ورژن وروپرس و استعمال از پوسته‌ها و افزونه‌هایی که به آن اعتماد دارید، تا حد متعددی میتوانید ریسک‌های امنیتی را به دست‌کم برسانید.

با افزودن پلاگین Flywheel به وبسایت‌ خویش، به یک صاحبخانه دارنده امنیت بالا تبدیل می شوید.شایان بیان میباشد بیشتر هک‌های وبسایت‌های وردپرسی به جهت عدم بروزرسانی وردپرس و استعمال از افزونه‌های کرک گردیده یا این که به اصطلاح نال شده‌است. پس کوشش فرمائید در وهله‌ی اولیه هسته‌ی وردپرس خویش را مدام بروز نگه دارید و از افزونه یا این که پوسته‌های مطمئن به کار گیری فرمائید.


پیرو طراحی سایت می باشید؟
استودیو پباده سازی نارون از یک مجموعه رشته‌ای درست شده که در مورد طراحی وب رشته‌ای حرفه ای است.
برای مشورت کردن بدون‌پول، همین حال حاضر با ما تماس حاصل نمایید.
مشورت بدون‌پول طراحی وب
یک پارچه‌سازی با ابزارهای قابل انعطاف‌افزاری دیگر
وقتی که اینترنت ‌سایتی را پباده سازی می کنید، احتمالا هدف ها متعددی در رمز دارید- شاید بخواهید آثارتان را به طور آنلاین به اکران بگذارید، به تبلیغات در خصوص کسب و کارتان بپردازید و یا این که اطلاعاتی را در دست کاربرانتان قرار دهید.

اهمیت ندارد که چه هدفی در رمز دارید، احتمالا از یک‌سری نرم افزار کاربردی همانند پلتفرم‌های رسانه اجتماعی، ابزارهای بازاریابی آدرس اینترنتی، یا این که اپ‌های تحلیلی برای دسترسی به اهدافتان به کارگیری می کنید.

وردپرس یک پلتفرم پرطرفدار میباشد که بضاعت و توان یک دست شدن بی نقص با بقیه کانال‌های آنلاین را دارااست. با استعمال از API و یا این که افزونه میتوانید اتصالات مرتبط با کانال‌های اجتماعی، پست الکرونیکی‌ها و مواقعی از این دست را به راحتی انجام دهید.

جامعه‌ی وردپرس در درحال حاضر پرورش میباشد

طبق ارقامی که تا قبل از این اعلام شد، به طور تقریب ۶۰٪ تارنما‌ های دارنده سیستم مدیر محتوا، از پلتفرم وردپرس به کار گیری می‌‌نمایند. بدین ترتیب تاکنون نمی‌اقتدار رقیبی را برای جامعه‌ی وردپرس پیدا کرد.

با اعتنا به تجهیزات باصرفه‌سازی موتور کاوش، بهبود تجهیزات میزکار و بروزرسانی‌هایی که در آینده از نظر رابط کاربری شکل میگیرد، این پلتفرم روز آپ تو دیت در درحال حاضر بهتر شدن میباشد.

مکان تعجب وجود ندارد که شما همچنان می بایست از وردپرس در سال ۲۰۲۰ (و سال‌های بعد از آن) تحت عنوان سیستم رئیس محتوا به کارگیری کنید.

لحاظ شما در باب وردپرس چه می‌باشد؟ چه تردیدهایی راجع‌به پلتفرم وردپرس دارید؟ یا این که در‌حالتی که تا قبل از این از وردپرس به کارگیری می‌کردید، چرا طرفدار این CMS گردیده‌اید؟ خرسند می‌شویم که نظراتتان را با ما فی مابین بگذارید.


برچسب: طراحی سایت شرکتی،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۲۹ آذر ۱۳۹۹ساعت: ۰۹:۱۲:۰۳ توسط:مهمان نواز موضوع: نظرات (0)

ساخت اولین صفحه وب


تولید اولی شیت اینترنت

برای آغاز شما می‌توانید اپلیکیشن Notepad خویش را طراحی سایت شرکتی از نشانی Start>Program>Accessories گشوده فرمایید و متن پایین را داخل آن بنویسد .

 

This is my Main Page

This is some text.


This is a link to Page 1


This is a link to Page 2

 


بعداز اتمام ، نوشته متبوع خویش را با یکی پسوندهای .htm و یا این که .html به اسم Mainpage ذخیره فرمایید.

این اولی شیت اینترنت ساخته شما میباشد.

html. یا این که .htm ؟

برای ذخیره یک شیت اینترنت شما بایستی یک کدام از این پسوندها را تعیین فرمایید .htm و یا این که .html

در کار این دو پسوند تفاوتی با یکدیگر ندارند . پسوند .htm یک پسوند قدیمیست و مرتبط با وقتی میباشد که پسوندها از ۳ سخن تشکیل می شدند اما امروزه بهتر میباشد از پسوند .html به کار گیری فرمایید.

در صورتیکه احتمالا مطالبی که تا کنون برای شما نقل شده برای شما غیر قابل فهم بوده میباشد حس نگرانی نکنید چون در قسمتهای بعدی توضیحات بیشتری خوا‌هیم بخشید.

نمونه ها

برای یادگیری بهتر از چند نمونه استارت می‌کنیم.

سرفصل و یا این که Head Line

This is a heading

This is a heading

This is a heading

راز فصلها بوسیله تگهای
تا
نشانه گذاری میشوند.

جمله

This is a paragraph


This is another paragraph


جمله ها بوسیله تگهای
نشانه

گذاری می گردند.

پیوندها و یا این که link ها

This is a link
Link ها و یا این که پیوندها به وسیله تگ نشانه گذاری می‌شوند.

این تگ دارنده نماد هایی هست که در بخش های بعدی توضیح داده شود.

تصاویر


تصاویر بوسیله تگهای آرم گذاری میشوند که دارنده علامت ها و تفاوت هایی با ۳ تگ پیشین میباشد که پیرو توضیح داده میشود. ( مانند اسم و اندازه تصاویر )

موادسازنده HTML

موادسازنده HTML اجزاء تولید کننده یک تیم HTML میباشند. عنصر HTML یعنی هر چیزی که در میان تگ ابتدایی و انتهایی وجود داراست.

با اعتنا به مثالهای بالا

تگ نهایی

محتوای موادسازنده HTML

تگ آغاز

 

This is a paragraph

 


This is a link to Page 1

 

 

 

تگ استارت

تگ گشوده و تگ نهایی تگ بسته نیز نامیده میگردند.

عنصرها و یا این که اجزاء یک تیم HTML دارنده نظام و قواعد خاصی می باشند که تنی چند از آنان در پایین گفته میشود.

موادتشکیل دهنده HTML با یک تگ گشوده آغاز می‌شوند.
موادسازنده HTML با یک تگ بسته به آخر میرسد.
محتوای موادتشکیل دهنده در میان تگهای ابتدایی و انتهایی قرار می‌گیرند.
برخی از موادتشکیل دهنده HTML محتوایی ندارند.
این موادسازنده در تگ ابتدایی بسته می‌شوند مانند (
)
برخی از عنصرها HTML دارنده ویژگی ها و تواناییهایی می باشند.
اما راجع به تواناییها و ویژگی ها عنصرها HTML به دنبال به طور بی نقص توضیح داده گردد.

 


برچسب: طراحی سایت شرکتی،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۲۶ آذر ۱۳۹۹ساعت: ۱۲:۱۳:۰۰ توسط:مهمان نواز موضوع: نظرات (0)

طراحی وب سایت یک شرکت طراحی سایت حرفه ای


طراحی سایت
طراحی سایت درصورتی که شما می خواهید یک سایت قوی ساخت‌و‌ساز فرمایید که بتوانید با به کار گیری از آن سرویس ها، فرآورده یا این که هر چیز دیگری را به برگه نخستین گوگل بیاورید، طراحی سایت شرکتی می بایست کل اصول فنی و ظاهری پباده سازی یک سایت و seo را رعایت نمایید . طراحی وب، به کار گیری از بهینه سازی و تکنیک‌های آن در تارنما نیاز به علم ویژه‌ای داراست از این‌طراحی وب رو بهتر میباشد ساخت سایت، ارتقا جایگاه و باصرفه‌سازی آن را به یک مجموعه کارشناس بسپارید.

ساخت وب سایت یک کمپانی طراحی وب ماهر
می‌تواند سرویس ها طراحی وب با موضوعات متعدد برای گونه های سازمان یا این که کمپانی‌های دیگر ارائه ‌دهد و می بایست در مجموع مسئله‌های تجاری مهیا ارائه سرویس ها باشد چون همان طور که میدانید طراحی وب اولی مرحله ورود به تجارت آنلاین میباشد.

برای گزینش شایسته ترین و کهن ترین کمپانی طراحی وب سایت معمولا شما پیش از هر چیز در وب کاوش میکنید تا گوگل با رعایت ضوابط که هریک از این مجموعه‌ها رعایت کردن می توانند سکو بندی شوند.

شما قطعا برای یافتن شایسته ترین چیز دنبال آن صرفا در کاغذ اولیه بلکه جایگاه نخستین می گردید به همین برهان کمپانی‌های ساخت وب سایت برای ارائه سرویس ها خویش به مشتریان بایستی کوشش کنند طبق استاندارد گوگل درجه وب سایت خویش را بالا ببرند. و هرچقدر مثال شغل های بهتری ساخت و ساز گردیده باشد از نظر مشتری این مجموعه در فعالیت خویش رشته ای میباشد.

ساخت سایت
برای شناخت با کهن ترین کمپانی بایستی به سوابق کار و تعداد مثال شغل های آن اعتنا فرمایید. بعداز گزینش کمپانی ساخت سایت شما به طبع می بایست از کل هزینه‌های قابل پرداخت باخبر گردید.

در‌صورتی‌که جزئییات بیشتری از تارنما خویش را به کمپانی بدهید، سپس فهم صدق از وبسایت شما دارا هستند، درنتیجه هزینه پرداختی شما به حقیقت مجاورت‌خیس میباشد. به‌این نکته اعتنا نمائید که ممکن میباشد موردها درخواستی شما برای هر بخش از تارنما هزینه را ارتقاء یا این که کم کند.

طراحی سایت کمپانی
پباده سازی تارنما دنیا کو با ساخت سایت ریسپانسیو – عکس العمل‌گرا – و به طور کامل سفارشی براساس نیاز و ذوق صاحبکار، سایتی منحصربفرد و ویژه را برای مشتریان پباده سازی و پیاده‌سازی می‌کند.

راهکارهای ما برای اصناف گوناگون ازین پاراگراف هستند: ساخت سایت املاک، حقوقی، پزشکی، خبری، ساخت وب سایت شرکتی و پباده سازی دکان اینترنتی. در کدنویسی قالب طراحی وب سایت ماهر همگی اصول نخستین seo تارنما مطابق با استانداردهای روز رعایت میشود.

طراحی سایت از سایر خصوصیت‌های منحصربفرد سرویس ها ساخت وب سایت در کمپانی دنیا کو می‌قدرت سئو وبسایت و ارتقا سرعت بار گذاری هم زمان با طراحی وب در مقایسه با ساخت وب سایت عموما عادی و نماید وبسایت‌های انجام یافته به وسیله دیگر رقبا را تیتر کرد که‌این دستور موجب ارتقاء مرتبه تارنما شما میشود.

همینطور سرویس ها پشتیبانی تارنما وردپرس عالم کو، سازه به رسالت کمپانی و سوابق در حدود دو ده سال سرویس ها تخصصی اینترنت در کنار طراحی وب سایت با غرض ارائه سرویس ها جایگاه یک و جلب بی نقص رضایت مشتریان، بطور شبانه‌روزی انجام می گردد.

ارزش طراحی وب سایت
با دقت به امکاناتی که برای یک پروژه پیاده سازی می گردد نسبت به بقیه پروژه‌ها مختلف میباشد. طراح سایت امکاناتی که برای یک سایت ما یحتاج میباشد را به واحد فروش اعلام می‌نماید و به‌این صورت بعد از نیازسنجی و قابلیت و امکان سنجی فنی یک وبسایت هزینه پایانی به صاحب کار ساخت وب سایت اعلام می‌شود.


ساخت وب سایت
طراحی وب دنیا کو سرویس ها خرید هاست و دامین ماهر و پرسرعت را به طور مجانی به یار و همدم پروژه‌های طراحی وب ارائه میدهد و در شکل تمدید قرارداد پشتیبانی وبسایت، سرویس ها بدون‌پول هاستینگ پرسرعت نیز تمدید می شود. این سرویس ها ویژه عالم کو منجر میگردد هزینه طراحی سایت و حفظ و پشتیبانی وب سایت برای صاحبان کسب و فعالیت مطلوب و مقرون به صرفه‌ باشد.

طراحی سایت ریسپانسیو از ویژگیهای منحصربفرد پروژه‌های ساخت سایت گروه پباده سازی و توسعه و گسترش اینترنت‌ راز می باشد. با اعتنا به توسعه و گسترش روزافزون تلفن همراه و طراحی سایت ارتقا بازدید یوزرها وب سایت‌ها از روش تلفن‌های یار و همدم و تبلت، همه پروژه‌های پباده سازی تارنما دنیا کو به صورت طراحی وب سایت ریسپانسیو (Responsive Web Design) پیاده سازی و اجرا می‌گردد.

در طراحی وب واکنشگرا، اکران وب سایت پباده سازی گردیده در کلیه دستگاه‌های کامپیوتری از طراحی سایت گزاره دسکتاپ٬ تلفن همراه و تبلت متناسب با دستگاه بازدید کننده عوض شده و سایز و چیدمان صفحه های وبسایت به صورت درست نشان داده میشود.

طراحی سایت در طراحی وب سایت ریسپانسیو نیازی به اسکرول افقی صفحه های اینترنت نیست و به‌این صورت استاندارد و استفاده کننده پسند، دسترسی سهل وآسان به وسیله دستگاه‌های متفاوت همواره رعایت میگردد.

علاوه بر این مزیت دیگر آن دسترسی راحت یوزرها کانال‌های اجتماعی به وب سایت شما بوده که طراحی وب موجب برد استراتژی های بازاریابی آنلاین وب سایت‌ها میشود.طراحی وب سایت ریسپانسیو

ساخت سایت منحصربه‌فرد در کمپانی عالم کو با شاخصه‌های ذیل ارائه می‌شود:
طراحی سایت جزو ۵ کمپانی برتر پباده سازی وب سایت تهران با قابلیت و امکان گرد هم آیی حضوری
طراحی وب با php یا این که لهجه نرم افزار نویسی پایتون سازه بر نیاز
ساخت سایت ریسپانسیو – عکس العمل گرا – سازگار با دسکتاپ ٬ تلفن همراه و تبلت
ساخت سایت عدم نیاز به پباده سازی نرم افزار گوشی مستقل – نرم افزار تلفن همراه – و کاهش بها کل گردیده

اپ نویسی و پباده سازی پورتال فول داینامیک و قابلیت بروزرسانی به وسیله مدیریت تارنما ارایه پنل رئیس سهل و آسان پورتال تارنما سوای نیاز به علم تخصصی همدم با فراگیری‌های مایحتاج در قالب مستندات و فراگیری حضوری به یاور تنظیم فیلم ساخت وب سایت آموزشی طراحی سایت کد نویسی قالب تارنما مبنی بر اصول نخستین ساخت وب سایت و seo و ارتقاء درجه تارنما در موتورهای کاوش .

استعمال از ایده‌های روز برای طراحی سایت خلاقانه پباده سازی سایت آمیزه ای از علم، هنر و خلاقیت استعمال از عنصرها دیداری، و قدرت مهندسی در چیدن آن‌ها کنار یکدیگر میباشد. زمانی که یک وب سایت بر طراحی وب مبنای اصول و هارمونی اجزا پباده سازی خواهد شد علاوه بر جذب نگاه همیشگی کاربر، می تواند سوای محدودیت های بازه، به اثری جاودانه تبدیل گردد.

طراحی وب امروزه پیشنهاد پباده سازی سایت در لیست حق تقدم های هر کمپانی یا این که کسب و کاری قرار گرفته میباشد. صاحبان شغل ها می‌دانند که روز آپ تو دیت به تعداد یوزرها وب افزوده می‌گردد و برخورداری از پایگاهی خوب در دنیای مجازی نیاز به دقت ویژه ای داراست. ارتقا تاثیرگذاری یک وب سایت در جلب حیث استفاده کننده و همینطور تخصصی شدن رشته پباده سازی وب سایت، میطلبد که نگاهی ماهر بدین مقوله داشته باشیم.

پباده سازی وب سایت آمیزه ای
از علم، هنر و خلاقیت به کار گیری از عنصرها دیداری، و اقتدار مهندسی در چیدن آن‌ها کنار یکدیگر میباشد. زمانی که یک وبسایت بر مبنای اصول و هارمونی اجزا پباده سازی خواهد شد علاوه بر جذب نگاه همیشگی کاربر، می‌تواند سوای محدودیت های مدت، به اثری جاودانه تبدیل گردد.

ساخت وب سایت امروزه پیشنهاد پباده سازی تارنما در لیست حق تقدم های هر کمپانی یا این که کسب و کاری قرار گرفته میباشد. صاحبان شغل ها می دانند که روز آپ دیت به تعداد یوزرها وب افزوده می گردد و برخورداری از پایگاهی خوب در دنیای مجازی نیاز به اعتنا ویژه ای داراست.

ارتقا تاثیرگذاری یک وبسایت در جلب ساخت وب سایت لحاظ استفاده کننده و همینطور تخصصی شدن فن پباده سازی وب سایت، میطلبد که نگاهی ماهر به‌این مقوله داشته باشیم.

طراحی سایت

ساخت سایت
ساخت سایت تاثیر طراحی سایت در کسب و فعالیت ها
روزمره هزاران سایت در عالم، صدها وب سایت در جمهوری اسلامی ایران و احتمالا قریه ها وب سایت که بدون واسطه یا این که غیرمستقیم حریف شما محسوب می‌شوند فعال سازی می شوند. یافتن جایگاهی مطلوب و سفت درین دربین موفقیتی میباشد که به آسانی محقق نمی‌شود و قواعد انجام آن در تخصص طراحان ماهر وب سایت میباشد.

ماشین کرایه ای خلاقیت وبسیما با آشنایی کاملی که از فضای مجازی دارااست، کسب و کارتان را محاسبه کرده و تارنما شمارا مطابق با نیازهایتان و ذوق و سلیقه مخاطبان شما پباده سازی میکند. براین اساس می توانید کسب و کارتان را در دنیای مجازی نیز به صدق معرفی کرده و با پباده سازی وب سایت ماهر، سرویس ها و ساخت سایت تولیدها خویش را به نیکی به مخاطبانتان ارائه نمایید.

ساخت وب سایت تاثیر طراحی وب در کسب و عمل ها
پباده سازی وب سایت آمیزه ای از علم، هنر و خلاقیت استعمال از موادسازنده دیداری، و قدرت مهندسی در چیدن آنها کنار یکدیگر میباشد. زمانی که یک وبسایت بر ساخت وب سایت مبنای اصول و هارمونی اجزا پباده سازی خواهد شد علاوه بر جذب نگاه مستمر کاربر، قادر است بدون محدودیت های مدت، به اثری جاودانه تبدیل خواهد شد.

ساخت وب سایت امروزه توصیه پباده سازی سایت در لیست حق تقدم های هر کمپانی یا این که کسب و کاری قرار گرفته میباشد. صاحبان شغل ها می‌دانند که روز آپ دیت به تعداد یوزرها وب افزوده می شود و برخورداری از پایگاهی خوب در دنیای مجازی نیاز به اعتنا ویژه ای دارااست.

ارتقا تاثیرگذاری یک تارنما در جلب لحاظ کاربر طراحی وب و همینطور تخصصی شدن رشته پباده سازی سایت، میطلبد که نگاهی ماهر بدین مقوله داشته باشیم.

 

 

 


برچسب: طراحی سایت شرکتی،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۲۵ آذر ۱۳۹۹ساعت: ۰۱:۳۰:۴۱ توسط:مهمان نواز موضوع: نظرات (0)

سایت هایی که سایت شما را طراحی می کنند

اگرچه خروجی دریافت کردن برای فتوشاپ (به یار ایلاستریتر-Illustrator و این طراحی صفحه) در درون قابل انعطاف ‌افزار تعبیه‌ شده‌است و بعداز اینکه تغییرات مدنظرتان را در ویرایشگر تصویر فعلی طراحی سایت شرکتی  روی موکاپ (mock up) انجام دادید، می ‌توانید از آن برای اکس دی (XD) خروجی بگیرید.
به‌ جز این مرحله‌ ی اضافه‌ ی نا مطلوب در مسیر مخاطب این وایرفریم (wireframe) مختص ادوبی (Adobe)، قابل انعطاف ‌افزار کامپ (Comp) به جهت بضاعت حضور در تمامی ‌جا، کاربری بی آلایش و رابط کاربری (UI) مجذوب‌کننده شایسته حضور درین فهرست میباشد.
فلینتو (Flinto)فلینتو (Flinto) ابزاری برای پباده سازی میباشد که به شما اذن می ‌دهد تعاملات یکتایی در طرحتان خوی فرمایید. می ‌توانید از یک‌سری جنبش به کار گیری نمائید و ترنزیشن‌ های معمولی‌ ای را با پباده سازی حالات گذشته و بعد از آن بسازید. فلینتو (Flinto) به‌راحتی تفاوت‌ ها را شناسایی کرده و فعالیت پویانمایی را برایتان انجام می ‌دهد که بسیار موثر میباشد.
به خیال داشته باشید که‌این نرم افزار صرفا در آی ‌وی ‌اس (iOS) در دسترس میباشد البته هنگامی آغاز به استعمال از آن می‌ فرمایید اطراف آن برایتان آشنا میباشد. می ‌توانید به‌شکل آنلاین مستند سازی نمائید و مستقیماً پوشه ‌ها را از اسکچ (Sketch) و فیگما (Figma) وارد این اپ نمایید.
آکژور (Axure)آکژور (Axure) مدام یک کدام از شایسته ترین ابزارهای وایرفریمینگ (wireframing) در بازار بوده و برای ساخت‌و‌ساز پروژه‌ های پیچیده‌ ای که نیاز به داده‌ های پویا دارا هستند عالی میباشد. با داشتن آکژور (Axure) حقیقتاً می ‌توانید روی موکاپ (mock up) کردن پروژه‌ هایی تمرکز نمایید که فنی بوده و مستلزم دقت مهم روی ساختار و داده ها می باشند.
مراحل انجام فعالیت انتقالی آکژور (Axure) مشتمل بر ساخت و ساز خصوصیات کاملی میباشد که به برنامه نویس ها امداد می‌ نماید بتوانند مال پایانی را طوری ساخت‌و‌ساز نمایند که با پباده سازی شما هماهنگ باشد.
جاستینمایند (Justinmind)جاستینمایند (Justinmind) عمل مثال ‌سازی اول را انجام می‌ دهد و با دیگر ابزارها مثل اسکچ (Sketch) و فتوشاپ سازگار میباشد. می ‌توانید تعاملات و حرکات مدنظر خویش را گزینش فرمائید تا بتوانید مثال اول خویش را سرهم فرمایید.
این برنامه مشتمل بر کیت‌ های رابط کاربری (UI) نیز می‌ خواهد شد؛ پس می ‌توانید تخت‌گاز برای پلتفرم‌های گوناگون رابط‌ های کاربری (UI) بسازید؛ این نرم‌افزار پاسخگو نیز می باشد.
فلوید (Fluid)فلوید (Fluid) ابزاری بی آلایش و کاربرپسند برای ساخت‌و‌ساز مثال‌ های اول سریع و فعالیت با طرح‌ ها میباشد. این نرم‌افزار دربرگیرنده تیم ‌ای از «asset»هایی میباشد که نیازی به پیکربندی خاصی ندارند و به شما در مثال‌ سازی سریع امداد می ‌نمایند.
زمانی اشتراک آن را خریداری می ‌نمائید سرهم کردن نمادهای خودتان با «asset»های ترجیحی ‌تان بسیار بی آلایش میباشد. با این ابزار با گاز می ‌اقتدار رابط ‌های کاربری (UI) را پباده سازی کرد و «asset»هایی دارااست که برای مثال‌ های نخستین سطح بالا و همینطور سطح تحت در دسترس‌اند.
اینترپلی (Interplay)اینترپلی (Interplay) یک سیستم مثال ‌سازی نخستین میباشد که ارتباطات و شرکت کردن را در تیم شما- به‌ویژه میان طراحان و برنامه نویس ها- ارتقا می ‌دهد.
این قابل انعطاف ‌افزار با دقت به سیستم ‌های پباده سازی ساخته‌ شده‌است و با کد شما مخلوط می‌ خواهد شد تا طوری مستند سازی انجام دهد که به‌راحتی بتوان آن را دنبال کرده و به‌طور اتوماتیک به‌ روزرسانی گردد.
اینکه تمامی‌ ی اعضاوجوارح به‌طور موازی عمل نمایند و از نهایی تغییرات اطلاع داشته باشند کاری اصلی میباشد؛ پس هنگامی کد شما درین قابل انعطاف‌ افزار تغییر و تحول می‌ نماید طرحتان نیز به همین صورت به‌ روزرسانی می ‌گردد.
اینترپلی (Interplay) هنوز به‌ شکل آزمایشی عمل می ‌نماید البته با این ‌وجود با تنی چند از ابزار های پباده سازی و نرم افزار‌ نویسی سازگار میباشد.


برچسب: طراحی سایت شرکتی،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۲۴ آذر ۱۳۹۹ساعت: ۱۲:۱۰:۲۸ توسط:مهمان نواز موضوع: نظرات (0)