رسمی ترین مقالات درباره طراحی سایت شرکتی رسمی ترین مقالات درباره طراحی سایت شرکتی .

رسمی ترین مقالات درباره طراحی سایت شرکتی

کتابخانه‌ها و فریم ورک‌های Back-End وب

 

کادر ورک Nuxt.js


Nuxt.jsیک کادر ورک کارکشته بر اساس‌ی Vue.js و Node.js میباشد طراحی سایت شرکتی که قابلیت و امکان رندر شدن سمت سرور را داراست. Nuxt یک قاب ورک بسیار قدرتمند برای اپلیکیشن‌های سایت میباشد. با این درحال حاضر کارکردن با آن مانند Vue بسیار بی آلایش میباشد. همینطور این قاب ورک به طور open source ارائه گردیده و این کادر ورک برای گسترش‌ی سمت سرور تارنما هایی که با vue.js پیاده سازی گردیده‌اند مطلوب میباشد.

قاب ورک Next.js


Next.js مشابه Gatsby میباشد. هر دو از مقررات نوشتاری React به کارگیری می‌نمایند. البته مطرح ترین تفاوت این دو درین میباشد که Next دارنده (SSR (Server Side Renderer میباشد در حالی که قاب ورک Gatsby دارنده SSG میباشد.

کادر ورک Mithril


این کادر ورک یک کادر ورک سمت استفاده کننده می باشد که بیشتر برای پباده سازی نرم‌افزار‌های زیر اینترنت تک ورقه ای آیتم به کار گیری قرار می گیرد. از آنجایی که توابع این قاب ورک جاوا اسکریپت از کلاس اساسی آن گرفته نشده ‌اند اجرای آن بسیار شل‌خیس از اجرای بقیه کادر ورک‌های جاوا اسکریپت می باشد. وسعت این قاب ورک بسیار ذیل میباشد و کمتر از آبادی کیلو بایت است. این کادر ورک دارنده سرعت بسیار متعددی است و برای شما تجهیزات مسیریابی و همین‌طور سرویس ها XHR را مهیا می‌نماید. برخی از خصوصیت‌های این کادر ورک بسیار شبیه کادر ورک React میباشد.

قاب ورک Svelte


کادر ورک Svelte یک کادر ورک بسیار خوب میباشد که یک مسیر مختلف از vue و React را طی می‌نماید. این کادر ورک هنگامی که کد‌ها در مرحله‌ی اجرای ساخت‌و‌ساز قرار میگیرند، آنان‌را به کد خالص جاوا اسکریپت (js vakilla) که مشتمل بر کتابخانه‌های third-party و کل کد‌های third-party میباشد، تبدیل می‌نماید.

کتابخانه backbone


این کادر ورک یکی پر اسم و رسم‌ترین قاب ورک‌های این لهجه نرم افزار نویسی میباشد. یادگیری و فعالیت کردن با آن بسیار ریلکس است. کاربرد این کادر ورک معمولاً در ایجاد نرم‌افزار‌های ذیل اینترنت تک شیت ای میباشد. از آنجایی که‌این کادر ورک با این ایده تاسیس شده است که همه توابع سمت سرور آن می بایست داخل یک API قرار گیرند می‌قدرت از این کادر ورک بهره مند شد تا با تایپ کردن کدهای کمتر از توابع بیشتری استفاده نمود.

کادر ورک Gridesome


این قاب ورک یکی‌از دیگر از قاب ورک‌های کارکشته برای Vue.js میباشد. از این کادر ورک اکثر زمان ها برای طراحی وب‌ها و نرم‌افزار‌های سریع ، با استعمال از مقررات نوشتاری Vue به کارگیری می گردد.

کتابخانه‌ها و قاب ورک‌های Back-End اینترنت
شکی وجود ندارد که گویش نرم افزار نویسی جاوا اسکریپت در جهت client یک لهجه بی حریف میباشد. این به آن شکل میباشد که برنامه نویس ها، خصوصا برنامه نویس ها Front-end ناگزیر به یادگیری جاوا اسکریپت می‌باشند. فرض نمایید می‌توانستید با استعمال از راهی، با به عبارتی زبانی که احتمالا حافظه گرفته‌اید سمت سرور نرم‌افزار بنویسید. این امکانی میباشد که اخیرا و با ورود Node.js به ما داده شده‌است.

Node.js: فضا اجرا جاوا اسکریپت


Node.js یک گوشه و کنار اجرا برای جاوا اسکریپت میباشد. گفتیم که موتور اجرای جاوا اسکریپت بر روی مرورگر کروم V8 اسم دارااست. Node.js این موتور را بیرون از مرورگر اجرا می‌نماید. با این فعالیت لهجه جاوا اسکریپت را به خارج از مرورگر می‌کشاند. هم اکنون جاوا اسکریپت می تواند مانند گویش هایی مثل جاوا و پایتون در هر جایی اجرا گردد.

با اجرای Node.js بر روی سرور قادر خواهیم بود از جاوا اسکریپت تحت عنوان یک لهجه سمت سرور به کار گیری کنیم. این یعنی که قادر خواهیم بود با به کار گیری از جاوا اسکریپت علاوه بر Front-end، در Back-end پروژه‌ها کد بنویسیم. در واقع کاربرد مهم Node.js ساخت و ساز قابلیت و امکان استعمال از جاوا اسکریپت تحت عنوان یک گویش سمت سرور مانند PHP میباشد.

کادر ورک Express.js


Express.js یا این که به اختصار Express یک کادر ورک بسیار مدل و کوچک برای برنامه‌های اینترنت Node.js میباشد. در‌صورتی‌که برای اپلیکیشن نویسی Back-end از قاب ورک Node.js استعمال می کنید، استعمال از این کادر ورک حدودا دوری ناپذیر میباشد. Express.js، عمل تایپ کردن مسیر‌ها را در Node.js به شدت آسوده و سریع می‌نماید.

Meteor: اطراف اجرا برای اینترنت


برچسب: طراحی سایت شرکتی،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۲۰ آذر ۱۳۹۹ساعت: ۰۹:۵۰:۵۰ توسط:مهمان نواز موضوع: نظرات (0)

اپلیکیشن بهتر است یا وبسایت ؟


کور گره ای به اسم گزینش نرم افزار یا این که وب سایت برای استارت کسب و فعالیت ،  طراحی سایت شرکتی گرفتاری خیالی تعداد کثیری از فعالان اقتصادی میباشد.
آیا میدانستید آنچه منفعت و بهره شما‌را تضمین میکند ، گزینش های پلکان به پلکان شماست ؟
در‌حالتی که اولِ مسیر استارتاپ باشید ، برای طرح ریزی راجع‌به دورنمای مسیرتان نیاز به یک گزینش آخر و عاقبت ساز دارید

نرم افزار یا این که تارنما؟ قضیه این میباشد!


تعیین دربین نرم افزار یا این که ساخت وب سایت
واقعیت این میباشد که نمیتوانیم منکر گره کوری شویم که در میان تعیین اپ و تلفن همراه خورده شده‌است . کسب و عمل آنلاین با نرم‌افزار و پباده سازی سایت پیوند خورده میباشد و انتخاب حق تقدم میان این دو مسیر، پاره ای نگاه تخصصی و دانش فنی می‌خواهد که با مجموعه ما مکان هیچ نگرانی وجود ندارد .

شاید تعیین نرم افزار و سایت همزمان برای گام نخستین ، انتخابی همگی جانبه و جسورانه به لحاظ بیاید البته حاشا بدین جسارت که ممکن میباشد اولی و پایانی خطا کسب و کارتان باشد !

این طور که از شواهد داستان معلوم میباشد ، با پدیده ای بالاتر از یک گزینش آخر و عاقبت ساز مواجهیم پس این نوشته‌ی علمی قادر است در حکم فرشته نجات شمارا از خسارت مالی نجات دهد .

همین نخستین عمل بگوییم که ماهیت حوزه کاری شما گزینش میکند میان نرم‌افزار یا این که وب سایت یک کدام از (یا این که هردو) را در حق تقدم قرار دهید . البته تجربه نشان داده میباشد در حق تقدم بندی ها ، داشتن سایت یک رمز و گردن از حریف خویش جلو زده میباشد .


عدم قصد به نصب نرم افزار تازه
برای اینکه اثبات کنیم یوزرها دنیای اینترنتی چندان اواسط ای با نرم‌افزار ندارند بهتر میباشد دست به دامن آمار و ارقام شویم . آمار نشان می‌دهد 60 درصد از یوزرها اینترنتی ، به هیچ عنوان رغبت ندارند در حین ماه ، نرم‌افزار جدیدی را به گوشی هوشمند خویش اضافه نمایند.
صرفا 10 درصد از یوزرها بیش تر از 4 اپلیکیشن در ماه نصب میکنند که الحق و الانصاف آماری قابل دیده پوشی میباشد . درحال حاضر از شما می‌پرسیم : “آیا سپری کردن وقت و هزینه برای 10 درصد از بازار غرض ، عمل عاقلانه ای میباشد ؟”

در حالیکه یوزرها تلفن های هوشمند در ماه از 4 الی 6 نرم افزار تکراری به کار گیری میکنند ، ورود به‌این جامعه آماری ریسک بزرگی میباشد . این درحالیست که وب سایت هیچ یک از ریسک های آمار و ارقامی را ندارد .

از طرف دیگر بخش اعظمی از یوزرها هر روزه با گوشی خویش خطاها زیادی را تجربه میکنند که اکثر قریب به اعتقاد آن ها از نصب نرم‌افزار نشات گرفته میباشد. از این جهت میل به نصب به اپ نو هر روزه کمتر و کمتر می شود.

از سوی دیگر ، تجربه اثبات میکند هرچه شناخت کاربر با دنیای دیجیتال عظیم خیس باشد ، تمایلش برای به کارگیری از اپلیکیشن های موبایلی تازه کمتر می‌شود و ورود نرم‌افزار نو واردی را به اطراف دیجیتال خویش نمی پذیرند.

بیایید مارک معتبری مثل دیجی فرآورده را نظارت کنیم . دیجی مال با پباده سازی یک وب سایت “دیجی متاع” شد و برای کامل شدن کلکسیون خویش از نرم‌افزار هم استفاده نمود . در واقع اپ حق تقدم دوم و شاید چندم دیجیکالا را به خویش تخصیص داده بود .

تا اینجای عمل چه فیض ای گرفتیم ؟
در یک سخن ، صرفا هنگامی پباده سازی برنامه برای کسب و فعالیت حق تقدم پیدا میکند که ماهیت کسب و فعالیت اپ را بطلبد ! (برای مثال توصیه آنلاین ماشین کرایه ای)

ولی ساخت سایت ریسپانسیو بی برو برگرد گزینش صدق میباشد و می‌تواند عملکرد های شمارا به ثمر بنشاند . در واقع وبسایت ریسپانسیو عرصه را برای کار یوزرها موبایلی هم آماده میکند و تا حد متعددی از ضرورت پباده سازی نرم‌افزار میکاهد .

تنها همین ؟

خیر ! هنوز به اصل قصه نرسیده ایم . در صورتی اولِ کسب و عمل خویش باشید نیاز به مشتری دارید . مشتری هم از دو خط مش جذب شما شود : بازاریابی و تبلیغات !

هیچکس نمیتواند منکر هزینه مطلوب و سهولت بازاریابی محتوا به یاری موتور های جست و جو ( مثل ابرجستجوگر گوگل) گردد . هنگامی صاحب و مالک یک وب سایت باشید ، قضیه برایتان آماده میباشد که مجموع مشتریان بالقوه خویش را به مشتریانی بالفعل تبدیل نمائید . در صورتی‌که که‌این فرآیند در برنامه یه خرده طولانی خیس و نیاز به سرمایه عظیم تری برای تبلیغات داراست . نوشته‌علمی چرا هنوز بهینه سازی شایسته ترین نوع بازاریابی ست را به شدت به شما سفارش می‌کنیم.

به هیچ عنوان چه دلیلی سفت خیس از این می خواهید که نسبتاً صد در صد یوزرها دنیای مجازی نیاز و درخواست خویش را در گوگل سرچ میکنند ؟! این پاراگراف حجت را برای کسب و فعالیت های نوباوه کل میکند و چالشی به اسم “جذب و مشتری” را هدفمند به سوی پیشرفت ارشادوراهنمایی میکند.

در برنامه خبری از مشتری نخستین نخواهد بود مگر آنکه خودتان با دست خودتان مشتری را پیدا فرمائید و به سمت کسب و کارتان هدایت فرمایید . شاید برنامه فرایند پیشرفت کسب و عمل شما‌را گسترش دهد ولی برای برای استارت ، ابدا کاندیدای قابل قبولی وجود ندارد و حدودا در 70 درصد وقت ها تارنما کاپ قهرمانی در‌این عرصه را به خویش تخصیص می دهد .


برچسب: طراحی سایت شرکتی،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۱۸ آذر ۱۳۹۹ساعت: ۱۲:۰۶:۳۷ توسط:مهمان نواز موضوع: نظرات (0)

سایت شما قابل اعتماد نیست


در صورتیکه یک مشتری بخواهد از وبسایت فروشگاهی شما طراحی سایت شرکتی خریدی را انجام دهد، در آغاز بایستی به وبسایت شما اعتماد داشته باشد و برای این فعالیت شما میتوانید داده ها تماس، شماره تماس، ای آرم، نقشه دفتر کار شما و مواقعی از این قبیل را در همگی وبسایت های خویش قرار دهید تا بتوانید اعتماد مشتری را جلب نمایید.

 

فرقی ندارد این داده ها در کجای سایت شما باشد و شما میتوانید آنرا با A/B آزمایش بدست بیاورید.

 

 

 

اینکه شما طرحی برای فروش آنلاین خویش ندارید اصلا مهم نیست به این دلیل‌که درج یک شماره تلفن به خودی خویش شم اعتماد را در مشتری شما به وجود خواهد آورد. به طبع سا‌عتها کاری خویش را در کنار داده ها تماس قرار دهید، این آیتم نشان دهنده این میباشد که شما یک کسب و فعالیت حقیقی وواقعی میباشید و شم اعتماد را برای مشتریان شما دوچندان می نماید.

 

درصورتی که مارک تجاری شما شناخته گردیده وجود ندارد و اخیرا کسب و عمل خویش را فعال سازی نموده اید مراقب باشید تا روئت کرد مخاطبان را (حتی به طور تصادفی) تخریب نکنید. مثلا در شرایطی که شما محصولی با صفر لایک و صفر بازدید دوباره دارید این نشان دهنده عدم رضایت مشتریان از وبسایت یا این که جنس شما وجود ندارد!

 

شما میتوانید مال متبوع خویش را در صفحاتی مخصوص برای آن کالا تعریف نمائید تا مشتری ترقیب به خرید آن جنس از شما گردد.

 

جذاب میباشد بدانید در نهایی اینترنت سایتی که همین مسائل را در seo و پباده سازی دوباره وب سایت انجام دادیم، نرخ تبدیل مشتری به خریدار 47 درصد ارتقاء پیداکرد.

 

 

 

 

 

 

seo موتور های کاوش در سایت شما اعمال نشده میباشد

 

درصورتی که شما می‌خواهید فروش بیشتری داشته باشید می بایست بیشتر در صفحه های متعدد موتور های کاوش ظواهر گردید و به همین ادله بالا وارد شدن در موتور های کاوش با لغت ها کلیدی خاص بسیار با اهمیت میباشد.

 

برای این فعالیت شما نخست بایستی لغت ها کلیدی متبوع خویش را تعیین فرمائید و با وبسایت هایی نظیر kwfinder،Moz،Ahref و ... دامنه کلمه ها کلیدی خویش را پیدا فرمائید. بعداز این مرحله شما می بایست کلمه و واژه کلیدی خویش را در تایتل برگه مربوطه بنویسید.

 

وبسایت های بسیار متعددی می باشند که میتوانند به شما برای کشف کردن کلمه ها کلیدی اساسی امداد نمایند تا بتوانید برای بالا داخل شدن در موتورهای کاوش با لغت ها کلیدی موردنظر روزنگار ساخت و ساز محتوا و بقیه مورد ها را تولید فرمایید.


برچسب: طراحی سایت شرکتی،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۱۷ آذر ۱۳۹۹ساعت: ۰۳:۰۴:۰۶ توسط:مهمان نواز موضوع: نظرات (0)

ساخت سایت رایگان در گوگل


امروزه هر مورد شغلی طراحی سایت شرکتی   نیازمند داشتن اینترنت سایتی برای معرفی مال و یا این که سرویس ها خویش میباشد. طراحی وب ولی هزینه هایی دارااست که اشخاصی ترجیه میدهند این هزینه را در مکان دیگر مصرف کنند. از این رو بعضا موسسات مورد طراحی وب سایت مجانی را برای این دسته از اشخاص مهیا آوردند که ولی محدودیت هایی دارا هستند و همینطور سودی برای کمپانی ارائه دهنده سرویس ها به یار و همدم دارااست.

فرآیند طراحی سایت با Google Sites
Sites یک خدمت Google میباشد که به شما در ساخت طراحی وب بدون پول امداد می نماید. تنها با یکسری کلیک میتوانید از اینترنت خدمت آزادانه در دسترس برای ساخت‌و‌ساز وبسایت های پویا و تعاملی به کار گیری فرمائید. هیچ علم HTML مایحتاج وجود ندارد!
به صورت پیش فرض، وبسایت ها از یک ویرایشگر WYSIWYG به کارگیری می نمایند. رابط کاربری آن همینطور دربرگیرنده تجهیزات توسعه یافته ای برای کاربرانی میباشد که مایل به دستکاری دستی کد HTML میباشند.
از آن جا که Google Sites یک خدمت Google میباشد، پیش از به کار گیری از آن برای ساخت وب سایت بدون‌پول، در آغاز می بایست برای یک اکانت Google مجانی نام نویسی فرمایید. مرورگر اینترنت خویش را گشوده نمائید و به وبسایت Google Sites بروید تا یک حساب نو تثبیت فرمایید.
چنانچه تا قبل از اینً در هر خدمت Google دیگری مانند Gmail نام نویسی نموده اید، میتوانید از به عبارتی اعتبارنامه برای ورود بهGoogle Sites به کارگیری فرمایید.
بعداز ورود به سیستم، داشبورد برای شما نشان داده میشود. از اینجا، مسیر تحت را دنبال فرمایید تا در حین یک‌سری دقیقه یک سایت نو قشنگ و دیدنی به عمل بگیرید و درواقع قدمی برای طراحی سایت مجانی در گوگل برداشته باشید.

۱- اسم و نشانی مطلوب تعیین نمایید
طراحی سایت بدون پول در گوگل
بر روی دکمه create در داشبورد کلیک فرمایید که شما‌را به سمت کاغذ ساخت‌و‌ساز تارنما تازه می‌برد. در اینجا اسم تارنما خویش را که به صورت اتوماتیک به URL وبسایت شما اضافه شده‌است، سوای هیچ سیرتکامل مسافت ای وارد نمائید.
با این هم اکنون به خاطر داشته باشید که برخلاف اسم سایت، URL می بایست یونیک و اختصاصی بفرد باشد.

هزینه ساخت و ساز سایت در گوگلبخوانید
۲- یک قالب و تم را گزینش فرمایید
ساخت وب سایت بدون پول در گوگل
به صورت پیش فرض، sites از قالبی خاص برای وبسایت های تازه استعمال نمی نماید تا آن تارنما ها بتوانند در دست گرفتن جامعی بر پباده سازی آن داشته باشند. با این اکنون، میتوانید تارنما خویش را براساس الگوی مو جود تعیین و پیاده سازی نمایید.
یکی‌از الگوهای نقل شده را تعیین فرمایید یا این که بر روی “Browse the gallery for more” کلیک فرمائید. در مرحله بعدی، آیتم “Select a theme” را گشوده فرمائید و یکی تم های نقل شده را گزینش نمایید.

 


برچسب: طراحی سایت شرکتی،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۱۵ آذر ۱۳۹۹ساعت: ۰۱:۲۸:۳۳ توسط:مهمان نواز موضوع: نظرات (0)

اهمیت پشتیبانی در طراحی سایت


هر شرکتی سازه بر طراحی سایت شرکتی   رشدی که در آینده توقع دارد در فضای مجازی با داشتن یک تارنما حضور پیدا می نماید و سرویس ها یا این که تولیدات خویش را درین وبسایت در روئت کرد بازدیدکنندگان قرار میدهد درحال حاضر قابلیت داراست این مجموعه عمل خویش را توسعه دهد و در نمایشگاه های میان المللی حضور پیدا نماید پس نیاز به اضافه کردن خصوصیت های نو دارااست و با دقت به اینکه هر روز آپ دیت رسانی های مختلفی برای دعوا امنیت می بایست وجود داشته باشد پس شما نیاز به پشتیانی خواهید داشت صد ولی که‌این موضوعات میتواند وسیع خیس باشد و قسمت های بیشتری را در بر گیرد. مسئله پشتیبانی یک اصل اساسی برای پباده سازی یک تارنما خواهد بود و به طبع هنگام توصیه این مورد را بایستی در حیث بگیرید.

 

نرم افزار گوشی برای وبسایت شرکتی
عموما کسب و امور نیاز به معرفی خویش به انواع متفاوت دارا هستند و گاهی اوقات نیاز خویش و مشتریان را در پباده سازی یک نرم افزار تلفن همراه میبینند ولی هر سایتی آیا مستلزم این خصوصیت است؟ یا این که بایستی استدلال خاصی باشد که بعنوان صاحب کار یک نرم افزار گوشی هم پیشنهاد دهید؟ برای جواب به‌این پرسش یا این که سوال های دیگر بایستی ببینم چه وقت یک کمپانی بایستی یک برنامه تلفن همراه هم پیشنهاد دهد

بیشتراز 100 مال داشتن (صرفه اقتصادی)
داشتن تعدادی زیرمجموعه که هر مورد محصولاتی ایجاد می نمایند یا این که خدماتی ارائه میدهند
کمپانی خدماتی بودن
کاربرد بیشتر اپلیکیشن برای مشتریان
و...


روشهای ساخت سایت
به کارگیری از Cms (وردپرس) با قالب مهیا
به کارگیری از Cms (وردپرس) با قالب منحصر
نرم افزار نویسی تخصصی


کمپانی ساخت سایت شرکتی می بایست چه خصوصیت هایی داشته باشد؟
بها و کیفیت
عمل تیمی
عمل های دارای ربط
مثال شغل های کاربردی


امنیت یک وبسایت
امنیت یک وب سایت

هر شرکتی با در حیث داشتن حضور در رقابت های دشوار با رقبای خویش مستلزم حضوری آبرومندانه می‌باشد مهم ترین مقوله در یک تارنما امنیت است که در قبال هجوم ها متفاوت امنیت جامعی داشته باشد و هیچگونه منش نفوذی برای هجوم ها مخرب نداشته باشد این دستور نیازمند پیگیری شبانه روزی است و درخصوص پشتیبانی به وسیله جاب مجموعه انجام می‌گردد.

 

ساخت سایت شرکتی برای مجموع کشور‌ایران!
طراحی وب سایت شرکتی برای کل کشور‌ایران

همگی مکان جمهوری اسلامی ایران سرای اینجانب میباشد فرقی ندارد شما از کدام شهر تماس حاصل نمایید و درخواست طراحی وب داشته باشید جاب مجموعه متشکل از اشخاص مالامال تلاشی است که با گویش های مختلفی در کنار یکدیگر انباشته شده اند و پرتوان با شغل های ماهر میتواند کل گرفتاری های شما‌را برای داشتن یک تارنما ماهر با مختصات های متعدد حل نماید پس شما نگران بها و ساخت‌و‌ساز محتوا به گویش های گوناگون نباشید و مجموع عمل خویش را به ما بسپارید

 

ساخت سایت با یک سری کلیک معمولی!؟
یک پباده سازی خوب و استوار نیازمند گذراندن زمان هست و تنها با یک‌سری کلیک بی آلایش برای طراحی وب شما تحت عنوان صاحبکار یک وبسایت تکراری تحویل خواهید گرفت که بارها به شرکتهای مختلفی فروخته شده‌است و هیچگونه مقوله امنیت و آیتم های دیگر را نخواهد داشت و در آینده برای هر درخواست تازه می بایست توصیه یک تارنما تازه را بدهید زیرا این وبسایت ها اکثر وقت ها قابلیت بازنویسی و افزایش نخواهند داشت مواظب باشید و در تله شعار بها زیر طراحی وب سایت گرفتار نشوید


برچسب: طراحی سایت شرکتی،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۱۳ آذر ۱۳۹۹ساعت: ۰۹:۰۹:۳۳ توسط:مهمان نواز موضوع: نظرات (0)

امکانات و ویژگی های طراحی سایت سازمانی


قابلیت و امکان جستجوی سریع و سهل و آسان برای یوزرها
دیزاین ارائه  طراحی سایت شرکتی  درخواست ها وسیستم پشتیبانی
امکان رابطه مخاطب با متصدیان سازمانی و ارسال مطالب برای آنها
مدیر سهل و آسان و امکان تغییر و تحول قسمت های متفاوت تارنما
گزارشگیری و اکران آمار بازدید از مطالب تارنما
اسلاید شو تصاویر مربوط به هر مقاله
قابلیت مرور تصویری مطالب و اطلاعیه های تصویری
قابلیت و امکان تولید آیکون هایی برای ترجمه مطالب و اکران ترجمه مقاله
قابلیت و امکان امتیازدهی یوزرها به هر مقاله
قابلیت اشتراک گذاری مطالب با دوستان به وسیله یوزرها
قابلیت عضویت یوزرها در تارنما سازمانی و ارسال روزنامه به آدرس اینترنتی آنان
اکران چارت سازمانی و هیات مدیره و معرفی آنها
قابلیت درج فولدر های مختلفی صوتی، تصویری، فیلم یا این که اشاره گر
قابلیت و امکان تولید هرگونه فرم با هر تعداد فیلد جهت کسب اطلاعات در وب سایت
قابلیت و امکان رابطه کارکنان سازمان با مدیر یا این که رابطه کارمندان با یکدیگر
معرفی مطالب دارای ربط و شبیه
seo هر شیت از وب سایت برای موتورهای کاوش
قابلیت و امکان اکران قسمت هایی مانند آب و هوا، وقت ها دینی یا این که نرخ ارز به طور اتوماتیک آپدیت شونده
قسمت دانلود برای قرار دادن مقاله ها یا این که فولدر های مربوط به هر مقاله و دانلود آن
قابلیت و امکان ارسال نشانی اینترنتی های مناسبتی، تبلیغاتی یا این که خبری برای کابران
قابلیت کامنت گذاری یوزرها برای هر مقاله و نشر کامنت ها بعداز تایید رئیس وب سایت
معرفی کارکنان و قسمت های گوناگون سازمان در تارنما
رابطه با مقر داده های سازمانی نظیر سیستم اتوماسیون و منابع انسانی
آگهی قسمت طومار ها و دین طومار های همگانی و داخلی
قابلیت و امکان معرفی وبسایت های سازمانی دارای ربط به طور پیوند
معرفی پروژه ها، مشتریان و سازمانهای طرف قرار اعطا کرد
قابلیت طبقه بندی و اکران لوح ها، تقدیرنامه ها، جوایز، استانداردها و گواهینامه های کسب گردیده
قابلیت و امکان اکران سال نما و رویدادهای سازمانی و تقویمی
قابلیت اکران گزارشات نموداری کوشش هر ساله بر روی سایت
قابلیت و امکان درج نظرها و سوال های بوسیله یوزرها
پشتیبانی از گونه های راه‌های پرداخت مانند پرداخت اینترنتی، پرداخت اعتباری یا این که پرداخت هنگام تحویل
قابلیت و امکان رابطه کارمندان با یکدیگر و چت آنلاین از روش وبسایت و رد و بدل پوشه
تولید ورقه تماس با ما جهت ارائه نشانی، شماره های تلفن، نمابر، نشانی اینترنتی و…
ساخت و ساز صفحه ها در رابطه ما، کاغذ مهم و منوها و صفحه ها متفاوت به طور داینامیک با دسترسی و امکان تغییر تحول راحت و… از قابلیت و امکان ها و امکاناتی میباشند که می قدرت در ساخت وب سایت سازمانی قرار بخشید.


برچسب: طراحی سایت شرکتی،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۱۲ آذر ۱۳۹۹ساعت: ۰۹:۵۶:۳۱ توسط:مهمان نواز موضوع: نظرات (0)

از وردپرس بیشتر بدانیم


وردپرس اساسا یک پلتفرم وبلاگ نویسی طراحی سایت شرکتی   بود. و همچنان هم برای وبسایت هایی که فقط محتوا محور می‌باشند، آیتم قابل قبولی به حساب می‌آید. اما در شرایطی که که کسب و عمل شما نیاز به یک پلتفرم بدون نقص و کاربردی پایین اینترنت با قسمت های مختلف، صفحه های دارای ارتباط، قابلیت خرید و یا این که انجام پروسه های پیچیده دارید، سفارش میکنیم که اکیدا از وردپرس پرهیز کنید.

افزونه ها و ادیتور ها برهان توان وردپرس مدرن
در واقع چیزی که به وبسایت های وردپرسی قابلیت قشنگ بودن می دهد ادیتور های قوی و افزونه هایی می باشند که با ارائه تم به قالب های وردپرسی، صفحه ها زیبایی میسازند. اعتقاد و باور داشته باشید که با احتمال بالایی، وب سایت پایانی شما به عبارتی ظواهر ماهر و زیبای preview قالب وردپرسی که خریده اید را نخواهد داشت. توسعه و گسترش دهنده هایی که‌این قالب ها را پباده سازی کرده اند، بازه زمانی متعددی برای جستن شایسته ترین تصویر ها گذارده اند تا با ساخت‌و‌ساز یک هارمونی خوشگل، ظاهری فریبنده به قالب ها بدهند.

نکته حائض اهمیت دیگر وقتی میباشد که شما هزینه ای برای خرید قالب پرداخت می کنید و بعداز خرید جدید متوجه عدم هماهنگی در بین تم قالب و نام و نشان بصری مارک خویش میشوید.

نام و نشان بصری مارک بایستی در تارنما نیز پیدا باشد.
طراحی وب بایستی همسو با صفحه ارایی نام‌و‌نشان بصری مارک باشد. via and.co
مورد نیاز به تکرار وجود ندارد که وفاداری شما به نام‌و‌نشان بصری اثبات و توکل بر یک قالب تصویری در مجموع پلتفرم های دیجیتال و آفلاین اهمیت بسیار بالایی دارااست.

سرعت، سهولت به کار گیری، کیفیت و هزینه
استعمال از وردپرس راحت میباشد و پس از دیدن یک ویدیوی آموزشی به آسانی میتوانید تارنما خویش را به اکران بگذارید. اما فعالیت این جا کل نمیشود…

مجموع افزونه هایی که برای خوشگل کردن ظواهر صفحه های خویش نصب نموده اید و تم‌ای که احتمالا هزینه بالایی برای آن پرداخت نموده اید، نیاز به به روز دائمی، حفظ، آزمایش و بهبود دارا هستند. سرعت بار گذاری تارنما به جهت افزونه هایی که فقط نصب نموده اید ذیل میباشد و هر کاری که می کنید کل لامپ های یوست بهینه سازی سبز نمی شود.

وب سایت درجه نیکی پیدا نمی‌نماید و مدام ارور هایی مبتنی بر وسعت بالای عکس ها اخذ می‌کنید. RTL صفحه ها شلوغ می گردد، ویجت ها به صدق فعالیت نمی‌نماید، صفحه ها تارنما روی موبایل گوشی ظواهر افتضاحی دارااست و هزاران خلل دیگر.

نکته این میباشد که وردپرس در اولِ عمل معمولی و ریلکس و نجات دهنده میباشد البته مجموع شرکت های گسترده و مطرحی که از وردپرس استعمال می‌نمایند یک گروه بی نقص برای پشتیبانی آن در مشت دارا هستند.

شاید وردپرس برای یک مخاطب معمولی، مانند جلیقه نجاتی باشد که اورا از دریای اپلیکیشن نویسی اپلیکیشن نجات دهد، البته تا‌هنگامیکه یک اپلیکیشن نویس نصیب هایی از وردپرس را بهبود ندهد، مجموع صفحاتی که برای وب سایت خویش ساخت نموده اید ظاهری نا مرتب و نقشه ای مبهم برای موتور های کاوش خواهند داشت.


برچسب: طراحی سایت شرکتی،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۱۰ آذر ۱۳۹۹ساعت: ۰۹:۲۵:۲۳ توسط:مهمان نواز موضوع: نظرات (0)

طراحی سایت دکوراسیون


با ساخت وب سایت چیدمان و ساخت سایت دکورا سیون و داشتن یک تارنما دکورا سیون برای موسسه ها و موسسه ها فعال در مورد چینش داخلی و طراحی سایت شرکتی  فرنگی از مهم ترین موردها میباشد. داشتن فضایی برای ارائه ی مثال شغل های خویش، کشف کردن مشتریان نو توسط ی بازاریابی اینترنتی فارغ از داشتن محدودیت مکانی، داشتن ویترین و دکان ی 24 ساعته، فروش تولیدات و مال ها به وسیله اتصال به ساخت وب سایت چیدمان به دکان اینترنتی، جلب اعتماد مشتریان از روش سایت چیدمان و ... از مهم ترین دلایلی میباشد که طراحی وب و داشتن تارنما چینش برای یک کمپانی چیدمان حیاتی میباشد.

ساخت سایت دکورا سیون
اعتنا داشته باشید که زبده ی یک سری ساله ی ما در ساخت وب سایت های متعدد، اکثری از موسسه ها کوچک از روش داشتن یک تارنما و پیداکردن بازار اینترنتی پهناور از روش صرفا یک وب سایت، توانسته میباشد بسیار عظیم شوند! ساخت وب سایت دکورا سیون

در صورتی ساخت وب سایت برای این صورت از موسسات به طور تماماً هدفمند با گرافیکی دیدنی، امکاناتی بی نقص همانند صفحه ها در رابطه ما، اسلاید های مثال امور، فروش حتی تولیدات، داده ها تماس، آلبوم های فیلم و عکس، اکران 360 رتبه محصول ها و ... باشد، وبسایت نو مهیا ی آغاز به عمل میباشد. چراکه مهم‌ترین مرحله در ساخت سایت چینش، طراحی وب سایت و seo وب سایت برای موتورهای کاوشگر است.

داشتن گرافیکی مطلوب و درخور عمل چیدمان و قالبی خاص، از مهم ترین مختصات یک ساخت سایت دکورا سیون ماهر میباشد.

* سرعت بارگذاری صفحه های و امنیت این وبسایت بایستی بصورت بدون نقص عمل گردیده باشد.

البته مهم‌ترین دروازه برای ورود یوزرها آن هم بصورت هدفمند به وب سایت چینش، گوگل و بقیه موتورهای کاوش هستند. در حیث بگیرید در شرایطی‌که که وب سایت دکورا سیون، در کلمه ها کلیدی خودش مانند پباده سازی داخلی، پباده سازی فضای سبز، کمپانی چیدمان، خرید مبل، فروش مبلمان و ... در کاغذ ی اولیه گوگل بیاید، این تارنما چیدمان با رویش دیده گیر و فوق تصوری در داشتن مشتریان روبرو شود.

کمپانی ساخت سایت لیزارد اینترنت با استعمال از پباده سازی های متفاوت و تجربیات و علم فراوان درباره‌ی ساخت وب سایت چیدمان و مربوط به آن مانند موسسه ها و فروشندگان وسائل و کالاهای تزئینی، می تواند شما‌را به‌این سرمنزل برساند.


برچسب: طراحی سایت شرکتی،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۹ آذر ۱۳۹۹ساعت: ۰۷:۲۰:۳۹ توسط:مهمان نواز موضوع: نظرات (0)

طراحی سایت ها برای تکمیل روند خرید، نیاز به ثبت نام مشتریهای در طراحی سایت دارا بودند


طراحی وب ها برای کامل شدن طراحی سایت شرکتی  فرآیند خرید، نیاز به نام نویسی مشتریهای در ساخت وب سایت دارا بودند

در مقابل، ۲۴ درصد از طراحی وب سایت ها در وقتی که سفارشی در درحال حاضر تثبیت شدن بود، اذن پرداخت را فورا به مشتریهای نمی دادند، بلکه آنان را ناچار می ساخت‌و‌ساز کردند تا در ساخت سایت شان نام نویسی کنند.

سونی یکی ۲۴ درصد طراحی وب هایی میباشد که هنگام تثبیت توصیه، از مشتریهای وب سایت خویش میخواهد تا در طراحی وب سایت نام نویسی کنند.

در مطالعات کاربردی بودن شیت پرداخت طراحی وب سایت، عوارض اکثری شناخته شد که به چه دلیلی مشتریهای ساخت سایت از این که ناچار به ساخت‌و‌ساز حساب در طی تثبیت توصیه می‌شوند، غمگین و عصبی میباشند. ما با برخی از آن‌ها سخن کردیم و دریافتیم که گشوده هم سبک خیالی و یا این که شیوه اندیشه آنها ساخت‌و‌ساز حساب= روزنامه میباشد. یافته هایی که از حرف با این مشتریهای وبسایت به دست آوردیم، بنابراین میباشد:

۱٫نام نویسی برای تولید اکانت کاربری به معنای مرحله های بیشتر و بخش های بیشتر مو جود در فرم برای خرید از تارنما میباشد- که غالبا مدت بیشتری را نیز می طلبد.

۲٫اکثر مشتریهای طراحی وب سایت دارنده اسم کاربری و راز عبور بخش اعظمی می باشند که بایست به ذهن داشته باشند و از به خیال سپردن راز عبور دیگری ترس دارا‌هستند.

۳٫زمانی که یک حساب ساخت میشود، مشتریهای تارنما می‌دانند که احتمال داراست داده ها شان ذخیره نشود و نیاز به لبریز نمودن دوباره فرم متبوع باشد.

۴٫ برخی مشتریهای وب سایت شعور نمی کنند که به چه دلیلی بایست برای خرید از طراحی وب سایت، اکانتی را در وب سایت بسازند. همان گونه که بعضا از آنها می‌گویند: "اینجانب نیاز ندارم برای هر چیزی که در طراحی وب خریداری می‌کنم، اکانتی را بسازم".

طراحی وب Nordstorm یک کدام از نمونه های ۷۸ درصدی طراحی وب سایت های زیر مطالعه میباشد که به مشتریهای تارنما خویش در طول پرداخت مال، جعبه نام نویسی در طراحی وب را به طور از روی اختیار برای آنان قابلیت پذیر می سازد.

زمانی که فرایند پرداخت سازش را برای مشتریهای تارنما خویش مهیا نمودید، احتمال داراست آن گاه و یا این که قبل از فرایند خرید، از مخاطبان وبسایت خویش بخواهید تا در شکل رغبت در وب سایت نام نویسی کنند. این آیتم میتواند با ساخت‌و‌ساز کردن یک بخش کوچک با شرح کوتاهی و یک بخش ازروی اختیار برای درج سر عبور باشد. در زمان این مطالعات، هیچ یک از این طراحی وب ها از این‌شیوه به کار گیری ننمودند و فقط برای مشتریهایی که از ساخت سایت استقبال کرده اند و مجددا به‌این وبسایت گشوده می‌شوند، آیتم نام نویسی در طراحی وب را به طور ازروی اختیار قرار داده بودند.

در صورتی‌که بخواهیم به‌این قضییه اعتنا کنیم که جعبه نام نویسی در طراحی وب بیشتر در کدام وبسایت ها میباشد، بایست به ساخت وب سایت های کسب و فعالیت الکترونیک اشاره داشته باشیم.

از ۲۳ پباده سازی سایتی که دارنده ۱ بیلیون دلار فروش آنلاین میباشند، ۳۵ درصد نیاز به نام نویسی مشتریهای وبسایت خویش دارا‌هستند، این در حالی میباشد که برای باقی طراحی وب هایی که کمتر از ۱ بیلیون دلار فروش آنلاین دارا بودند، صرفا ۲۱ درصد آن‌ها، هنگام خرید نمودن از مشتریهای خویش می خواستند تا در ساخت سایت نام نویسی کنند.


برچسب: طراحی سایت شرکتی،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۸ آذر ۱۳۹۹ساعت: ۱۰:۵۷:۱۷ توسط:مهمان نواز موضوع: نظرات (0)

طراحی سایت بیمارستانی و درمانگاهی


طریق دسترسی و معیار برخورداری عموم طراحی سایت شرکتی  به سرویس ها بهداشت، معالجه و پایش سالم یکی‌از پارامترهای اساسی برای سنجش کیفیت نظام تندرست یک مرزوبوم به شمار می رود. شیوه کار بیمار ستان ها و بیمارستان ها در رابطه بی واسطه با این سنجش می‌باشند. بدین ترتیب آگهی نوع و کیفیت سرویس ها گزینه ارایه یک کدام از اول قدم ها در تحقق سرویس رسانی مناسب میباشد. با اعتنا به گستردگی حوزه سرویس ها درمانگاه ها و مرکز ها درمانی شایسته ترین طریق معرفی آنان ساخت وب سایت بیمارستانی و درمانگاهی میباشد.

در ساخت وب سایت بیمارستانی و درمانگاهی بخشی با تیتر در رابطه درمانگاه یا این که مریض خانه دارنده صفحاتی مانند تاریخچه و معرفی درمان گاه یا این که مریضخانه، اعضای هیئت مدیره و سهامداران، مدیر و … پباده سازی می گردد. یکی قسمت های دیگری که در طراحی وب سایت بیمارستانی و درمانگاهی وجود دارااست نصیب سرویس ها مریض خانه یا این که مریض خانه میباشد که دربرگیرنده قسمت های بستری، کلینیک، پاراکلینیک، جراحی و … می‌باشد.

قسمت لیست پزشکان از نصیب هایی میباشد که در طراحی وب سایت بیمارستانی و درمانگاهی پیاده سازی می‌شود و شامل داده ها پزشکان در حوزه های تخصصی مو جود در درمان‌گاه یا این که مریض خانه مانند جراحی مغز و اعصاب و روان، قلب و عروق، گواش، تصویربرداری و آزمایشگاه و … هست. درین نصیب صفحاتی هم برای داده ها پزشکان اورژانس و میهمان هم پباده سازی میگردد.

فعال‌سازی نصیب پذیرش مریض از مهم ترین مناطق در طراحی وب بیمارستانی و درمانگاهی میباشد. درین قسمت از ساخت سایت بیمارستانی و درمانگاهی صفحاتی برای پذیرش بیماران سرپایی و بستری، راهنمای مریض، بیمه های طرف قرارداد، پذیرش و نوبت دهی اینترنتی و تلفنی و اپلیکیشن حضور پزشکان پیاده سازی میشود.

در طراحی وب بیمارستانی و درمانگاهی بخشی هم میتواند برای اخذ پاسخ تست بصورت اینترنتی فعال‌سازی خواهد شد.

قسمت هایی مانند خبر ها و اطلاعیه ها، آلبوم تصاویر از سایر نصیب هایی میباشد که در طراحی وب بیمارستانی و درمانگاهی در لحاظ گرفته می‌گردد. آیتم پیوند های اثرگذار هم معمولا در ساخت وب سایت بیمارستانی و درمانگاهی وجود داراست. همینطور نصیب تماس با ما مشتمل بر داده ها تماس، نشانی، نقشه روی گوگل مپ و ساعت ها عمل قسمت های متعدد درمان گاه یا این که مریض‌خانه از سایر قسمت های موردنیاز در ساخت سایت بیمارستانی و درمانگاهی میباشد.

 

ساخت وب سایت بیمارستانی و درمانگاهی


برخی صفحاتی که می‌توانند در طراحی وب بیمارستانی و درمانگاهی وجود داشته باشند:


۱- در رابطه درمانگاه
۲- سرویس ها بیمار ستان
۳- لیست پزشکان
۴- پذیرش مریض و نوبت دهی
۵- اخذ اینترنتی پاسخ تست
۶- خبر ها و اطلاعیه ها
۷- آلبوم تصاویر
۸- تماس با ما


برچسب: طراحی سایت شرکتی،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۶ آذر ۱۳۹۹ساعت: ۰۲:۱۹:۴۸ توسط:مهمان نواز موضوع: نظرات (0)