رسمی ترین مقالات درباره طراحی سایت شرکتی رسمی ترین مقالات درباره طراحی سایت شرکتی .

رسمی ترین مقالات درباره طراحی سایت شرکتی

طراحی سایت دکوراسیون


طراحی سایت شرکتی به منزله اکران راه‌حل های بهتر در استعمال ساکنان و پدید آوردن فضایی مطلوب بسته به موقعیت کاربری انجام می‌گردد. طراحی وب مبلمان با مقصود جواب به نیازمندی های منظم و هماهنگ یوزرها میباشد. در وب سایت پباده سازی چینش و مبلمان می بایست مطالبی مانند گرافیکی جالب ، صفحه های در رابطه ما ، اسلایدهای نمومه امور ، فروش تولیدات ، داده ها تماس ، آلبوم فیلم و عکس ، اکران 360 سکو تولید ها و ... باشد.
داشتن یک تارنما برای موسسه ها و شرکت ها فعال در مسئله دکورا سیون داخلی و فرنگی یکی‌از مهمترین مورد ها میباشد. داشتن فضایی برای اکران مثال شغل های خویش ، جستن مشتریان نو توسط بازاریابی اینترنتی فارغ از داشتن محدودویت مکانی ، جلب اعتماد مشتریان از روش وبسایت از مهمترین دلایلی میباشد که طراحی وب سایت برای یک کمپانی چیدمان اهمیت داراست.

خصوصیت های وبسایت چیدمان :

معرفی شرکت ها چینش در دنیای وب
نشان دادن مجموع پروژه های انجام یافته به وسیله شرکت ها چینش
داشتن گرافیکی مطلوب و دیدنی برای جذب مخاطبان
قسمت مثال شغل های مخاطبان به طور سه بعدی
قسمت رابطه و مشورت کردن آنلاین
نصیب بها گزاری بر روی پروژه ها


خصوصیت های تارنما مبلمان :

آلبوم عکس
معرفی مثال امور
فروش آنلاین
پذیرش توصیه آنلاین
سوال و جواب
لینک و پیوند های اثر گذار و تخصصی
نکات آموزشی
قابلیت دانلود فولدر برای بازدیدکنندگان
قابلیت عضو شدن
سیستم نظرسنجی


غرض از داشتن تارنما چیدمان و مبلمان :

از مهمترین مقاصد طراحی وب دکورا سیون و مبلمان معرفی مثال های پروژه های کاری خویش در قالبی بی آلایش و به یاد ماندنی به مشتری های خویش میباشد.

داشتن یک ویترین برای یک کمپانی دکورا سیون و مبلمان نکته مهمی میباشد که میتواند با ساخت وب سایت به‌این نکته قابل توجه دست یابد. و اما در وب نیاز به رعایت مورد ها سئو موتورهای جست و جو می‌باشد که سایت ما‌را به یوزرها و مخاطبان معرفی نمایند.

 

عارضه ها پیروزی وبسایت های چینش و مبلمان:

اکران پروژه ها و مثال شغل های موسسات چینش و مبلمان
سئو وب سایت
نداشتن محدودیت در منحصربه‌فرد بودن پباده سازی


برچسب: طراحی سایت شرکتی،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۲۱ آبان ۱۳۹۹ساعت: ۰۸:۲۸:۳۵ توسط:مهمان نواز موضوع: نظرات (0)

طراحی سایت شرکتی و مزایای آن


پباده سازی یک تارنما طراحی سایت شرکتی مزایای بالقوه ای برای یک بیزینس خواهد داشت که در صورتی‌که بخواهیم این مزایا را لیست کنیم به طور تحت خواهد بود:

عدم محدودیت به مقطع و جای
ارتقا گستره حضور از یک محله به تمام مرز و بوم و کشورهای دیگر
برندسازی خویش در مورد کسب و عمل مربوط
قابلیت و امکان تبلیغ با مخارج بسیار ذیل خیس و بازدهی بیشتر
حیث سنجی بزرگ برای محصول ها یا این که سرویس ها آینده کمپانی
قابلیت رقابت با برندهای بزرگتر
فروش هدفمند
فروش به طور شبانه روزی (24 ساعت)
ارائه سرویس ها آنلاین به مشتری و کاهش مخارج حضور پرسنل
و ....


تارنما های شرکتی و عوارض برد
وب سایت های شرکتی بخاطر معرفی سهل وآسان به مشتریان با مخارج تحت فرمان بازاریابی و معرفی کمپانی را سهل وآسان می نمایند امروزه مشتریان شما به طور سنتی دنبال سرویس ها یا این که کالا نیستند و به راحتی با حضور در فضای مجازی کاوش های خویش را انجام داده و تولیدات یا این که سرویس ها موردنیاز خویش را خریداری می نمایند ما چندین مثال از عارضه ها برد را برای فهم و شعور این مورد بیان می‌کنیم:

گستردگی حضور مشتریان در فضای مجازی
حضور رقبای شما و ضرورت حضور شما درین مقوله
مخارج بالای تبلیغات به طور سنتی و ضرورت نادر کردن هزینه با طراحی وب شرکتی
نادر کردن تعداد پرسنل و اشتباهات بیمه و ... کارکنان
حضور مداوم و شبانه روزی در مشاهده کرد مشتریان
قابلیت داشتن کمپین های هدفمند و ظریف
و....


ساخت سایت شرکتی تکنولوژی و گویش های نرم افزار نویسی آن
ساخت وب سایت شرکتی و گویش های نرم‌افزار نویسی

تعیین تکنولوژی طراحی وب سایت شرکتی عموما براساس دارایی، مشورت کردن های آشنایان، شنیده ها و مطالعه ای معدود در سطح وب انجام می‌شود ولی شما میتوانید اطمینان نمایید که‌این فعالیت بوسیله جاب گروه به طور ماهر انجام می گردد اکنون شما هرمورد از گویش های اپ نویسی یا این که cms و یا این که قاب ورک های زیر اینترنت را تعیین فرمائید ما خواهیم توانست در اسرع وقت یک وبسایت ماهر مطابقت با استاندارد های بهینه سازی مهیا کنیم بعضا از این گویش ها یا این که cms ها به شرح پایین میباشد:

وردپرس (wordpress)
Php
قاب ورک لاراول
قاب ورک جنگو
Asp.net یا این که Asp core
دیتالایف
جوملا
و ...


برچسب: طراحی سایت شرکتی،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۲۰ آبان ۱۳۹۹ساعت: ۱۰:۳۱:۴۳ توسط:مهمان نواز موضوع: نظرات (0)

طراحی فروشگاه ساز حرفه ای


طراحی وب سایت جهت فروش طراحی سایت شرکتی  آنلاین محصول ها مراحل افزایشی دارااست و ابداع های متعددی درین حوزه جهت دسترسی شل خیس به مغازه ها و یا این که خرید معمولی خیس از طرف مدیران وب سایت ها انجام می پذیرد. این کارایی ها برای جذب مشتری بیشتر در فضای رقابتی این حوزه بسیار متداول میباشد و مدیران سایت های فروشگاهی در هر روز از طرق مبتکرانه تری جهت پیشبرد هدف ها خویش فایده می‌برند.

پباده سازی مغازه های اینترنتی گرفتاری بخش اعظمی از فروشندگان میباشد چون آن ها به نیکی میدانند که فروش بصورت فیزیکی در هم اکنون جایگزینی با فروش های آنلاین میباشد و هر روز فروش آنلاین سهم بیشتری از بازار را به خویش جذب می نماید. شاید فعال سازی یک دکان اینترنتی معمولی بنظر رسد البته مورد این قدر هم معمولی وجود ندارد. اشخاصی که دارنده مغازه فیزیکی میباشند در حوزه های مختلفی دارنده گرفتاری فکری مانند خرید مال، دکورا سیون مغازه، تبلیغات و مشتریان میباشند و قابلیت و امکان ورود به حوزه تازه مثل وب و دکان آنلاین را ندارند. بیشتر اشخاص و فروشندگان فیزیکی بصورت سنتی وارد بازار گردیده اند و مبنی بر تکنیک های سنتی مبادرت به معامله محصول ها در حوزه کاری خویش می نمایند. این اشخاص با اعتنا به اینکه حوزه کسب و عمل خویش را به خیر میشناسند، رغبت چندانی به سپرده گذاری و ریسک در حوزه نو فضای مجازی را ندارند و ترجیح می‌دهند با به عبارتی طرق سنتی مبادرت به فروش کنند.

یکی‌از طرز های ساخت‌و‌ساز یک کسب و عمل چیره برای عده ای که شناخت با حوزه IT دارا‌هستند، فعال سازی مغازه ساز میباشد. شما با فعال سازی دکان ساز می‌توانید کسانی را که بصورت سنتی در حالا فروش کالا می باشند جذب کرده و آن‌ها‌را تحت عنوان تامین کننده در دکان خویش قرار دهد. با این طریق هم ایراد عدم شناخت و وقت آزاد نادر که گرفتاری فروشندگان سنتی میباشد رفع میشود و هم دارای وبسایت فروشگاهی سوای صرف هزینه زیاد و انبار فرآورده مبادرت به کسب درآمد می نماید.

شایسته ترین طریق برای فعال سازی اینگونه کسب و عمل فعال‌ساز‌ی دکان مارکت پلیس یا این که به عبارتی مغازه ساز میباشد. درین دکان ها هر فروشنده با نام نویسی و ارسال مدارک صاحب و مالک یک دکان میشود و قادر است تولیدات خویش را در آن قرار دهد و فاکتور های فروش خویش را مشاهده نماید.


برچسب: طراحی سایت شرکتی،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۱۹ آبان ۱۳۹۹ساعت: ۱۰:۱۶:۵۳ توسط:مهمان نواز موضوع: نظرات (0)

چگونه در طراحی سایت شرکتی کاربران جدید را حفظ کنیم؟


مطالعه ی پباده سازی طراحی سایت شرکتی   متقاعد کننده در راستا هدف ها سایت ها نشان می‌دهد که موادسازنده پباده سازی الهام نصیب بیشترین تأثیر را بر ساخت‌و‌ساز اولی تصور مثبت دارا‌هستند. این ایده را برای داشتن تصاویر با باکیفیت و یاد‌آوری اسم تجاری شما تقویت می نماید و یوزرها را به عمیق خیس شدن در تارنما شما تشویق می کند.

تاثیرگذاری شیت اساسی وب سایت
آیا می‌دانید که چه کسی وارد برگه نخستین وبسایت میگردند؟
برای اکثر سایت ها، این بازدیدکنندگان او‌لین توشه میباشند. آن‌ها درباره‌ی کسب و عمل شما و یا این که تولید ها و سرویس ها شما چیز یه خرده می‌دانند. براین اساس شما بایستی از این زمان برای جذب آن ها به کارگیری فرمائید. و شیت سایت نیز بسیار کوچک میباشد.
یک کدام از مطالعات گوگل نشان اعطا کرد که یوزرها مبنی بر او‌لین حس خویش مبادرت می نمایند. برای مثال “شم خستگی” درخصوص وبسایت شما، در کمتر از 50 میلی ثانیه ممکن میباشد پیش آمده و سبب ساز به رخنه‌ وبسایت خواهد شد.
به عبارتی مطالعه نشان میدهد که ساخت وب سایت که به حیث بصری کمتر پیچیده میباشد، از لحاظ یوزرها زیباتر میباشد.

اذهان آخرین
یک پباده سازی دوباره وبسایت می‌تواند به طور کامل روی مکر و تزویر باشد و به پباده سازی قبل نرسیده میباشد. ولی با احزاب متعددی که در‌این پروژه حضور دارا هستند، ممکن میباشد به راحتی تبدیل به یک پیکار عقیده گردد که کدام پباده سازی بهتر میباشد. برای دوری از این، در آغاز با تهیه و تنظیم انتظارات پر‌نور برای پروژه و اطمینان نتیجه ها کردن از این که تمام مجموعه در هیئت مدیره قراردارد. یک خط مش تحقیق و داده به خواسته تصمیم گیری های کلیدی جهت ساخت سایت اتخاذ می شود.
با ترکیبی سلامت از طرح ریزی ظریف و انعطاف پذیر، پباده سازی مجدد وبسایت شما، شایسته ترین مجال برای برد را خواهد داشت. کمپانی طراحی وب آرمان اینترنت به خواسته پباده سازی دوباره وبسایت شما فراهم سرویس رسانی هست. شما میتوانید از مشورت متخصصین ما پیش از استارت پروژه برخوردار گردید.


برچسب: طراحی سایت شرکتی،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۱۷ آبان ۱۳۹۹ساعت: ۰۲:۱۱:۴۹ توسط:مهمان نواز موضوع: نظرات (0)

چند مورد برای بهتر شدن سایت شما

عدم به کارگیری از موسیقی پیش طراحی سایت شرکتی  موردذوق کلیه بشر ها در مجموع مورد ها متنوع میباشد؛ همین دستور سبب ساز گردیده که به کار گیری از موسیقی بعنوان پیش مورد در وبسایت تعداد بازدیدکنندگان را محدود نماید. پس برای تارنما خویش از موسیقی بعنوان پیش مسئله استعمال نکنید.
رعایت نکات طراحی وب سایت برای ارتقا مخاطب
نبود راهی برای کاوشبرای تارنما خویش هرگز جستوجوگرها را فراموش نکنید. در بیشتر مواقع زمانی به اینترنت سایتی مراجعه می‌کنید در ادامه موضوعی میگردید که غالب به جستن آن نمی گردید. در اینجا به طبع بایستی جستجوگری وجود داشته باشد تا به راحتی به موضوعی که مد لحاظ دارید دست پیدا فرمائید. در غیر اینصورت یوزرها چنانچه به مطالب خویش دسترسی نداشته باشند آن وبسایت را سوراخ خواهند کرد.
به عمل بردن فرم های نام نویسی طولانیفرم هایی که در وب سایت بعنوان دسترسی به بعضی مطالب به فعالیت برده می‌شود، در‌صورتی‌که همچون محتواها طولانی باشد، حتما کسل کننده خواهد بود و استفاده کننده خیر صرفا تثبیت نامی انجام نخواهد اعطا کرد، بلکه به وبسایت دیگری که یا این که فرم نام نویسی کوتاه خیس و ریلکس داشته باشد یا این که به تمام فرم تثبیت نامی نداشته باد مراجعه خواهد کرد. پس می بایست اعتنا کافی داشته باشید که از فرم نام نویسی ریلکس و مطلوب برای تارنما خویش استعمال نمایید.
راهی برای تماس قرار دهیدیک کدام از روش های جلب اعتماد یوزرها قرار دادن رویه های تماس برای آنان به وبسایت هست. وب سایت می بایست با مخاطبان خویش رابطه توانا ساخت کرده تا استفاده کننده بتواند به راحتی و هر مدت با وب سایت تماس برقرار نماید.
رفع ارور 404 صفحه های وب سایتتا بدین جا مواقعی که سبب ساز کاهش تعداد بازدیدکنندگان شود را به اشتراک گذاشتیم. البته از سایر مواقعی که علاوه بر اینکه از تعداد یوزرها کاسته و هم واحد سنجش اعتبار وب سایت شمارا ذیل خواهد آورد، آپلود صفحاتی میباشد که ارور 404 را اکران داده و به طور بدون نقص طرتحی نشده اند. پس برای خودداری از این آیتم منفی بهتر میباشد صفحاتی که کاملا پباده سازی نشدند را روی وب سایت آپلود نکنید.


برچسب: طراحی سایت شرکتی،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۱۵ آبان ۱۳۹۹ساعت: ۰۹:۴۷:۱۴ توسط:مهمان نواز موضوع: نظرات (0)

قابل انعطاف افزارها و اپلکیشن‌ها در طراحی سایت به چه دلیلی نوشته می‌شوند؟

در حالتی که بخواهیم طراحی سایت شرکتی  به پرسش نرم‌افزار نویسی چه چیزی است جواب دهیم، می بایست با کاربرد اساسی برنامه ها و قابل انعطاف افزراها آشنا شویم.
در برنامه ها و قابل انعطاف افزارها (که اپ نیز خویش یک نوع از اپلیکیشن میباشد) همگی چیز به ساختچیزی که یک فیلم معمولی را اکران بدهد تمام نمی شود. قابل انعطاف افزارها و اپ ها شغل های بسیار اساسی تری می‌توانند انجام دهند. در واقع نرم‌افزار نویسی و برنامه نویس ها شغل های بسیار اصلی تری می‌توانند انجام دهند.
یک کدام از دلایلی که هر قابل انعطاف افزاری نوشته می شود، حل یک ایراد میباشد. قابل انعطاف افزارها آمده‌اند که معاش را برای ما شل خیس نمایند. در شرایطی که بخواهیم یک‌سری نمونه بزنیم قادر خواهیم بود به قابل انعطاف افزارهای ذیل اشاره کنیم:
قابل انعطاف افزاری که قابلیت و امکان توصیه انلاین خوراک را از باطن خانه برای ما مهیا میکندقابل انعطاف افزاری که قابلیت و امکان به دست آوردن ماشین کرایه ای اینترنتی را مهیا میکند.قابل انعطاف افزاری که امداد میکند هر آن چیزی که می خواهید را در منزل و از روش وب خاطر بگیرید.قابل انعطاف افزاری که امداد میکند در منزل باشید و پیشنهاد دهید یا این که بیایند و اتومبیل‌تان را پاک نمایند.و هزاران اپلیکیشن کاربردی دیگر …قابل انعطاف افزارها آمده‌اند که معاش را برای ما شل‌خیس نمایند و اشتباهات ما‌را حل نمایند.
وظیفه‌ی یک نرم افزار نویس: حل ایرادفکرمی‌کنم تا شرایط کنونی توانستیم جواب قابل قبولی برای پرسش اپلیکیشن نویسی چه چیزی است پیداکنیم. اکنون می‌خواهیم به‌این مسئله بپردازیم که وظیفه‌ی یک اپ نویس چه چیزی است؟
وظیفه‌ی یک نرم افزار نویس خوب را میتوان در متن تحت خلاصه کرد:
یک نرم‌افزار نویس خوب و فن‌ای، بایستی اشتباهات معاش بشر‌ها، کمپانی‌ها، سازمان‌ها و… را پیدا نماید و از روش پباده سازی و نرم افزار نویسی سیستم‌هایی، آن خطاها را حل نماید. بطور خلاصه، وظیفه‌ی اساسی یک اپ نویس، حل خطاها مو جود میباشد. که با به کار گیری از تخصصی که داراست، قادر است این ایرادات را حل نماید.

یک دنیای پهناور: اینترنت، اندروید، ios، دسکتاپ و…دنیای نرم افزار نویسی بسیار گسترده میباشد. نرم‌افزار نویسی اینترنت، اندروید، ios و… . اولی پرسش‌مان این بود که نرم‌افزار نویسی چه میباشد . ولی ممکن میباشد سوال های دیگری نیز برایمان پیش بیاید که کدام لهجه نرم‌افزار نویسی را گزینش کنیم؟ تفاوت لهجه های اپ نویسی چه می‌باشد ؟ کدام لهجه نرم‌افزار نویسی بهتر میباشد؟ درآمد اپلیکیشن نویسی در کشور ایران چطور میباشد؟ و هزاران پرسش دیگر.
با ما در یادیفای یار و همدم باشید تا در مقاله‌ها آینده بتوانیم تماس سوالاتی که در ذهن‌تان میباشد را باهم محاسبه کنیم و به جواب برسیم.
لحاظ شما در زمینه ی چه می باشد؟ بنظرتان حقیقتا نرم افزار نویسی چه است ؟ شما نرم افزار نویسی را چطور برای خودتان مضمون‌ می‌کنید و به پرسش نرم افزار نویسی چه چیزی است چطور جواب میدهید؟ لطفا نظرتان را برایمان بنویسید.


برچسب: طراحی سایت شرکتی،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۱۴ آبان ۱۳۹۹ساعت: ۱۲:۰۷:۲۷ توسط:مهمان نواز موضوع: نظرات (0)

طراحی بهترین فرم برای وب سایت


در اکثر زمان ها مورد ها یک فرم قسمت فعال طراحی سایت شرکتی   تارنما میباشد. کل کاری که در قضیه ارائه تولیدات و سرویس ها خویش مینمایید به یک فرم ختم می گردد. به هم ادله طراحی وب دارکوب به پباده سازی فرم های خویش اهمیت اکثری قائل میشود. فرم ها را باید از اسپم ها و هکرها امن ساخت و ساز. ظواهر فرم بایستی تر و تمیز و استفاده کننده پسند باشد و تمامی چیز در مکان خویش قرار گیرد. با ارزیابی ظریف فرم شایسته ترین فرمی که تا کنون پباده سازی کرده ایم را تولید می‌نماییم.

 

عمل خیلی سنگینی وجود ندارد. کافی میباشد فرم خویش را بسیار معمولی و تروتمیز پباده سازی نمائید و این عمل سبب ساز ارتقاء لبریز کنندگان فرم میگردد. صرفا کافی میباشد این 15 ضابطه را در پباده سازی فرم انجام دهید.

15 ضابطه در پباده سازی فرم سایت
1. بهتر میباشد فیلدهای کمتری داشته باشید
هیچ کس مالامال کردن فرم را دوست ندارد، ولی آیا میدانستید هر فیلد ترازو اثر بخشی فرم را 17% زیر میاورد. مطالعات اکثری در این مورد انجام یافته که یک‌سری آیتم آن در قسمت تحت آمده:

یک فرم تماس با ما 11 فیلدی با فرم تماس با ما 4 فیلدی جایگزین شد و یوزرها 160% از فرم تماس با ما 4 فیلدی بیشتر استقبال نمودند
یک فرم 5 فیلدی 34% بیشتر از فرم 9 فیلدی به وسیله یوزرها کامل شدن گردیده
در تحقیقی بر روی 40000 تارنما یک فرم 3 فیلدی 17% بیشتر از یک فرم 4 فیلدی کامل شدن گردیده. این که تعداد فیلدها از گونه های متعدد (متن، باکس متن، لیست، رادیو، نظارت جعبه و ...) تاثیر بخش اعظمی بر روی ترازو کامل شدن کردن آن خواهد داشت.
2. فیلدهای اجباری را محدود فرمائید
تنها فیلدهایی که حقیقتا به آن احتیاج دارید را اجباری کنید. در یک تحقیق محاسبه گردیده که فیلد فرم تلفن اجباری 275% بر واحد سنجش اثر بخشی و کامل شدن فرم تاثیر نهاده. مدام فیلدهای اجباری را به وسیله آرم هایی معلوم معلوم فرمایید.

3. فرم را به طور تک ستونی پباده سازی کنید
فرم های تک ستونی سریعتر کامل شدن می شوند و برای استفاده کننده احساس بهتری خواهد داشت. معمولا فیلدها در ردیف دوم فراموش میگردند.

4. عنا وین را بالای فیلدها قرار دهید
قرار دادن تیتر فیلدها در بالای آن در حالتی که که قصد دارید یوزرها فرم را سریعتر کامل شدن کنند ایده بسیار جالبی هست. دیده بشر امکان جا به جا شدن از بالا به تحت را در 50 میلی ثانیه انجام می‌دهد البته به طور افقی را در زمان 250 میلی ثانیه انجام می‌دهد. ولی قرار دادن عنا وین باطن فیلد نیز آیتم قابل قبولی می‌باشد.

5. عنوان ها فیلدها بایستی به صدق عمل شوند
عملکرد نمائید برای فیلدهای خویش عنا وین صدق انتخای کنید و تا جایی که میتوانید این عنا وین را کوتاه در حیث بگیرید.

6. فرم را اعتبار سنجی سمت مخاطب فرمایید
اعتبار سنجی فرم را بعد از ارسال فرم مخاطب انجام ندهید و از JavaScript/HTML5 برای اکران خطای یوزرها در کنار فیلد به کار گیری فرمایید. توجه فرمائید تا فیلد متبوع مشخص و معلوم باشد و پیغام خطای آن نیز در کنار آن اکران داده خواهد شد. همینطور تنها مواقعی که به آن حقیقتا احتیاج دارید را اعتبار سنجی نمائید. اعتبار سنجی بسیار هم ممکن میباشد از کامل شدن فرم یوزرها بکاهد.

7. ورودی های فرم را محدود کنید
در حالتی‌که که قصد دارید استفاده کننده فیلدی را در فرمت خاصی از جمله xxx-xxx-xxxx کامل کند باید مخاطب را ناچار به‌این عمل کنید. به عنوان مثال به مکان ساخت‌و‌ساز تک جعبه برای فیلد تاریخ بهتر میباشد به استفاده کننده روز‌نگار اکران داده گردد تا استفاده کننده تاریخ را تعیین کند.

8. ورودی های پیش فرض در فرم قرار دهید
برای یوزرها ورودی پیش فرض اکران دهید تا استفاده کننده سریعا متوجه گردد چه نوع ورودی بایستی وارد فرمائید. انجام این فعالیت مخصوصا برای یوزرها گوشی بسیار مطلوب میباشد تحت آنان در شیت کوچک خویش راحتر متوجه فیلدی که باید وارد کنند میگردند.

 

 


برچسب: طراحی سایت شرکتی،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۱۲ آبان ۱۳۹۹ساعت: ۱۱:۰۸:۵۴ توسط:مهمان نواز موضوع: نظرات (0)

مزایای طراحی سایت شرکتی


شما با طراحی سایت شرکتی برای دکان، اداره یا این که موسسه خویش میتوانید فارغ از محدودیت وقتی و مکانی عمل کرده و مشتریان خویش را در حین کوتاهی تعدادی برابر فرمائید. ساخت وب سایت و عمل در دنیای مجازی برای شما مزایای متعددی در‌پی خواهد داشت که با بخشی از آن‌ها آشنا می شویم.

مزایای ساخت وب سایت شرکتی
در صورتی‌که که شما برای کسب و عمل خویش یک تارنما مطلوب پباده سازی نمائید میتوانید از مزایای تحت برخوردار گردید:

عمل شبانه روزی
در حالتی‌که خودتان را غرق فعالیت نمایید، گشوده هم نمی توانید به طور حضوری بیش تر از ۱۲ ساعت عمل فرمائید. این مساله هم کیفیت فعالیت شما‌را تحت آورده و هم شمارا پیاله برهه زمانی کوتاهی خسته و مستهلک می نماید. با طراحی وب شرکتی شما میتوانید فارغ از خستگی به طور شبانه روزی و ۲۴ ساعته کار داشته باشید. مشتریان می‌توانند در هر ساعت و هر برهه زمانی وارد وبسایت شما گردیده، سرویس ها و تولیدها شما‌را بخوانند و پیشنهاد های آیتم نیازشان را به شما بدهند.

عمل فارغ از محدودیت جغرافیایی
تا مدتها پیش، هر کسب و کاری فقط محدود به شهر یا این که حالت جغرافیایی خاص بود. چنانچه صاحب و مالک یک مارک و کسب و عمل به‌دنبال گسترش کاری خویش بود، می بایست به طور حضوری از شهری به شهر یا این که کشوری به میهن دیگر رفته و قرادادهای متفاوت ببندد. تحلیل مسمتر بر کار های مارک در شهرهای دیگر نیز مشقت بار بود. با طراحی وب سایت شرکتی شما میتوانید سوای محدودیت جغرافیایی نیز کار نمائید. شما می‌توانید سرویس ها و تولید ها خویش را به اشخاص در هر کناره از عالم و مرز و بوم ارائه داده و میان المللی عمل نمائید.

نادر کردن نیروهای کاری
در صورتیکه که شما برای کسب و فعالیت خویش یک وب سایت پباده سازی نمایید، ابزارها و تجهیزات وبسایت به صورت خود کار اکثری از امور را برای شما انجام میدهد. در سود با ساخت وب سایت شرکتی می‌توانید کارکنان کاری ما یحتاج خویش را کاهش داده و در مخارج خویش صرفه جویی نمایید.

معرفی بی نقص تولیدات و سرویس ها
داشتن یک وبسایت اینترنتی به شما این قابلیت را می‌دهد که به صورت جامع و به راحتی تولیدات و سرویس ها خویش را معرفی نمائید. برخلاف یک کمپانی حضوری که شما مجبورید خصوصیت های هر کالا و یا این که سرویس ها را به صورت غیروابسته برای هر مشتری توضیح دهید. این مساله هم شما‌را خسته کرده و هم سبب می‌شود بخش اعظمی از خصوصیت های متبوع را فراموش نمائید. با طراحی وب سایت شرکتی شما می‌توانید فقط یک توشه و به صورت جامع و بدون نقص خصوصیات و خصوصیات تولیدها و سرویس ها خویش را در مشت اشخاص قرار دهید.

ارتقاء مشتری و بازدهی کوتاه دوران
رفع محدودیت کار هنگامی و مکانی سبب ساز میگردد که مشتریان شما در طول کوتاهی تعدادی برابر گردد. فقط کاسه مقطع کوتاهی شما از تغییر‌و تحول ترازو مشتریان خویش شگفت زده خواهید شد. ارتقا تعداد مشتری، ارتقاء فروش و معیار فایده در حین کوتاهی شمارا به بازدهی می‌رساند.

 


برچسب: طراحی سایت شرکتی،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۱۱ آبان ۱۳۹۹ساعت: ۱۰:۰۲:۵۹ توسط:مهمان نواز موضوع: نظرات (0)

طراحی سایت فروشگاهی حرفه ای و سریع


امروزه فروش آنلاین خیلی طراحی سایت شرکتی  کاربردی خیس و به صرفه خیس از فروش حضوری میباشد. تصور کنید شما محصولاتتان را با فایده روستا برابری فارغ از خرج کرایه دکان، پرداخت دستمزد فروشنده و صرف مدت به سراسر مرز و بوم بفروشید. طراحی وب فروشگاهی میتواند کاربردی ترین رویکرد برای حضور شما در عرصه فروش آنلاین باشد. در آغاز ممکن میباشد شما طرحی برای ساخت‌و‌ساز دکان اینترنتی داشته باشید، همینطور این تصمیم را گرفته باشید که چه محصولاتی را میخواهید بفروشید. حال پیرو طراحی وب فروشگاهی تان می‌باشید، این مرحله قادر است برای شما سخت باشد به این دلیل که کشف کردن طراح سایتی که بتواند غرض شمارا بازبینی نماید و در هنگامی مطلوب با شایسته ترین کیفیت را ارائه دهد کاری طاقت فرسا میباشد به این ترتیب شما چنانچه تا کنون تجربه ای در فروش آنلاین نداشته اید بایستی نکات مهمی در طراحی وب سایت را بدانید و آنگاه در‌پی متخصصی باشید تا بتواند در این مورد به شما یاری دهد.

 

نکات اساسی در طراحی وب فروشگاهی ماهر
ساخت وب سایت فروشگاهی می بایست خیلی ظریف انجام بگیرد تا شم امنیت و تجربه ی خیر درذهن بازدیدکنندگانتان ساخت نماید ، هرچقدر که برخورد بهتری کسب فرمائید کسب و کارتان رونق بیشتری میگیرد. درین نوشته ی علمی مهم‌ترین نکات در طراحی وب سایت فروشگاهی را در اختیارتان میگذاریم.

 

1- پباده سازی مخاطب پسندانه و دسترسی سهل وآسان درسایت

فرض فرمایید وارد فروشگاهی میشوید که بسیار نا مرتب و بیشتر کالاها در قفسه های بالایی فارغ از ترتیب و نظم قرار گرفته باشند، احتمالا شما آن مغازه را شکاف میکنید. در حالتی‌که وب سایت شما هم نامرتب و فارغ از نظم پباده سازی گردد حس نیکی به بازدیدکنندگانتان نمی دهد و احتمالا یک تجربه و آشنایی نا خوشایندی در ذهن کاربرتان ساخت و ساز می نماید. بدین ترتیب طراحی وب شما بایستی خیلی ظریف باشد تا خریدارانتان مسیری بی آلایش و روشنی طی نمایند.

پباده سازی یک ساختار منظم و تروتمیز تنها با تعدادی دسته مهم در بالای کاغذ (نوار ورقه) می‌تواند سبب ساز این گردد که بازدیدکنندگانتان به راحتی محصول ها گزینه نظرشان را پیدا نمایند. همینطور به کار گیری از منوهای کشویی را نیز در لحاظ بگیرید تا مشتری بعداز تعیین اول خویش ، آیتم های بیشتری را مشاهده نماید. مثلا شما در ادامه خرید یک ماشین تصحیح شکل می‌باشید هنگامی وارد وبسایت گزینه نظرتان میشوید در آغاز به نصیب دسته بندی کالاها در نوار بالایی تارنما می‌روید بعد از آن منویی کشویی برای شما گشوده می‌گردد که مشتمل بر دسته بندی های گوناگون کالاهای جان دار در تارنما میباشد. شما بایستی در بخش آرایشی، بهداشتی و تندرست به نصیب اسباب و اثاث فردی برقی بروید و کالای گزینه نظرتان را به راحتی پیدا فرمایید.

همینطور وجود بخش سرچ هم میتواند خیلی کاربردی باشد و کاربرتان به راحتی با یک سرچ بی آلایش به متاع آیتم نظرش دست پیدا نماید.

2- قابلیت گفت‌و‌گو آنلاین

فرض نمائید بازدیدکننده ی شما وارد سایتتان می گردد و برای خرید، تعدادی پرسش در ذهنش پیش می‌آید و ممکن میباشد موقعیتی نداشته باشد که با پشتیبانی تماس حاصل نمایید یا این که چشم به راه پاسخ ایمیلتان باشد به این ترتیب در حالتی که یک قسمت گفتگوی آنلاین باشد تا به سوالاتش خیلی سریع پاسخ بدهد میتواند برایش خیلی خوش آیند باشد. چت آنلاین می‌تواند تحت عنوان یک کارمند از صمیم قلب و زرنگ در تارنما شما کار نماید، و به مصرف کنندگانتان این اطمینان را میدهد که اشخاص حقیقی وواقعی در وب سایت شما وجود دارا‌هستند و خرسند می باشند که میتوانند بهشان در خرید امداد نمایند. این یکی‌از شایسته ترین طرز ها برای جلب اطمینان خریداران میباشد تا بتوانند به شما اعتماد نمایند و از این نترسند که نکند سایتتان کلاهبراداری باشد.

 

3- از محصولاتتان ماهر عکاسی فرمائید

مطمئنا هیچ کسی قصد به خرید کالایی در تارنما شما ندارد که هیچ عکسی از آن درج نشده یا این که بدرستی عکاسی نشده باشد. از جمله در خرید پوشاک بصورت حضوری، خریداران میتوانند به راحتی کالا پارچه را لمس نمایند آنرا بپوشند و با بقیه تولیدها مقایسه نمایند ولی در خرید با اینترنت این قابلیت نیست به این ترتیب عکاسی از تولید ها شما می بایست به حدی ماهر باشد تا بتواند لحاظ خریدارتان را جلب نماید و آنان‌را برای خرید هرچه زودتر جنس ترقیب نماید.

4- مارک سازی و جلب لحاظ مشتری ها

امروزه مصرف کنندگان معمولاً هنگام خرید آنلاین در‌پی سایتی می‌روند که بین جامعه دارای شهرت خیس میباشد. سایتی که بتواند حیث جمعی مثبتی با سرویس ها بخصوصی داشته باشد خیلی برنده خیس میباشد. شما با یک‌سری نحوه می‌توانید حضور پررنگی بین خریداران داشته باشید مثل به کار گیری از شبکه‌های‌مردمی، برگذاری مسابقات و تبلیغات، به کار گیری از طریق های seo و سئو موتور کاوش، ساخت و ساز برنامه، ریپورتاژ و..

 

طراحی وب فروشگاهی چه خصوصیت هایی بایستی دربر داشته باشد؟
داشتن یکسری خصوصیت بخصوص می‌تواند به بالا بردن تارنما شما یاری دهد که‌این خصوصیات دربرگیرنده:

1- برگه ی تماس با ما و درخصوص ما

2- قابلیت و امکان تولید پنل کاربری برای مشتریان و تثبیت مشخصاتشان

3- ارسال پستی به سراسر مملکت در کمترین دوران و هزینه

4- درج تخفیف و سفارش های ویژه

5- پشتیبانی 24 ساعته

6- پباده سازی ریسپانسیو

7- سبد خرید مال

8- درج ویژگی ها بدون نقص جنس مانند ارزش، فرآورده، خصوصیت و...

در صورتی‌که پیرو ساخت سایت فروشگاهی با ارزش معدود و تخصصی می‌باشید ما تارنما ره اینترنت را به شما توصیه میدهیم که با مثال فعالیت های بخصوصش، ماهر بودن قاب پباده سازی و اپلیکیشن نویسیش را به ثابت رسانده میباشد.


برچسب: طراحی سایت شرکتی،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۱۰ آبان ۱۳۹۹ساعت: ۱۱:۳۵:۳۵ توسط:مهمان نواز موضوع: نظرات (0)

اهداف طراحی سایت صنعت چاپ و بسته بندی


صنعت چاپ و بسته بندی از مهم‌ترین صنایعی طراحی سایت شرکتی  میباشد که نقش بسزایی در اقتصاد کلی مرزو بوم داراست و اکثر محصول ها خویش را با به کار گیری از تولید ها ساخت گردیده این صنعت، بسته بندی می نمایند و قیمت محصول ها بسته بندی گردیده را نشان می‌دهد.

کمپانی ساخت وب سایت اساس برای صنعت گران این فن نیز ساخت سایت صنعت چاپ و بسته بندی را تخصیص داده میباشد تا با به کارگیری از ماژول ها و تجهیزات چنین اینترنت سایتی به هدف ها خویش دست پیدا نمایند.

هدف ها طراحی وب سایت صنعت چاپ و بسته بندی
طراحی وب صنعت چاپ، از ضروریاتی میباشد که مجموع کشورها بایستی از مزایای آن برای بسته بندی تولیدها خویش استعمال نمایند. موسسه ها صنعت چاپ و بسته بندی، جدیدترین محصولاتی که به وسیله دستگاه های بروز ساخت‌و‌ساز می گردد را اکران می‌دهند و مسئله را برای ارائه سرویس ها بهتر و تولیدها تازه مطابق با فناوری روز جهان، در چنگ یوزرها قرار گرفته خواهد شد.

ماژول های پیشنهادی کمپانی ساخت سایت شالوده برای طراحی وب صنعت چاپ و بسته بندی از قبیل مورد ها پایین می‌باشد:

قابلیت و امکان تثبیت استفاده کننده
قابلیت و امکان تولید صفحه ها تو در تو
امکان ساخت و ساز منوهای تو در تو
امکان تثبیت ایده ها و پیشنهادات
قابلیت و امکان ساخت و ساز دسته بندی تولید ها
قابلیت و امکان انجمن های مصاحبه فی مابین یوزرها
قابلیت و امکان قرار دادن تصاویر محصول ها و سرویس ها
قابلیت و امکان معرفی کل محصول ها و نوع خدماتی
قابلیت و امکان قرار دادن رخدادها و مقاله ها مربوط به صنعت چاپ و بسته بندی
در شکل نیاز قرار دادن ماژول خرید آنلاین و پرداخت الکترونیکی
کل مورد ها بالا صرفا نصیب کوچکی از تجهیزات کاربردی میباشد که مشتریان میتوانند با اعتنا به سطح فرآیند کاری خویش از این امکان ها برای طراحی وب ماهر صنعت چاپ و بسته بندی خویش به کار گیری نماید.

چه اشخاصی ساخت سایت صنعت چاپ و بسته بندی را پیشنهاد میدهند؟
معمولاً طراحی وب منحصر به فرد صنعت چاپ و بسته بندی را اشخاصی که در عمل تبلیغات و چاپ و بسته بندی عمل دارا هستند، پیشنهاد می‌دهند، تا با به کار گیری از دستگاه های بروز صنعت چاپ و شایسته ترین مواد نخستین، شایسته ترین و کیفیت عالی ترین بسته بندی ها را در مال های پلاستیکی، نایلونی، شیشه ای، پت، قوطی، کاغذی و غیره برای بسته بندی صنعت های گوناگون به کارگیری نمایند.


برچسب: طراحی سایت شرکتی،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۸ آبان ۱۳۹۹ساعت: ۱۱:۴۰:۲۸ توسط:مهمان نواز موضوع: نظرات (0)