رسمی ترین مقالات درباره طراحی سایت شرکتی رسمی ترین مقالات درباره طراحی سایت شرکتی .

رسمی ترین مقالات درباره طراحی سایت شرکتی

انتخاب صحیح شرکت طراحی سایت برای شرکت دولتی


از موسسات دارای طراحی سایت شرکتی  اعتبار و کار کشته درباره ی طراح اشکال وبسایت ، به خصوص طراحی وب با وردپرس ، می شود به کمپانی seo بمب اشاره نمود که از مجموعه طراحان ماهر و با تجربه ای در پباده سازی اشکال سایت سود می‌گیرد، این مجموعه باتجربه، با فایده گیری از جدیدترین فناوری و تکنولوژی طراحی وب سایت ، نرم‌افزار نویسی توسعه یافته و منحصربه‌فرد ، پورتال های دولتی با تجهیزات ویژه پباده سازی می نماید.

گزینش طراح ماهر جهت ساخت وب سایت دولتی بایستی به طوری صورت پذیرد که طراح همه نیازهای وب سایت دولتی را در قالب طراحی وب به خیر اکران اعطا کرد ، همینطور اجرا و پباده سازی ماهر تارنما می بایست به شایسته ترین صورت ممکن صورت پذیرد تا به این نحوه هدف ها سازمان دولتی به خیر و خوبی محقق شود.

سرویس ها گروه پباده سازی  در سوی ساخت وب سایت منحصر به فرد
کمپانی بهینه سازی بمب ، در ساخت وب سایت دولتی تجهیزات و خدماتی را در ساخت سایت می گنجاند که یوزرها بتوانند به راحتی از روش پورتال تارنما به هدف ها خویش دست یابند ، این سرویس ها عبارتند از :

پباده سازی فرم های کاربردی برای یوزرها جهت دستیابی به هدف ها سازمانی خویش
پباده سازی نصیب معرفی سازمان و قسمت های گوناگون آن
پباده سازی نصیب معرفی سرویس ها سازمان
اکران ساعت کاری سازمان
پباده سازی قسمت در رابطه ما و چارت سازمانی
پنل رئیس بی آلایش با دسترسی شل
پباده سازی سطح ها کاربردی در طراحی وب
پباده سازی فیلد نام نویسی و مدیر یوزرها
ساخت‌و‌ساز آلبوم تصاویر و ویدئوها
پباده سازی بخس خبر‌ها و رویدادهای سازمانی
قابلیت و امکان یک سری زبانه بودن تارنما
قرار دادن لینک و پیوند نهادهای مربوطه
ریسپانسیو یا این که عکس العمل گرا بودن وب سایت برای همگی دستگاه های نمایشی
seo وب سایت در سمت و سوی ارتقا بازدید یوزرها و جذب یوزرها بیشتر
فراگیری بدون پول استعمال از پنل رئیس وبسایت
پشتیبانی بدون‌پول بعد از تحویل تارنما
نرم افزار نویسی تارنما دولتی
از‌آن‌جا‌که گویش های اپلیکیشن نویسی متفاوتی وجود دارااست ، به مراد نرم‌افزار نویسی هر وبسایت دولتی از نرم‌افزار نویسی منحصربه‌فرد به کارگیری میشود که گویش اپ نویسی ASP و PHP برای مثال این لهجه ها آیتم به کار گیری در ساخت سایت دولتی می باشند، گویش نرم‌افزار نویسی PHP، به جهت تولید امنیت بالا در تارنما های دولتی بیشتر گزینه دقت جای دارد .


برچسب: طراحی سایت شرکتی،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۷ آبان ۱۳۹۹ساعت: ۰۹:۴۸:۱۹ توسط:مهمان نواز موضوع: نظرات (0)

نکات مهم در طراحی سایت شرکتی


درصورتی که میخواهید طراحی سایت شرکتی  کمپانی شما به شایسته ترین صورت انجام بشود می بایست به نکات مهمی دقت داشته باشید. هنگامی بدین نکات اعتنا داشته باشید حتما عمل شما در فضای وب بهتر و کارکشته خیس پیش خواهد رفت.

به موارد ذیل اعتنا داشته باشید :

👈 بهتر میباشد از وب سایت های مهیا به کار گیری نکنید و قطعا طراحی وب سایت منحصربه‌فرد را انجام بدهید.

👈 از رنگ هایی مطلوب با کسب و فعالیت خویش در وب سایت به کارگیری فرمائید تا بتوانید اثرگذاری بیشتری بر روی استفاده کننده خویش داشته باشید.

👈 طراحی وب را طوری انجام بدهید که مخاطب پس از ورود سریعا به هدفش رسد.

👈 استانداردهای کد نویسی را به صحت در وبسایت خویش رعایت فرمائید.

👈 طراحی وب ریسپانسیو را برای وبسایت خویش انجام بدهید.

توصیه طراحی وب سایت شرکتی
طراحی وب سایت شرکتی -
اهمیت بهینه سازی برای ساخت سایت شرکتی

یکی فواید ساخت سایت شرکتی کاهش فرآیند روزانه امور به ویژه بازاریابی حضوری میباشد. بخش اعظمی از نظرسنجی ها و معرفی کردن تولیدات و سرویس ها دوران و انرژی متعددی را از سازمان می گیرد.

ولی ساخت وب سایت این قابلیت را آماده میکند که به طور غیر حضوری و با صرف هزینه خیلی کمتر بتوانید خویش و تولید ها تان را معرفی فرمایید و اینکه می‌توانید از مزیت داشتن ساخت سایت فروشگاهی برخوردار گردید.

البته وصال بدین رده فقط از روش بهینه سازی وب سایت موءثر میباشد و می بایست روی آن تمرکز داشته باشید. راه‌اندازی تارنما به تنهایی برای شما همت ندارد و بایستی به seo آن هم دقت کرد.

با رعایت اصول و قوانین seo مانند در حیث دریافت کردن واژه و کلمه کلیدی مطلوب رده خویش را در بین موتورهای جست و جو بیابید و محافظت فرمائید. دقت به‌این قضیه می تواند به واحد سنجش قابل توجهی در واحد سنجش در آمد موسسه یا این که کمپانی شما تاثیر گذار باشد.

اعتنا داشته باشید یک تارنما فراهم با مطالب و محتوای اسکن گردیده نمیتواند شمارا به هدفتان برساند. پس گام اولیه در راه‌اندازی وب سایت یافتن یک گروه مطمئن برای ساخت وب سایت میباشد که از تجربه و سوابق خیر و خوبی برخوردار باشند.

نکته دیگر گزینش قالب مطلوب و گرافیک جالب برای تارنما میباشد. تعیین رنگ مطلوب و دکوراسیون معمولی وب سایت قادر است به کار گیری از آن را بهتر و راحت خیس نماید. شما بنابراین راحت خیس در مسیر دست یابی به غرض تان قرار خواهید گرفت.


برچسب: طراحی سایت شرکتی،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۶ آبان ۱۳۹۹ساعت: ۰۳:۵۴:۵۲ توسط:مهمان نواز موضوع: نظرات (0)

برای طراحی سایت چه کتاب هایی مطالعه کنیم؟


در مرحله ی اولیه فراگیری طراحی سایت شرکتی  ساخت سایت باید کتاب هایی در زمینه ی HTML و CSS را آیتم مطالعه قرار دهید. در واقعیت، HTML و CSS اساس و شالوده طراحی وب میباشند. با یادگیری HTML و CSS می‌توانید مفاهیم و تکنیک های اصلی پباده سازی یک وبسایت را خاطر بگیرید و ایجاد یک وبسایت را آغاز نمایید.

گزینش یک کتاب مطلوب بسیار اصلی میباشد. چون کتابی که دربردارنده تصاویر و متن دیدنی و معمولی و جاری میباشد میتواند شما‌را به ادامه ی مطالعه تشویق نماید. در حالیکه یک کتاب با یک متن سنگین و مبهم به خصوص برای اشخاص تازه کار میتواند مانع ی یادگیری باشد.

به این ترتیب در تعیین کتاب تلاش فرمائید آلرژی های موردنیاز را به خرج دهید.

پس از اینکه به اصول اول ی ساخت وب سایت اشراف بدون نقص پیدا کردید به سراغ کتاب های تخصصی خیس بروید تا بتوانید به یک کارشناس ساخت وب سایت تبدیل گردید.

گزینش یک کتاب شالوده ای خوب به شما در فرآیند بعدی یادگیری امداد متعددی می نماید. چون یادگیری روند متعدد ساخت وب سایت به یکدیگر متصل میباشند. این بدان معناست که چنانچه نتوانید مفاهیم نخستین را به خیر خاطر بگیرید، احتمال اینکه در روند توسعه یافته خیس و ماهر خیس در گیر خلل گردید، زیاد میباشد.

هر مرحله از یک کتاب را میخوانید، کارایی نمائید آن را آزمون نمایید. دراین‌صورت میتوانید به نقاط ضعف خویش پی ببرید و قدم های مورد نیاز در سمت و سوی بهبود و تصحیح نقص‌ اتفاق افتاده را بردارید.

دنیای ساخت وب سایت خیلی بزرگ و عمیق میباشد. گزینش یک کتاب مطلوب میتواند همچون یک راهنمای خوب برای یادگیری قدم به قدم این دانش پهناور باشد.

در حالتی که می‌خواهید یک طراح تارنما ماهر گردید، مطالعه در زمینه ی جاوااسکریپت و لهجه نرم‌افزار نویسی PHP می بایست مرحله ی بعدی شما برای یادگیری و تعیین یک کتاب خوب در این زمینه باشد.

رعایت و حق تقدم بندی فرایند یادگیری برای اشخاص تازه کار نقش مهمی در پروسه آموزشی آنان بازی می نماید. چون فهم و شعور مفاهیم تخصصی قبل از یادگیری مفاهیم اول میتواند طاقت فرسا و مشقت بار باشد.

بعداز یادگیری جاوااسکریپت و PHP و کسب پیش قضیه هایی از نرم‌افزار نویسی تنظیم ی یک کتاب خوب در خصوص استاندارد های طراحی سایت قادر است به شما برای تبدیل شدن به یک کارشناس طراحی وب سایت یاری دهد.

با یادگیری استاندارد های ساخت وب سایت میتوانید تکنیک های سطح ماهر ساخت سایت را فراگیری ملاحظه کنید.

گزینش یک کتاب بایستی متناسب با سطح علم فنی که از طراحی سایت دارید، باشد. از آن‌جا که منابع و تعداد کتاب های مو جود در بازار بسیار زیاد میباشد چنانچه پیرو یادگیری خودخوان میباشید، بهتر میباشد پیش از تصمیم گیری برای مطالعه ی یک کتاب خاص، درخصوص کتاب های متعدد یک مرور و نسخه برداری کلی داشته باشید تا بتوانید شایسته ترین مورد را گزینش نمائید.

طراحی وب سایت مورد های مختلفی دارااست، مانند جاوااسکریپت، لهجه های اسکریپت سمت سرور، چارچوب هایی مانند PHP، دیتابیس هایی مانند MySQL، چاره های توسعه و گسترش و عمل با سیستم های رئیس محتوا مانند وردپرس و ….

اذن دهید که عشق ی شما در حق تقدم تعیین های شما برای مورد ی کاریتان باشد. البته در صورتی‌که می‌خواهید به یک طراح ماهر تبدیل گردید، در گام اولیه می بایست HTML و CSS را خاطر بگیرید و آن‌گاه به مطالعه راجع‌به موضوع های توسعه یافته خیس بپردازید.

خلاصه
همان گونه که پیشتر گفتیم، ساخت وب سایت مسئله های مختلفی داراست. مبنی بر عشق و علاقه تان به موضوع ای که دارید و همینطور سطح علم فنی خویش از ساخت سایت، مبادرت به تعیین یک کتاب مطلوب نمایید تا بتوانید در کمترین مدت و با کمترین هزینه بیشترین سود وری را داشته باشید.


برچسب: طراحی سایت شرکتی،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۵ آبان ۱۳۹۹ساعت: ۰۳:۵۶:۴۶ توسط:مهمان نواز موضوع: نظرات (0)

آیتم های تخصصی طراحی وب سایت بازرگانی

برای بازرگانان جذب مشتری جزء اولین اولویت های طراحی سایت شرکتی آنها در موفق شدن و رونق کسب و کارشان میباشد. البته رسیدن به این مهم کار چندان آسانی نیست بطوریکه که از هر ابزاری میتوان برای جذب مخاطبان برای فروش کالا و سرویس های خود استفاده نمود. وجود وب سایت میتواند رسیدن به این هدف را آسانتر  نموده و از بستر و شرایط کاربران بسیار زیاد آنلاین بهره برداری نمود.
امروزه فروشگاه های آنلاین بسیار خوب و جامعی در ایران مشغول به فعالیت میباشند که میتواند این گفته را اثبات نماید. میتوانید با معرفی خود و سازمانتان و مدت زمان فعالیت و همچنین موفقیت هایی که در امر بازرگانی داشته اید, خود را به مخاطبان خود بهتر و بیشتر بشناسانید.
ارائه رزومه کاری به صورت آنلاین امروزه در هر کسب و کاری متعارف شده است چرا که بسیاری از مخاطبان آنلاین وب سایت بازرگانی شما با همین روش رزومه را برای دیگران ارسال و ایمیل مینمایند و این امر باعث معروفیت و بیشتر دیده شدن شما خواهد شد.
خریداران حتی در سطح کلان همیشه به دنبال تخفیف بوده اند. بنابراین میتوانید با طراحی یک سیستم دقیق تخفیف, در صورت خرید آنلاین, کاربران را بیشتر در وب سایت خود نگه دارید تا بازدید کنندگان روزانه شما افزایش پیدا نماید. در نهایت به خاطر داشته باشید که در کنار مشتریان سنتی خود باید مشتریان جدید آنلاین که قرار است با کسب و کار شما آشنا شوند را هم راضی و خشنود نگه دارید. بنابراین به گونه ای وب سایت را برای شما طراحی خواهیم نمود که بالاترین رتبه را در موتور جستجوی گوگل داشته باشید.
معرفی نمایندگی های فروش میتواند مخاطبان زیادی را برای وب سایت شما به ارمغان بیاورد و دیگران به راحتی شما را پیدا نمایند. همچنین نمایش محصولات منتخب یا قوانین جدیدی که برای یک کالای خاص در کشور تصویب میشود را میتوان با بهترین کیفیت به سمع  و نظر مخاطبان آنلاین وب سایت خود برسانید.
همیشه وجود بخش اخبار و مقالات در هر وب سایتی مخصوصا وب سایت بازرگانی میتواند باعث گردد تا هر روزه بر حسب عادت کاربران وارد وب سایت مورد نظر گردند. همچنین وجود این قسمت خودش به عنوان بالا رفتن رتبه وب سایت در موتورهای جستجوگر مانند گوگل خواهد شد. بطوریکه کاربران با تایپ کلمه کلیدی خود در این وب سایت ها در اولین نتایج جستجو, وب سایت شما را خواهند دید که این امر باعث افزایش فروش شما هم خواهند شد.

با توجه به تجربه دپارتمان های طراحی و برنامه نویسی و همچنین ارزیابی مشتریانی که چه به صورت تلفنی و چه به صورت حضوری در شرکت طراحی سایت اطلس وب حضور به هم رسانده اند, باید این مطلب رو به عنوان تجربه خدمت شما عرض نماییم که معمولا وب سایت های بازرگانی به نوعی همان وب سایت های شرکتی تلقی میشوند با این تفاوت که نمایش دادن محصولات و نه حتی فروش این محصولات برای صاحب یک وب سایت بازرگانی بسیار اهمیت دارد. بنابراین در جلسه و مشاوره حضوری حتما بیشتر در مورد امکانات یک وب سایت بازرگانی با شما صحبت خواهیم نمود و نمونه کارها و پروژه های طراحی شده در این موضوع را به سمع و نظر شما خواهیم رساند.


برچسب: طراحی سایت شرکتی،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۳ آبان ۱۳۹۹ساعت: ۰۴:۰۷:۴۸ توسط:مهمان نواز موضوع: نظرات (0)

طراحی سایت چیست ؟


ساخت سایت چه می‌باشد : طراحی سایت شرکتی یا این که Web Design ، در معنای تولید یک بستر اینترنتی برای ارائه سرویس ها، آگهی، اکران یا این که فروش تولید ها میباشد. ساخت وب سایت از خرید دامنه و هاست، پباده سازی گرافیک ، کدنویسی صفحه های اینترنت، ساخت و ساز محتوا و رعایت اصول بهینه سازی تشکیل‌شده میباشد.

در واقع شما بایستی یک سایت متناسب با منطقه کاری خویش و استفاده کننده پسند را ساخت و ساز و آنگاه آن را برای بهتر چشم شدن به ورقه نخستین گوگل بیاورید.

در هر دو گزینه گروه آرانیک اینترنت مهیا ی ارائه ی مشورت و سرویس رسانی به شما میباشد.

طراحی وب چه میباشد

طراح وبسایت که می باشد؟
یک طراح وبسایت با دقت به اینکه در چه مراحل‌ای از طراحی وب مشغول میباشد، وظایف مختلفی دارااست. در کل در پباده سازی و فعال‌سازی یک وب سایت، به دو مجموعه یا این که شخص برای پباده سازی Back-end یا این که به عبارتی قسمت کدها و Front-end یا این که به عبارتی قسمت گرافیکی و قابل اکران تارنما نیاز داریم.

کارشناس پباده سازی Back-end کسی میباشد که مسئولیت تایپ کردن کدهای متفاوت برای ساخت‌و‌ساز ساختار مهم تارنما را بر عهده دارااست.

این کدنویسی در واقع از لحاظ بازدیدکنندگان یک تارنما مخفی میباشد. یک کارشناس طراحی وب سایت که وظیفه گسترش Back-end را بر عهده داراست از لهجه های نرم افزار‌نویسی مثل Python، ASP، PHP و … استعمال می‌نماید.

در دعوا پباده سازی Front-end همگی امور برای بهتر کردن خصوصیت‌های دیداری یک تارنما انجام می‌شوند.

در واقع مجموع چیزی که بازدیدکننده وب سایت می‌بیند، فیض فعالیت یک بسط دهنده Front-end‌ یا این که به عبارتی کسی میباشد که با استعمال از کدهای متفاوت ظواهر تارنما را صورت میدهد.

برای گسترش ظواهر وبسایت، نیاز به کد نویسی میباشد و تایپ کردن این کدها با گویش‌هایی مثل HTML، CSS و جاوا اسکریپت انجام می گیرد.

البته فراموش نکنید که مدام درین مراحل، همیاری با یک گرافیست اینترنت میتواند نتیجه ها خیلی بهتری رقم بزند و طرح های خلاقانه ای پیاده سازی خواهد شد.

گونه های طراحی وب سایت
وبسایت ها به دو دسته ی تارنما استاتیک و وبسایت داینامیک دسته بندی می‌شوند:

طراحی وب استاتیک
در ساخت وب سایت استاتیک، یک پوشه متمایز به ازای هر شیت تارنما روی سرور ذخیره می گردد و هر توشه که‌این ورقه موردنیاز باشد، مجددا از سرور بازخوانی می‌گردد و برای استفاده کننده نشان داده می شود.

از مزایای این سیرتکامل ساخت سایت که تا سال ۲۰۱۵ محبوبیت داشت، سادگی پباده سازی صفحه ها استاتیک و امنیت بالای آن برای سرورهای آن عصر بود.

بعد از سپری شد مدت با ارائه سرورهای ارزان بها‌ و بالا رفتن تکنولوژی امنیت سرور، به‌تدریج این پباده سازی مکان خویش را به طراحی وب داینامیک (پویا) اعطا کرد.

اما هنوز هم در مجموع وبسایت‌های داینامیک، قسمت‌هایی با پباده سازی استاتیک تولید میشوند و در واقع مجموع سایت ها یکسری قسمت استاتیک در پباده سازی خویش دارا‌هستند.


برچسب: طراحی سایت شرکتی،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۱ آبان ۱۳۹۹ساعت: ۰۹:۳۹:۲۱ توسط:مهمان نواز موضوع: نظرات (0)

تاریخچه پیدایش طراحی سایت


در سال ۱۹۸۹ توصیه یک پروژه ی متن گشوده جهانی طراحی سایت شرکتی مطرح شد. که بعدها تحت عنوان World Wide Web یا این که اینترنت دنیا گستر شناخته شد. این پروژه در سال های ۱۹۹۱ تا ۱۹۹۳ به دنیا آمد و این ابتدا داستان و نبرد های وسیع بود. در آن مدت مرورگرهای متعددی وجود داشتند که اکثر آنان بسیار سنگین بودند. در سال ۱۹۹۳ Marc Andreessen و Eric Bina یک مرورگر تازه به اسم موزاییک ساختند. که مغایر مرورگر های پیشین برای نمایه های گرافیکی و صوتی خالی از رویه نبود و قالب های قبل را ناکامی. W3C در سال ۱۹۹۴ برای تولید یک تارنما جهانی با استعمال از پروتکل های مشترک برای منفعت مندی از مجموع بضاعت و توان ها ساخت و ساز شد. آنان همچنان با ساخت‌و‌ساز و انتخاب استانداردها ادامه دادند به نحوی که اثرها آن را امروزه میتوانید تحت عنوان جاوا اسکریپت ملاحظه کنید. رفته رفته Netscape وارد شد و تگ های HTML خویش را فارغ از اعتنا به قالب ها و طرز های سنتی تولید تا تغییر‌و تحول جدیدی ساخت‌و‌ساز نماید. اینجا بود که در حین سال های ۱۹۹۶ تا ۱۹۹۹ نبرد مرورگر ها دربین ماکروسافت و Netscape آغاز شد. این رقابت نتیجه ها و تاثیرات مثبت متعددی داشت و پیشرفت های متعددی را ساخت. در سال ۱۹۹۶ ماکروسافت اولیه مرورگر رقابتی خویش را ارائه کرد. به کار گیری ی با صرفه و کاربردی از HTML و استفاده اکثری از امکان های HTML مهمترین خصوصیت و استدلال اساسی موفقیتش نسبت به مرورگرهای آن بازه بود. قابلیت ساخت و اکران جلوه های تصویری و ساختارهای اینترنت با به کار گیری از آن بسیار بهتر از مرورگرهای پیشین بود. CSS بوسیله W3C در سال ۱۹۹۶ برای پباده سازی و ارائه ی بهتر بوجود آمد و امکان دسترسی به اینترنت را بهبود داد. در به عبارتی برهه زمانی به تدریج ابزار و تجهیزات Flash به کار گیری شد و به طراحان اینترنت این قابلیت را اعطا کرد تا پا را بالاتر از HTML بگذارند و دروازه ی جدیدی به طراحی وب سایت گشوده شد. در صورتیکه چه تجهیزات و امکان های آن نسبت به آنچه شرایط فعلی می‌باشد بسیار کمتر بود البته تاثیر و تلاش چشمگیری داشت. ساخت سایت ساخت سایت می‌تواند: علاوه بر تولید رابطه و معرفی دارای وبسایت، قابلیت آگهی آپ تو دیت، بازاریابی و معرفی در میان المللی را نیز مهیا آورد. ساخت وب سایت برای یک کمپانی مانند داشتن یک کاتالوگ تبلیغاتی صرفا با مزایای فراوان خیس نسبت به آن میباشد. یک کاتالوگ قادر است مشتمل بر تصاویر و متن ها برای معرفی سرویس ها باشد. البته یک سایت قادر است از تصاویر، متن ها، فیلم و حتی یک فولدر صوتی و یا این که کارتن نیز فایده بگیرد. بدین ترتیب قابلیت آگهی جامع با محتوایی جالب خیس را میدهد. پباده سازی، چاپ و تکثیر هر ورژن از کاتالوگ نیاز به هزینه بالایی داراست. ولی برای ساخت سایت و مراقبت آن کافیست هزینه ای بسیار ذیل پرداخت خواهد شد. حتی با ساخت سایت داینامیک در هر بازه زمانی که بخواهیم فارغ از هیچ هزینه جانبی میتوانیم آن را بازنویسی کنیم. و در حین بازه هزاران و یا این که میلیونها استفاده کننده میتوانند بارها و بارها از آن بازدید نمایند. سایت ها میتوانند عملکردهای اکثری داشته باشند و در متد های متعدد آیتم به کارگیری قرار گیرند. یک تارنما میتواند : تارنما فردی سایت شرکتی تارنما دولتی سایت سازمانی تارنما فروشگاهی وبسایت پزشکی و … باشد. وبسایت ها به صورت معمول به یک مورد یا این که غرض خاص تخصیص داده میشوند، از سرگرمی و شبکه های مردمی گرفته تا ارائه خبر‌ها و فراگیری. کلیه سایت های قابل دسترس همگانی، به طور جمعی" کانال جهانی اینترنت" را تشکیل میدهند.


برچسب: طراحی سایت شرکتی،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۳۰ مهر ۱۳۹۹ساعت: ۱۰:۴۱:۲۸ توسط:مهمان نواز موضوع: نظرات (0)

در طراحی سایت شرکتی به چه نکاتی باید توجه کنیم؟


در‌پی به تحلیل نکاتی میپردازیم که رعایت طراحی سایت شرکتی آن‌ها شیوه ی کارکرد وبسایت را بهتر کرده و سبب ساز می‌شوند موتور های کاوش شل خیس وبسایت شما‌را شناسایی نمایند و از سوی دیگر نیز بازدید کنندگان هم از مطالب وبسایت شما رضایت داشته باشند. ۱ استعمال از استاندارد های ساخت سایت سرعت بار گذاری صفحه ها ، محل قرار گیری منو های وب سایت ، طرز ی تقسیم بندی ، قسمت بندی وبسایت و.. در استاندارد های ساخت سایت انتخاب میگردند. علاوه بر اینکه سرعت بار گذاری صفحه ها برای موتور های کاوش اساسی بوده و یکی‌از میزان های سکو بندی وب سایت در حاصل کاوش میباشد ، برای یوزرها و بازدید کنندگان نیز از اهمیت ویژه ای برخوردارد میباشد (مخصوصا وقتی که واحد سنجش سرعت وب یوزرها ذیل باشد). با بکارگیری استاندارد های طراحی وب ، این خلل به راحتی حل گردیده و شیوه ی چیدمان مطالب ، تصاویر ، منو ها و پایین منو ها بر طبق اصول و قواعد ریاضی و مهندسی بر روی وبسایت پیاده سازی میشود. تصاویر در طراحی وب نیز اهمیت ویژه ای داشته و نقش اساسی جذابیت وب سایت را بر عهده داراست که بایستی طبق اصول و استادارد های ساخت سایت انجام پذیرد تا علاوه بر زیبایی ظواهر ، سرعت بار گذاری صفحه های را زیر نیاورد. ۲ طراحی وب شرکتی به طور تعدادی زبانه یکی‌از اثرگذار ترین و ریلکس ترین و در عین درحال حاضر ارزانترین خط مش های حضور در بازار های جهانی ، طراحی وب یک سری زبانه و دو زبانه می‌باشد. از این نحوه می‌توانید در مملکت های مقصود خویش نیز کسب و فعالیت و تجارت خویش را رونق داده و آن را جهانی ساز نمائید. ساخت وب سایت شرکتی ۳ ساخت وب سایت شرکتی ریسپانسیو امروزه با توسعه و گسترش تلفن همراه های هوشمند و تبلت های به طور پیش فرض سایت شما بایستی واکنشگرا یا این که ریسپانسیو پباده سازی خواهد شد. کمپانی پیام نوا مجموع تارنما های شرکتی و فروشگاهی خویش را ریسپانسیو پباده سازی می نماید تا مشتریان با خلل عدم اکران در دیوایس های گوناگون روبرو نشوند. همان با جزییات بیشتر اهمیت ندارد که بعدها اکران گر تلفن همراه شما چقدر باشد، سایتی که بوسیله کمپانی پیام نوا پباده سازی می گردد نسبت به مجموع بعدها هوشمندانه فعالیت می نماید و خویش را مبتنی بر بعد ها نمایشگر شما تطبیق میدهد تا اکران بدون نقص و صدق از محتوای سایت به یوزرها اکران داده خواهد شد. ۴ ساخت وب سایت شرکتی مبتنی بر اصول seo یک کدام از نکات مهمی که در ساخت وب سایت شرکتی می بایست به آن دقت ویژهای گردد ، طراحی وب بر پایه ی اصول seo است. درصورتی که ساخت سایت شرکتی از به عبارتی در آغاز بر پایه ی اصول بهینه سازی و seo وبسایت باشد، موتور های کاوش وب سایت مارا ریلکس خیس کاوش و شناسایی کرده و به دنبال ، فعالیت seo وب سایت و seo وبسایت شل خیس و سریع خیس بوده و هزینه ی کمتری نیز خواهد داشت. کمپانی ساخت وب سایت و seo وب سایت پیام نوا با تحت لحاظ دریافت کردن الگوریتم های موتور های کاوش ، نهایی تغییرات آن‌ها را شناسایی کرده و تارنما های خویش را نیز برهمین اصل پباده سازی و پیاده سازی می نماید. پس از ساخت وب سایت نوبت به بهینه سازی تارنما شرکتی میرسد. حضور در شیت ی نخستین و نتیجه ها ابتدایی موتور های کاوش معادل میباشد با نگهداری مشتریان دیرین و جذب مشتریان و بازدید کنندگان تازه. در این‌حالت موتور های کاوش فعالیت تبلیغ و بازاریابی وب سایت شما‌را برعهده گرفته و تحت عنوان منبع دارای اعتبار برای جستجوی اشخاص وب سایت شما‌را توصیه میدهند. بهینه سازی تارنما در کنار وهمراه بقیه نحوه های بازاریابی اینترنتی مانند: بازاریابی ایمیلی (آدرس اینترنتی مارکتینگ ، ارسال آدرس اینترنتی تبلیغاتی) ، بازاریابی محتوا ، بازایابی شبکه های عمومی ، تبلیغات کلیکی میتواند تاثیر متعددی روی وبسایت و پروسه کسب و فعالیت شما داشته باشد. شاید به لحاظ رسد که طراحی وب سایت شرکتی اکثر وقت ها برای شرکت های و نهادهای گسترده مطلوب خیس باشد. اما حقیقت بر خلاف این دستور بوده و حتی کمپانی هایی وجود دارا‌هستند که شاید در دنیای حقیقی و واقعی حتی نامی از آنها نشنیده باشید ولی در دنیای وب به لطف داشتن یک تارنما خوب ، یک کسب و عمل ماهر راه و روش انداخته و بسیار پیروز نیز می‌باشند. همان گونه که در صدر هم به‌این فرمان اشاره شد: طراحی وب تحت عنوان شناسنامه و نام‌و‌نشان کمپانی شما در فضای وب بوده و ترازو پیشرفت درین بستر وسیع نامحدود و بی آخر می‌باشد.


برچسب: طراحی سایت شرکتی،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۲۹ مهر ۱۳۹۹ساعت: ۰۱:۱۲:۵۱ توسط:مهمان نواز موضوع: نظرات (0)

خدمات طراحی سایت شرکتی


ساخت سایت شرکتی یکی‌از ترفند های طراحی سایت شرکتی رابطه با مشتریان میباشد و به صورت خلاصه برای معرفی، ارائه رزومه، اکران و معرفی و فروش محصول ها و سرویس ها، پیشنهاد گیری ، مارک ساز ی و … کاربرد دارااست. موسسه ها زیادی در مسئله های فنی مهندسی، بازرگانی، تجاری، تولیدی و خدماتی فعال میباشند، هریک از اینها با طراحی وب سایت شرکتی می‌توانند منزلت خویش را در فضای مجازی و اینترنت بدست آورند و در ناحیه کار فیزیکی خویش نیز از روش داشتن یک تارنما ماهر شرکتی برد های چشمگیری کسب نمایند. کمپانی پیام نوا با بیش تر از دهه سوابق در مسئله ساخت وب سایت و پباده سازی اپ تلفن همراه سرویس ها ساخت سایت شرکتی و طراحی وب سایت فروشگاهی را به شرکت های و کسب و شغل های فعال در سرتاسر کشور ایران ارائه می نماید. ساخت وب سایت ماهر در تراز جهانی را با ما تجربه نمائید. در حالتی‌که که ساخت سایت شرکتی با دقت به موازین و اصول seo و گوگل پباده سازی شود، کمپانی یا این که موسسه قادر است در دوران برهه زمانی کوتاهی به هدف ها بازاریابی اینترنتی هدفمند خویش دست یابد. طراحی وب شرکتی یک کدام از مهم ترین اشکال ساخت وب سایت میباشد که می بایست بسته به نوع پیشه و تجارت کمپانی و با دقت به بازارهای مقصود و در حیث به چنگ آوردن لغات کلیدی و واژگان غرض آن کمپانی و موسسه پباده سازی شود. ساخت سایت شرکتی ماهر از‌آن‌جا‌که صرف داشتن یک وبسایت بی آلایش در وب تاثیر بسزایی بر وضعیت کسب و عمل نمی گذارد، برای مشاهده تاثیرات مناسب، نیاز به پباده سازی اصولی و مشورت کردن با طراحان و برنامه نویس ها ماهر ساخت سایت وجود داراست.در پیشین اکثر اوقات مدیران شرکت ها بر این اعتقاد و باور بودند که صرف ساخت وب سایت شرکتی معمولی برای آنان مکفی بوده و از روش این تارنما بی آلایش خواهند توانست در بازار اینترنتی حضور داشته باشند، البته فعلا مدیران مطلع می‌دانند که داشتن وبسایت به تنهایی کفاف نمیدهد و یک وبسایت عادی و معمولی هیچ کمکی به گسترش کسب و عمل آنان و آوازه مارک کمپانی نمی نماید. از این رو در دنیای مالامال رقابت امروز به شما این اطمینان را می‌دهیم که طراحی وب شرکتی اولی و مهم ترین ابزار شما برای ورود به تجارت الکترونیک خواهد بود. فهرست عنوان ها سعی ساخت وب سایت شرکتی هدف ها طراحی وب شرکتی برتری نسبت به رقبا با ساخت سایت شرکتی تجهیزات ساخت وب سایت شرکتی در طراحی وب سایت شرکتی به چه نکاتی می بایست اعتنا کنیم؟ پباده سازی پورتال سازمانی پباده سازی منحصر به فرد صفحه های تارنما مزایای ساخت وب سایت شرکتی به وسیله پیام آهنگ کوشش طراحی وب شرکتی به صورت کلی و با اعتنا به توانمندی های بدون شوخی در کدنویسی و طراحی وب سایت، طراحی وب های شرکتی با کارآیی های متنوع و مختلفی اجرا میشوند که به صورت خلاصه می شود به نکات زیر اشاره نمود: طراحی وب سایت شرکتی جهت برندینگ و برندسازی، طراحی وب شرکتی با کاربرد اکران کاتالوگ آنلاین، پباده سازی و پیاده سازی وب سایت شرکتی با تلاش فروش و عرضه تولیدات، طراحی وب با کاربرد سرویس رسانی به مشتریان و ارایه خدمت های شبانه روزی، ساخت سایت شرکتی با دیدگاه ساخت وفاداری در مشتریان و ساخت و ساز امکاناتی مانند سیستم های سرویس ها بعداز فروش و پشتیبانی از کالاهای به فروش رسیده، باشگاه مشتریان و فروش آنلاین و … مجموعاَ کمپانی هایی در بازار مجازی خواهند درخشید که با استراتژی هوشمندانه و صحیح بتوانند ابزارهای قابل قبولی برای خویش تولید نمایند و شایسته ترین استعمال را از ابزارهایی که دارا هستند ببرند. کمپانی ساخت وب سایت پیام آهنگ تحت عنوان یک کدام از شرکت ها ماهر و زبده در حوزه‌ طراحی وب های شرکتی و بازارسازی و بازاریابی اینترنتی با ارایه راهکارهای خلاقانه و مطلوب دراین باره به مشتریان خویش یاری می نماید تا بتوانند در بازار هدفی که دارا‌هستند شایسته ترین فیض را از وب کسب نمایند. بیشتر بخوانید : ساخت وب سایت فروشگاهی


برچسب: طراحی سایت شرکتی،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۲۹ مهر ۱۳۹۹ساعت: ۰۱:۰۷:۴۳ توسط:مهمان نواز موضوع: نظرات (0)

چگونگی گسترش بازار


گسرتش بازار شاید یکی‌از گرفتاری های طراحی سایت شرکتی مهم مجموع صاحبان کسب و فعالیت در کلیه قسمت های متفاوت اقتصاد در مجموع کشورهای عالم باشد. امروز ارتقاء فروش، بازاریابی و مبادرت برای ترازو سهم یک کمپانی از بازارهای غرض تبدیل به یک دانش شده‌است و به کار گیری از تجربیات دیگر شرکتهای در‌این مسیر میتواند برای نیل به پیروزی بسیار دارای اهمیت باشد. در ایم نوشته‌ی‌علمی به استراتژی های اساسی برای توسعه بازار پرداخته ایم. شما می‌توانید با به کار گیری اصولی این استراتژی ها مسیر پیروزی و توسعه و گسترش بازار مقصود را برای کمپانی خویش کوتاه نمائید! توسعه و گسترش بازار فهرست عنوان ها کنترل بازار محل سکونت بسط بازار با جذب مشتریان توسعه بازار با ارتقا مبادی فروش مخلوط عمودی و بسط رو به تحت • ترکیب عمودی و توسعه و گسترش افزایشی نکته نهایی کنترل بازار محل سکونت این قضیه به طور کامل واضح و منطقی میباشد که او‌لین بازار برای هر جنس و خدماتی بازار محلی و سکونت گاه شما خواهد بود. شما دسترسی بسیار معمولی تری به بازار محلی خویش دارید و این مسئله سبب ساز می‌گردد مخارج کمپانی شما به شدت کاهش یابد. یادتان باشد که مخارج حمل و نقل و جابجایی و ارسال سرویس ها و فرآورده یک کدام از وسیع ترین قسمت های هزینه زای موسسات بعداز دستمزد و مزایای کارمندان را به خویش تخصیص میدهد. ولی پرسش مهم این میباشد که آیا بازار محلی ما درباره ی محصولی خاص اشباع شده‌است یا این که نه؟ بگذارید این پرسش را باذکر یک نمونه توضیح دهیم. در صورتی‌که شما دکان مواذ غذایی دارید و دکان های موادغذایی حریم محل سکونت شما با صف های طولانی روبرو می گردند به طور کامل معین میباشد که بازار شما اشباع نشده میباشد. همینطور در‌حالتی که رقبای شما به راحتی در درحال حاضر فروش تولیدها خویش می‌باشند بدین ترتیب بازار فعال میباشد و اختلال شما در اشباع شدن بازار وجود ندارد. در چنین حالتی شما می بایست بازنگری در کیفیت محصول ها خویش و بها های این تولید ها انجام دهید. توسعه بازار با جذب مشتریان بعداز آنکه به‌این سود رسیدید که قابلیت توسعه و گسترش وسعت تجارت خویش در محله و حوزه‌ مسکونی که در آن کار میکنید نیست می بایست به خلاقیت های توسعه بازار تصور کنید. برای بسط بازار خویش دو روش اساسی را میتوانید گزینش فرمایید. نخستین اینکه شعبه ای سرویس ها خویش را در مکان دیگری و در حوزه‌ دیگر شهر تولید نمایید یا این که با ترفندهایی تلاش نمائید که مشتریان را به سمت شعبه کنونی خویش جذب فرمائید. از جمله با ساخت و ساز قرعه کشی و دادن تخفیف های بسیار دیدنی در سمت و سوی جلب اعتنا مشتریان مبادرت نمایید. برای به کار گیری از ترفن قرعه کشی اعتنا داشته باشید که جای واحد تجاری شما بایستی در خیابان اساسی باشد تا از این نحوه قابلیت و امکان مراجعه مشتریان از تمام سطح شهر ارتقاء یابد. توسعه بازار با ارتقا مبادی فروش همانگونه که در صدر توضیح دادم یکی از دیگر از طریق های جذب مشتری این میباشد که شما به سراغ مشتریان میروید و با ساخت و ساز شعبه های متفاوت در سطح شهر مبادی ورودی خویش را ارتقا می دهید. این عمل مخارج بخش اعظمی قادر است به کمپانی و بیزینس شما زور نماید و در فیض برآوردهای هزینه و منفعت از نمایش های احتمالی آینده مهم ترین قسمت توسعه و گسترش کسب و فعالیت شما به حساب میآید. علاوه بر مخارج ملک مخارج نیروی فعالیت، یادگرفتن و مخارج روان نیز گزینه دقت قرار بدهید تا با ناکامی در اجرای چنین استراتژی توسعه و گسترش بازار روبرو نشوید. ترکیب عمودی و بسط رو به ذیل در مشاغلی که معیار بهره دهی کمپانی شما به مخارج مواد اول تعلق بسیار متعددی دارااست، شایسته ترین راهکار برای ارتقاء منفعت دهی کمپانی شما ورود به بازار ساخت و ساز مواد نخستین میباشد. مثلا چنانچه کسب و فعالیت شما به شدت متعلق به تولیدات کشاورزی میباشد داخل شدن به بیزینس کشاورزی و گسترش کسب و فعالیت با خرید مزرعه های فعال میتواند تا حد متعددی مخارج تامین مواد نخستین در حین سال را برای شما کم کند. ولی فراموش نکنید که در انجام این عمل کیفیت را قربانی ارتقا ساخت نکنید. در اکثری از موردها شرکت های با گسترش زنجیره ساخت‌و‌ساز خویش از کیفیت بالای محصول ها مسافت گرفته و رفته رفته با کوچک شدن بازار آخری روبرو می گردند. • ترکیب عمودی و توسعه صعودی در طریق قبلی شما کوشش می کردید که زنجیره ایجاد خویش را کاملا در چنگ بگیرید ولی گهگاه مقیاس کسب و کارتان بسیار کوچک میباشد و در فیض شما اقتدار ساخت و ساز یک زنجیره ساخت از صف تا صد را ندارید. در چنین مشاغلی شما به شبکه های بازاریابی نیاز پیدا می‌کنید. به این ترتیب شایسته ترین رویکرد برای بسط بازار در کسب و شغل های نوپای کوچک به کارگیری از سرویس ها بازاریابی فردی و شرکتی میباشد تا از این روش بتوانید دسترسی بیشتری به سیستم توزیع بازار داشته باشید. شما میتوانید حالت کسب و عمل خویش را با استخدام مجموعه فروش، عقد قرارداد با توزیع کنندگان، خرید یک کامیون باربر، گشودن دکان های خرده فروشی و یا این که مغازه های خروجی سوله و یا این که هر چیز دیگر، بهبود بخشیده و تعداد مشتریان را ارتقاء دهید. هر توشه که یک نفر به مشتریان شما اضافه خواهد شد، با یقین بهره شما نیز بیشتر می‌شود. به خاطر داشته باشید که هر برهه زمانی یک نفر واسطه فی مابین شما و مشتریان قرار بگیرد، موجب ارتقا مخارج عملیاتی و در فیض کاهش درآمد میشود. برداشتن سختی ها رابطه با مشتریان، به یک اپ بازاریابی ظریف نیاز داراست. نکته آخری در بسط کسب و امور یک نکته همگانی برای دنیای امروز وجود دارااست. بازار اینترنتی و دسترسی به مشتریان به طور آنلاین یکی‌از مهم ترین قسمت های بسط هر شرکتی به حساب میآید. این زمینه به حدی اصلی میباشد که در آینده مجاورت کسب و شغل های سنتی که شعبه ای از کسب و عمل خویش در فضای وب ساخت نکرده اند محکوم به ناکامی خواهند بود. کمپانی طراحی وب پیام موزیک با ارائه سرویس ها اختصاصی طراحی وب سایت شرکتی، ساخت وب سایت فروشگاهی و پباده سازی نرم‌افزار تلفن همراه به کمپانی شما امداد می نماید که در کمترین مقطع ممکن یک ورود کارکشته به فضای مجازی داشته باشید و از این طرز به توسعه بازار خویش مبادرت نمایید.


برچسب: طراحی سایت شرکتی،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۲۸ مهر ۱۳۹۹ساعت: ۱۱:۱۵:۴۶ توسط:مهمان نواز موضوع: نظرات (0)

طراحی سایت شرکتی نیازمند توجه به چه مواردی است؟


طراحی وب شرکتی فقط مستلزم زیبایی طراحی سایت شرکتی و جلوه نبوده، بلکه بایستی به قسمت فنی آن نیز اعتنا ویژه خواهد شد. سرویس ها ارائه گردیده و یا این که کالاهای تولیدی کمپانی بایستی در چنین تارنما‌هایی به راحتی در دسترس مخاطب قرار بگیرند، چون غرض مخاطب از گشودن وبسایت کشف کردن سرویس ها ارائه گردیده و یا این که کالاهایی تولیدی میباشد. نشانی و داده ها وبسایت با شفافیت هر چه مجموع‌خیس درج شده باشد. چون صرفا شیوه ارتباطی مشتری با کمپانی از روش داده ها تماس خواهد بود. محتوای ارائه گردیده در وب سایت‌های شرکتی می بایست از کیفیت خیر برخوردار باشد. اعتماد کردن به شرکتی که دارنده سایتی بی‌نظم و پر‌از مطالب خطا میباشد برای مشتری طاقت فرسا خواهد بود. طراحی وب سایت در مشهد مراحل خرید از کمپانی و یا این که پیشنهاد دادن به روشنی توضیح داده خواهد شد. عکس‌هایی کیفیت بالا و نادر وسعت در تارنما قرار بگیرند. seo و یا این که به عبارتی با صرفه‌سازی وب سایت به نیکی رعایت خواهد شد. سرعت وبسایت بالا باشد تا استفاده کننده بتواند در وقتی کوتاه وبسایت را بار گذاری نماید. پباده سازی ریسپانسیو برای اکران در تبلت، کامپیوتر و … به کار گیری از فونت‌های خوانا و شکیل برای اینترنت‌تارنما رعایت روانشناسی رنگ‌ها با اعتنا به رنگ‌های به فعالیت رفته در لوگوی کمپانی نیز از اهمیت بالایی برخوردار‌است. امکان کامنت‌گذاری و همینطور جواب دادن به کامنت‌های یوزرها قابلیت و امکان یک‌سری زبانه بودن وب سایت شرکتی یک کدام از مواقعی که درباره با ساخت سایت شرکتی بایستی به آن دقت داشت، اهمیت عمل کمپانی متبوع به طور در بین المللی میباشد. مورد ها نقل شده در ابتدا برای همگی وبسایت‌های شرکتی مشترک می‌باشند اما در حالتی که شرکتی در کشورهای متفاوت عمل می‌نماید، مستلزم داشتن ورژن‌ای از وبسایت خویش به گویش‌های مختلفی زیرا انگلیسی، عربی و … میباشد. که‌این گویش با دقت به کشوری که کمپانی در آن عمل می‌نماید تعیین شود. قابلیت و امکان تعدادی زبانه کردن وبسایت نیز از سرویس ها ارائه گردیده به وسیله ماشین کرایه ای دیجیتال مارکتینگ یاراپلاس میباشد. با دقت به مواقعی که در صدر گفته شد، می‌قدرت متوجه شد که وبسایت‌های شرکتی مستلزم رعایت اصول UI/UX میباشند. ماشین کرایه ای دیجیتال مارکتینگ یارا پلاس زبده بالایی که در این باره دارااست قادر است وب سایت با کیفیتی را برای کمپانی شما پباده سازی نماید. از این رو شما می توانید در مورد طراحی وب سایت شرکتی در مشهد بهتر به ما اعتماد کرده و ساخت سایت شرکتی خویش را به ما بسپارید. قابل ذکر میباشد که با استفاه از سیستم رئیس محتوا وردپرس ، شما می‌توانید ساخت وب سایت ارزان قیمتی را با داشتن تجهیزات فوق العاده داشته باشید.


برچسب: طراحی سایت شرکتی،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۲۷ مهر ۱۳۹۹ساعت: ۱۱:۰۸:۵۷ توسط:مهمان نواز موضوع: نظرات (0)