رسمی ترین مقالات درباره طراحی سایت شرکتی رسمی ترین مقالات درباره طراحی سایت شرکتی .

رسمی ترین مقالات درباره طراحی سایت شرکتی

معایب طراحی سایت با وردپرس

با وردپرس هر طراح قادر است به راحتی و با صرف دست‌کم برهه زمانی، طراحی سایت شرکتی  خویش را بسط داده و با نصب پلاگین‌های گوناگون، بر کوشش تارنما خویش بیافزاید. همینطور با دقت به اینکه وردپرس در بالا برای وب لاگ نویسی ساخت و ساز گردیده، امکان‌های بلاگ نویسی بالایی دارااست که در‌این در بین می‌اقتدار به فعال سازی اشتراک نشانی اینترنتی Rss در بلاگ، امکان تثبیت کامنت به وسیله بازدیدکنندگان و … اشاره نمود.
۵. انعطاف پذیری در پباده سازیوردپرس پلتفرمی به طور کامل انعطاف‌پذیر بوده و امکان فردی‌سازی بر‌مبنا ذوق وسلیقه مشتری را دارااست. با نصب پلاگین‌ها و تغییر‌و تحول به ظاهر وبسایت و طراحی وب سایت ریسپانسیو می‌قدرت یک تارنما بی نقص و متعدد با بقیه تارنما‌های وردپرسی تشکیل داد. همینطور وب سایت‌های وردپرسی بسیار مقیاس پذیر می‌باشند، به‌این شکل که طراح قادر است هزاران ورقه تازه در وب سایت تولید کرده و نگران تلاش وبسایت نباشند. درضمن رئیس وب سایت میتواند یوزرها متفاوتی را بعنوان رئیس در وبسایت تمجید و به هرمورد از آن‌ها سطح های دسترسی مختلفی را اطلاق نماید. در کنار موردها آیتم گفت و گو، برای بروزرسانی وبسایت و پلاگین‌ها نیازی به طراح تارنما و نرم‌افزار نویس نبوده و آپ دیت و بروزرسانی به آسانی انجام می گیرد. تا اینجا به ارزیابی بعضی از مزایای طراحی وب سایت با وردپرس پرداخته شد. اما در کنار هر مزیتی، همواره معایبی هم وجود خواهد داشت. در اولِ فرمان در کنار مزیت متن گشوده بودن وردپرس، به خطاها امنیتی این مسئله هم تا حدی پرداخته شد. ولی قابل ذکر میباشد که استعمال از یک طراح و اپ نویس مجرب میتواند این ایراد را رفع نماید. البته به طبع اشخاص مبتدی و بی‌تجربه فن‌ای توانا به رفع خطاها اینچنینی به صورت نخواهند بود.
معایب طراحی وب سایت با وردپرس ۱. افزونه بیشتر، سرعت وبسایت زیر‌خیس

پلاگین‌ها می توانند تجهیزات متعددی را به وب سایت شما اضافه نمایند. اما بایستی در حیث داشت که در شکل به کار گیری هم زمان از تعداد متعددی پلاگین، سرعت تارنما کاهش پیدا می‌نماید و این قادر است سبب ساز بروز خلل در تلاش وبسایت شود.
۲. به روزرسانی‌های مداوموردپرس به طور زمان‌ای ورژن‌های تازه قالب‌ها و پلاگین‌های خویش را ارائه می‌نماید. با به روزرسانی این تجهیزات، بایستی انتظار تغییر‌و تحول ظاهرا و سعی پلاگین‌ها و قالب را داشت. لذا برای بهبود حالت بعداز آپدیت رسانی نیاز به یک طراح تارنما و نرم‌افزار نویس مجرب خواهید داشت تا در شکل بروز هرگونه ایراد، نسبت به عیب یابی آن مبادرت و خطاها را رفع کند.
۳. به کارگیری بیشتراز حد از منابع

نصب خیل‌عظیم پلاگین در سمت و سوی بالابردن تجهیزات اینترنت‌وبسایت سبب ساز به کارگیری بیش تر از حد از منابع سرور گردیده و معمولا وبسایت نیاز به ارتقا خدمت میزبانی خواهد داشت. در اولِ نوشته ی علمی اشاره شد که برخی از کمپانی‌های دارای اعتبار ارائه دهنده سرویس ها میزبانی اینترنت، در سبد تولید ها خویش، خدمت هاست وردپرسی ارائه می‌نمایند و با درنظر به چنگ آوردن یک سرور مطلوب برای تارنما‌هایی با این پلتفرم تا حد متعددی ایرادات این چنینی را رفع کرده‌اند. با یک نگاه کلی می‌اقتدار بدین فیض رسید که وردپرس قادر است یک پلت فرم خوب برای ساخت وب سایت‌ فروشگاهی و طراحی وب شرکتی باشد و همه معایب آن به راحتی بوسیله یک مجموعه پباده سازی مجرب قابل رفع میباشد. به این ترتیب همچنان وردپرس قادر است گزینش قابل قبولی برای طراحی وب باشد.


برچسب: طراحی سایت شرکتی،
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۷ دی ۱۳۹۹ساعت: ۰۱:۵۵:۵۷ توسط:مهمان نواز موضوع: نظرات (0)