رسمی ترین مقالات درباره طراحی سایت شرکتی رسمی ترین مقالات درباره طراحی سایت شرکتی .

رسمی ترین مقالات درباره طراحی سایت شرکتی

شروع کار با انگولار از نظر ابزار برنامه نویسی :

جی کوئری به طور بی واسطه با DOM فعالیت می نماید طراحی سایت شرکتی .Dom یا این که Document Object Model یک متغیر از نوع object می‌باشد که کلیه تگ های html ورقه به طور یک tree (درخت) درون آن قرار می‌گیرند و جاوا اسکریپت و jQuery برای تغییرات متبوع DOM را تغییر‌و تحول میدهند و تغیر DOM سبب ساز می‌گردد که مرورگر تنها به عبارتی قسمت را تغییر‌و تحول دهد. عمل بدون واسطه با DOM نماید هست و این رویکرد در SPA ها عوض شده میباشد و آن‌ها با یک واسط با DOM عمل می نمایند که‌این واسط با اسم های Virtual DOM یا این که Shadow DOM شناخته می گردند.
در SPA ها ما به طور پیش فرض یک پروژه Full Ajax داریم اما در jQuery می بایست برای این عمل از jQuery Ajax به کارگیری کنیم.
در jQuery قسمت های مثل routing به آسانی قابل پیاده سازی نیست اما در spa ها برای این قسمت های کتابخانه هایی مندرج میباشد و این ایرادات بی نقص حل شده‌است.
در جی کوئری تعداد متعددی UI Component یا این که Plugin ها جی کوئری داشتیم که اینها به گذر زمان برای spa ها دستکاری شدن و ایراد کمبود بعضی UI Component ها در SPA ها به طور تقریب برطرف شده‌است.
در شیوه کد زدن هم تفاوت متعددی دربین jQuery و SPA ها وجود دارااست. در jQuery بایستی بدون واسطه DOM را با اوامر خویش تغییر و تحول دهیم. برای مثال فلان div را گرفته و محتوای درون آن را تغییر و تحول دهیم یا این که آن را حذف کنیم. اما در spa ها ما بیشتر با داده فعالیت میکنیم و تغییر‌و تحول اطلاعات سبب ساز تغییر‌و تحول خروجی html آخری می گردد.

طرز های SPA در بهینه سازی :

نحوه های seo صفحه های اینترنت برای موتورهای کاوش یا این که به عبارتی بهینه سازی، دست اندرکاران متعددی روی آن تاثیر داراست : ساخت‌و‌ساز محتوای دست اولیه و دارای ارتباط – بروزرسانی منظم داده ها – ترازو ماندگاری یوزرها در تارنما شما – معرفی تارنما شما در تارنما های دارای اعتبار دیگر – ساختار مطلوب تگ ها در صفحه ها – ورژن مطلوب برای گوشی –

خوب حال چرا به‌این نکته اشاره کردم؟

ما در شیوه های SPA زیرا کدهای html به طور پیش فرض در جهت client ساخت و ساز می‌شوند قابلیت و مزیت بهینه سازی صفحه های خویش را از دست می‌دهیم. پس به طور پیش فرض SPA ها ضعف بهینه سازی دارا‌هستند که‌این نقص‌ را بایستی با نحوه SSR یا این که Server Side Rendering پوشش دهیم که در کلیه طرز های SPA قابل انجام میباشد البته دشواری های خویش را داراست.

به طور پیش فرض اکثر SPA ها CSR یا این که Client Side Rendering هستند و یک پوشه html حدود 15 تا 20 به همپا تعدادی پوشه java script روی مرورگر استفاده کننده دانلود گردیده و کدهای java script آنجا اجرا گردیده و محتوای کاغذ مارا ایجاد می نمایند.

 

اکنون می‌خواهیم انگولار را استارت کنیم. برای استارت با انگولار نیاز به نصب دو اپلیکیشن داریم که به‌دنبال آن را توضیح داده ام. تنها برای آغاز عمل نیاز به وب دارید که‌این قابل انعطاف افزارهای را دانلود کرده و نصب نمایید. هیچ کدام از اپلیکیشن های لازم مبلغی نمی باشند و کلیه آن ها به طور بدون‌پول عرضه گردیده اند.


برچسب: طراحی سایت شرکتی،
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۸ دی ۱۳۹۹ساعت: ۰۱:۴۶:۰۸ توسط:مهمان نواز موضوع: نظرات (0)