رسمی ترین مقالات درباره طراحی سایت شرکتی رسمی ترین مقالات درباره طراحی سایت شرکتی .

رسمی ترین مقالات درباره طراحی سایت شرکتی

سوالاتی که در طراحی سایت باید در نظر گرفته شوند


ما معمولا برهه زمانی متعددی را صرف پرسیدن سوالاتی از خودمان، مشتریان و سایرافراد می‌کنیم. بضاعت پرسش پرسیدن برای مثال مهم‌ترین مهارت های یک طراح اینترنت میباشد.  طراحی سایت شرکتی در‌این نوشته‌ی علمی ما سوالاتی را مطرح نموده ایم که شما میتوانید هنگام طراحی وب سایت آیتم نظرتان بپرسید. تثبیت توصیه

چرا پرسش پرسیدن از خودتان اصلی میباشد؟
بخش اعظمی از متخصصان طراحی وب از بررسی لیست ها به کار گیری می نمایند و این در حالی میباشد که طراحان دیگر با اشتباهات متعددی رو به رو می‌شوند. پرسیدن سوال های در رابطه کارتان باعث می‌گردد سود ساخت وب سایت شما کیفیت عالی خیس و خاص باشد. هیچ طرز ایده آلی برای بررسی نیازهای پروژه یا این که تصمیمات ما نیست، ولی در زمان این پروسه، سوالهای طاقت فرسا مطرح میگردند که به ما امداد می نمایند از تولید مسائل و ایرادات خودداری کنیم.

 

سوالاتی برای مدیر پروژه
یکی وظایف مهم طراحان وبسایت، رئیس پروژه میباشد. ایجاد یک سایت نو مانند تهیه و تنظیم شالوده های یک منزل میباشد. با جزئیات بسیار متعددی برای خرید و فروش آن، طرح ریزی برای آینده و مدیر وظایفی که اینک بایستی انجام شوند، ضروری میباشد. Basecamp یک اپلیکیشن مدیر پروژه دوستداشتنی و اثرگذار میباشد.

مشتری قرارداد ساخت وب سایت را امضاء کرد؟ فعالیت فارغ از قرارداد بسیار خطرناک میباشد.

آیا شما میدانید که فرآورده پایانی بایستی مشابه به چه چیزی باشد؟ داشتن یک طرح جامع عملی، مثلا تعدادی نمودار ها و دیاگرام ها، مثال های نخستین و یا این که سبک های توسعه یافته، می‌تواند وضوح بیشتری را تولید نماید.

آیا کل مطالب درج شده میباشد؟ یک تارنما فارغ از محتوا مانند یک نگارگری فارغ از بوم میباشد؛ ایده آل این میباشد، یک تارنما می بایست با اعتنا به محتوا ساخت و ساز گردد و خیر برعکس.

آیا تارنما نیاز به چاره های پیش ساخته داراست؟ فعالیت با ابزارهایی مانند سیستم های مدیر محتوا (مانند WordPress) و اسکریپت ها سهل و آسان خیس می گردد، بدین ترتیب پیش از این که نرم‌افزار را استارت فرمایید، آنچه را که مورد نیاز دارید انتخاب نمائید.

آیا شما می‌دانید که چه رقابتی ارائه میدهد؟ رقیبان شما اکثر زمان ها شایسته ترین منبع برای ایده می باشند و فهمیدن آنچه که آنان ارائه می‌دهند قادر است به شما در برآورده کردن انتظارات بازدیدکنندگان یاری دهد.

آیا مهلت های مطلوب را انتخاب می‌کنید؟ تهیه و تنظیم ضوابط واقع‌بینانه و آنالیز پیشرفت شما نسبت بدین مهلت ها مدام اهمیت داراست.

آیا نیاز به مخارج مازاد دارید؟ وبسایت ها نسبتا ارزان می باشند و شما میتوانید با به کار گیری از یک اپلیکیشن بدون پول یک فرآورده خوب بسازید، البته هنوز هم می بایست از هرگونه هزینه ای که ممکن میباشد متحمل گردید باخبر باشید.

آیا مهارت های موردنیاز را دارید؟ برخی از سایت ها پیچیده خیس از بقیه افراد میباشند. در حیث بگیرید که چه تکنولوژی هایی نیاز دارید که با آن‌ها فعالیت فرمایید و یا این که علم هم اکنون حاظر خویش را برای استعمال از آنان ارزیابی فرمایید.

آیا شما در رابطه بازاریابی فکر‌میکنید؟ وبسایت فارغ از بازدید کننده بی اثر میباشد. به مورد های خویش برای شبکه‌های‌مردمی، جستجوگرها، تبلیغات و مورد ها دیگر دقت نمایید.

آیا این وبسایت حقیقتا موءثر خواهد بود؟ هیچ دلیلی برای استارت پروژه ای نیست که هیچ سود ای برای مخاطب آخری نخواهد داشت. بدین ترتیب ایده های بد ساخت وب سایت را حذف فرمائید.

آیا مخاطبان غرض قرار گرفته اند؟ فهمیدن این که چه عده ای احتمالا از وبسایت شما بازدید می نمایند، به شما یاری خواهد کرد که خیر فقط محتوا مطلوب را بنویسید بلکه به صورت اثرگذار ساخت وب سایت خویش را انجام دهید.

آیا شما یک ارزیابی لیست یا این که لیستی از واحد سنجش های خویش دارید؟ تنظیم لیستی از معیارهای مهم برای در دست گرفتن کیفیت و یا این که تحلیل لیست برای پروژه های وسیع به انجام هر چه بهتر پروژه شما امداد می نماید.

آیا صاحب خانه تارنما شما از عهده ها تقاضا ها بر می‌آید؟ به چنگ آوردن نوع مطلوب میزبانی برای وبسایت اصلی میباشد؛ در شرایطی که قصد دارید کلیپ های سنگینی را در وبسایت خویش به اشتراک بگذارید، بایستی کمپانی میزبانی را طوری تعیین نمائید که از عهده آن برآید.

آیا رسانه ها را در لحاظ گرفته اید؟ بعضا از سایت ها نیاز به پوشه های ویدیویی، صوتی و خاص مانند ورقه ها PDF دارا هستند.

آرزو دارید که تارنما مشتمل بر چه خصوصیت هایی باشد؟ شاید شما در وبسایت خویش نیاز به تایید پرداخت ها داشته باشید یا این که بخواهید از یک آلبوم عکس استعمال فرمایید. بهتر میباشد هر آن چه نیاز دارید پیش از آغاز به طراحی وب چک نمایید.

سوالاتی برای تایپ کردن کدها
در گام‌بعدی می بایست سوالاتی در رابطه تایپ کردن کدها بپرسید. در صورتی‌که شما طراح و توسعه و گسترش دهنده تارنما باشید، توان فعالیت با HTML ،CSS و جاوا اسکریپت را خواهید داشت. هر لهجه دارنده طیف وسیعی از شایسته ترین روش ها و راهبرد هایی میباشد که می‌توانید دنبال نمایید. این بسیار خوب وب سایت که کدنویسی سایت شما استاندارد باشد. با این وجود، علاوه بر داشتن سازش با استانداردها، چیزهای دیگری نیز در کدنویسی برای طراحی وب وجود دارا‌هستند.

آیا کد دارای اعتبار میباشد؟ در صورتیکه چه اعتبارسنجی برای آزمایش کردن کد های سایت فرآیند جامعی وجود ندارد، البته این فعالیت یاری می نماید تا مطمئن گردید که کد شما ذیل استانداردهای سفارش گردیده درج شده میباشد و می‌تواند خطاهای خویش را در HTML ,CSS و جاوا اسکریپت نشان دهد.

آیا شما از CSS3 و HTML5 به کارگیری میکنید؟ در صورتیکه چه بخش اعظمی از یوزرها هنوز از مرورگرهایی که دارنده پشتیبانی CSS3 / HTML5 میباشند استعمال نمی‌کنند، ولی می بایست پیشرفت و ترقی طراحی وب سایت خویش را در لحاظ بگیرند. به کارگیری از استانداردهای پیشنهاد گردیده W3C، بها افزوده شمارا ارتقا میدهد و ساختار ساخت سایت شمارا بهبود میبخشد.

کدهای معنایی کدام اند؟ شما باید از برچسب های مطلوب برای شغل های ضروری خویش استعمال نمایید. موتورهای کاوش، کدهای معنایی را دوست دارا هستند.
برای جمله

ها،
برای مورد های فهرست بندی گردیده، برای پیوند ها و برای اجزای رابط کاربری قابل کلیک که یک کار را انجام میدهند، گزینه استعمال قرار میگیرند.

آیا شما از پوشه های ازروی اختیار و پلاگین های تارنما به کار گیری می‌کنید؟ فولدر هایی مانند XML Sitemaps یا این که فاویکون، پوشه های ازروی اختیار می باشند که می‌توانند شرایط تارنما شمارا بهبود بخشند.

آیا شما به یک غذا RSS نیاز دارید؟ در حالتی که سایت شما دربردارنده محتوا سنگینی میباشد و اکثر زمان ها به روزرسانی می گردد (برای مثال یک وب لاگ یا این که وب سایت خبری)، داشتن طعام RSS یک خصوصیت مطلوب تارنما شما برای نگه داشتن یوزرها با محتوای جدید میباشد.

آیا بهینه سازی وب سایت را در حیث گرفته اید؟ در‌صورتی‌که که قانون ها بهینه سازی و seo سایت در موتور های کاوش در تصمیمات ساخت سایت شما در لحاظ گرفته نشوند، به حیث نمیرسد که وبسایت شما به راحتی بوسیله موتور های کاوش جایگاه بندی خواهد شد. در پی نکات بهینه سازی بروید و راه و روش هایی برای بهبود مرتبه بندی وب سایت خویش در موتور های کاوش پیدا فرمایید.

آیا کد های HTML ،CSS و جاوا اسکرپیت غیر وابسته شده‌است؟ این اصلی میباشد خیر بخاطر این که فعالیت صدق میباشد بلکه سبب ساز در دست گرفتن و نگه داری بهتر کدها میگردد.

آیا ناوبری وبسایت شما به طرز ای صحیح پیاده سازی شده‌است؟ منوی ناوبری مهم‌ترین قسمت سایت شماست. پیاه سازی صحیح آن بخشی طلاق ناپذیر از معماری داده ها تارنما شما خواهد بود.

آیا فریمورکی تارنما را بهبود می‌بخشد؟ این روز ها، فریمورک های پیشرفته مانند jQuery و MooTools قادر است سرعت تایپ کردن کد را ارتقا داده و اکثری از سردرد ها را که به جهت اشتباهات مرورگر ها ساخت و ساز می گردند، از دربین پیروزشود. در‌صورتی‌که فکر‌میکنید این فریمورک ها ممکن میباشد امداد نمایند، چرا در باب آن‌ها تحقیق نمیکنید و بیشتر حافظه نمی گیرید؟

سوالاتی برای ساخت سایت
در فرایند طراحی وب سوال ها متعددی در رابطه رنگ ها، تایپوگرافی و حتی فواصل وجود دارا هستند. در حالی که ممکن میباشد مدل رئیس پروژه شما فوق العاده باشد و تکنیک اپ نویسی شما بالاتر از اندازه باشد، پباده سازی با گروه سوال ها خاصی یار میباشد. سوالهای ذیل به شما امداد می نماید تا برای حل ایرادات خویش از آنان استعمال فرمایید.

آیا رسانه های خویش را seo نموده اید؟ تصاویر، فیلم ها و فولدر های صوتی پهنای باند و فضای بیشتری را نسبت به هر چیز دیگری نیاز دارا‌هستند. برای فشرده سازی و seo آنان از ابزارهایی مانند Smush.it استعمال نمائید.

آیا رابط مخاطب نامرتب میباشد؟ این که در وبسایت شما چیزی وجود داشته باشد که هیچ کس دوست ندارد، این یک پباده سازی مملو‌از جر و مشاجره میباشد. آیا تخریب میتواند به شما در تولید سایت های بهتر یاری دهد.

آیا پباده سازی شما منحصربه‌فرد و بی سابقه میباشد؟ ساخت سایت شما بایستی نو و دیده نواز باشد. ترمیم قالب ممکن میباشد نام‌و‌نشان اسم تجاری شمارا بهبود بخشد.

چه وقتی می بایست پباده سازی دوباره سایت را انجام دهیم؟ آیا شما توانمند به ایجاد چیزی به طور کامل متعدد می‌باشید یا این که میتوانید چیزی را که دارید افزایش دهید؟

 


برچسب: طراحی سایت شرکتی،
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۱۳ دی ۱۳۹۹ساعت: ۰۱:۵۷:۲۰ توسط:مهمان نواز موضوع: نظرات (0)