رسمی ترین مقالات درباره طراحی سایت شرکتی رسمی ترین مقالات درباره طراحی سایت شرکتی .

رسمی ترین مقالات درباره طراحی سایت شرکتی

تاثیرات منفی طراحی سایت نامناسب بر کسب‌ وکار شما


همانگونه که ساخت وب سایت خوب طراحی سایت شرکتی قادر است تحول بخش اعظمی در رویش کسب و فعالیت شما ساخت نماید طراحی وب سایت نامناسب نیز قادر است از اعتبار کسب و فعالیت شما بکاهد. تا به اکنون در مقالاتی که در رابطه با قضیه طراحی وب ارائه کردیم بیشتر راجع به خصوصیت های یک وبسایت خوب و استفاده کننده پسند سخن شده‌است و یا این که تکنیک های اساسی ساخت سایت ماهر را گزینه دعوا قرار دادیم

درین نوشته‌ی‌علمی می‌خواهیم نقطه مقابل موضوعات پیشین یعنی خصوصیت های یک وب سایت ضعیف و تاثیر ساخت وب سایت نامناسب بر فرایند رویش کسب‌ وکار را ارزیابی نماییم.

دست اندرکاران تاثیرگذار در ساخت سایت نامناسب
یک پاراگراف دارای شهرت میباشد که میگوید پیشگیری بهتر میباشد از معالجه. با استناد بدین پاراگراف در‌این نصیب از نوشته‌ی علمی می‌خواهیم خصوصیات و عواملی را که موجب ساخت وب سایت نامناسب می گردند گزینه محاسبه در اختیار بگذاریم تا شما تحت عنوان یک صاحب و مالک مارک نسبت به آن‌ها آشنایی بدون نقص و کافی داشته و از بروز آنان در تارنما خویش پیشگیری نمایید.

نوشته ی علمی دارای ربط: تاثیر گزینش رنگ مطلوب در ساخت وب سایت

پباده سازی نامناسب و ضعیف کاغذ‌ اساسی (Home Page) وبسایت
شیت اساسی یک تارنما او‌لین نقطه تلاقی یوزرها با تارنما شماست. معمولا استفاده کننده هنگامی که وارد یک وبسایت تازه می‌شود برای آشنایی بیشتر زمینه و حوزه‌ کاری آن وب سایت، وارد برگه اساسی گردیده و با یک نگاه اجمالی درباره ی اینکه این سایت میتواند نیاز اورا پاسخگو باشد یا این که نه تصمیم گیری می نماید. پس برای محافظت یوزرها و جلب رضایت آن‌ها دیزاین اساسی خوب بسیار دارای اهمیت میباشد.

یک کاغذ اساسی خوب می بایست داده ها باارزش و کوتاهی در رابطه کسب‌وکار به مخاطب ارائه کند. دارنده عکس یا این که ویدئویی مربوط به حوزه‌ کار کسب و عمل باشد به صورت کلیی برگه ی مهم تارنما بایستی تولید ها یا این که سرویس ها شمارا بی درنگ معرفی نماید.

برای مثال خصوصیت هایی که می‌تواند سبب ساز پباده سازی نامناسب کاغذ مهم وبسایت باشد هرج و مرج آن میباشد. وب سایت‌هایی که برگه اولیه هیاهو دارا‌هستند نمی‌توانند رویت کرد بصری استفاده کننده را به خویش جلب نمایند و موجب سردرگمی و گیجی وی نیز می گردند. وب سایت‌های نامرتب، ضوابط با ارزش وجود فضای سپید در صفحه ها وب سایت را نقض می‌نمایند.

عدم وجود لوگو، منوی توانا، دکمه رابطه با کارشناسان و تماس با ما، فریم کاوش، ورود یوزرها و همینطور رنگ بندی زننده از سایر خصوصیت های صفحه ارایی اساسی نامناسب میباشند که سبب به طراحی وب نامناسب میگردند.


برچسب: طراحی سایت شرکتی،
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۲۲ آبان ۱۳۹۹ساعت: ۰۸:۴۶:۳۹ توسط:مهمان نواز موضوع: نظرات (0)