رسمی ترین مقالات درباره طراحی سایت شرکتی رسمی ترین مقالات درباره طراحی سایت شرکتی .

رسمی ترین مقالات درباره طراحی سایت شرکتی

آیا وب سایت کسب و کار شما به CDN نیاز دارد؟


خویش را به مکان کسی بگذارید که با کاوش طراحی سایت شرکتی در وب قصد داراست روی محتوای شما کلیک نماید. 10 ثانیه قبلی و هنوز ورقه شما روی تلفن همراه هوشمند این مخاطب گشوده نشده میباشد. در دنیای وب، 10 ثانیه یعنی یک قدمت!
همین اشخاص حاضر می باشند که 10 دقیقه برای فنجان قهوه خویش شکیبایی نمایند، 2 ساعت در صف خرید بلیط فیلم گزینه عشق و علاقه خویش بایستند و حتی کمپ شبانه بزنند تا اولی کسی باشند که نهایی موبایل آیفون را خریداری می نماید.
البته زمانی نوبت به دنیای وب می‌رسد در‌حالتی که در پهنا 3 ثانیه نتوانند به محتوای تارنما شما دسترسی داشته باشند، تا 40% این اشخاص پشیمان گردیده و وب سایت را رخنه‌ می نمایند.
مشتریان طاقت کمتری در فضای وب دارا‌هستند زیرا می‌دانند که در صورتی نتوانند به یک اینترنت سایتی خاص دسترسی راحتی داشته باشند، تارنما های دیگری هم میباشند که به آن مراجعه نمایند. در دنیای حقیقی وواقعی، نمی توانند تو صف جلو بزنند تا به فنجان قهوه خویش برسند.
آنان این آیتم را دارا هستند که صف انتظار را رخنه‌ کرده و به کافی شاپ دیگری بروند. احتمالش می‌باشد که صبورانه درانتظار بمانند تا اینکه به مکان دیگری بروند و مجدد در صف انتظار دیگری برای پیشنهاد خویش بایستند.
در بعد از ظهر تکنولوژی دیجیتال، مشتریان در اختیار گرفتن بی نقص اوضاع و احوال را در مشت دارا‌هستند. درصورتی که در پهنا یکسری ثانیه، به چیزی که می‌خواهند دست پیدا نکنند، شمارا شکاف کرده و وارد تارنما حریف می گردند. براین اساس سرعت سایت بسیار بسیار اصلی میباشد.
در صورتی هنوز هم به عارضه ها قانع کننده بیشتری راجع‌به اهمیت سرعت وب سایت نیاز دارید، ما در تحت لیستی از داده و اطلاعاتی ارائه کرده ایم که هیچ شکی در ذهنیت شما باقی نخواهند گذاشت:

گوگل، فاکتور سرعت را برای سکو بندی سایت ها از سال 2010 در الگوریتم های سرچ خویش قرار داده میباشد.
47% کاربرانی که در وب کاوش می نمایند انتظار دارا هستند که تارنما پایین 3 ثانیه بار گذاری گردد
1 ثانیه تأخیر در حین بارگذاری سایت میتواند روی نرخ فروش شما تا 7% تأثیر بگذارد.
CDN به عده ای که در وب کاوش می نمایند یاری میکند تا سریعتر به وبسایت ها دسترسی پیدا نمایند. به یاری CDN، هر مشکلی که با سرعت تارنما داشته باشید ازبین خواهد رفت و اساسی هم وجود ندارد که بازدیدکنندگان وبسایت شما از کجای جهان می‌باشند.
برچسب: طراحی سایت شرکتی،
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۳ آذر ۱۳۹۹ساعت: ۰۹:۰۳:۱۳ توسط:مهمان نواز موضوع: نظرات (0)